لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.
مشخصات رستوران
نام رستوران : رستوران محسن
نام صاحب رستوران : . .
آدرس و تلفن های تماس
تلفن تماس 1 : 22849651
تلفن تماس 2 : 22845657
تلفن تماس 3 : 22844566
وبسایت / وبلاگ : http://mohsen-ir.com
آدرس : تهران - تهران - پاسداران ، خیابان ناطق نوری (زمرد) ، کوچه همایون پلاک 19
درباره رستوران
رستوران محسن مفتخر است با گذشت 15 سال از افتتاح رستوران همـچنان مستـمر بـا نـظارت کامل مدیریت در تهیه و توزیـع غذا همچنان کـیفیت و کمیـت خود را طـی ایـن مدت حفظ نماید. لازم میدانیم عواملی را که توانسته رستوران محسن را متمایز نماید و نظر شـما عـزیـزان را در انتخاب و سرو غذاهای شما جلب نماید در زیر بطور مختصر بازگو نماییم. 1.کلیه گوشتهای انواع کباب در رستوران فقط از گوشت تازه گوسفندی روز سرو میگردد. 2.کـلیـه گـوشتـهای خـورشـتی فـقـط از گـوشـت تـازه گـوساله روز سـرو مـیگردد. 3.اسـتـفــاده از بـرنــج 100% ایـرانــی طــارم یـا هـاشـمــی اسـتـان گـیــلان 4.حـتـــی الــمـقــدور اسـتـفـــاده از ظـــروف آلــومـیـنـیـوم و ظـــروف P. P 5.عــــــدم اسـتــفـــــاده از روغــنــهــــای جــامـــــد در طـبـــخ غــذا 6.طـبـخ غـذا هـای سـرخ کـردنی فـقـط با یک مرحله استفاده از روغن انجام میپذیرد. 7.شـرکـــت در کـلاسـهــــای بـهـداشــت مـحـیــط زیـســت در رسـتــوران 8.هــمـکــاری بـا آزمــایـشـگـاهـهـای تـسـت مـواد غـذایـی بـطـور مـاهـیـانـه فعالیتهای مجموعه: سالن: فضای سرو غذا در محیطی آرام با طراحی مناسب و کنجایش 110 صندلی(با رزرو و هماهنگی قبلی) Delivery ( تحویل غذا به آدرس شما ): با بسته بندی مناسب در کلیه نقاط تهران ( خارج از محدوده ارسال با آژانس) پذیرایی در منزل: ارسال غذا و آشپز در محل برگزاری مراسم شما ( پذیرایی شامل ظروف نمیباشد )
چهار ماده ای که هر چه بخورید بیشتر لاغر می شوید

 

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:

 

آرزوی هر کسی این است که بدون نیاز به پیروی از یک رژیم غذایی ،‌وزن اضافه اش را از دست بدهد. برخی مواد غذایی برای رسیدن به این آرزو موثر هستند ، چهار ماده غذایی که موجب کاهش وزن می شود را بشناسید.

به گزارش آفتاب به نقل از شبکه ایران، آرزوی هر کسی این است که بدون نیاز به پیروی از یک رژیم غذایی ،‌وزن اضافه اش را از دست بدهد. برخی مواد غذایی برای رسیدن به این آرزو موثر هستند ، چهار ماده غذایی که موجب کاهش وزن می شود را بشناسید
*گوشت بدون چربی
گوشت مرغ بدون چربی یکی از بهترین مواد غذایی است که به کاهش وزن افراد کمک می کند زیرا پروتئین و چربی کمی دارد.همچنین ماهیچه بدون چربی کمک خواهد کرد که سوزاندن چربی ها با شتاب بیشتری پیش رود.اگر تمایلی به خوردن و مصرف گوشت مرغ ندارید می توانید از سینه بوقلمون استفاده کنید .
*ماهی
ماهی منبع بسیار مناسبی برای کاهش وزن سریع به شمار می رود . ماهی آزاد و تن حاوی اسیدهای چرب امگا 3 هستند و اسیدهای چرب امگا 3 چربی خوب و اشباع نشده به شمار می روند . وزن افراد به دلیل لپیتن و ذخیره چربی بالا می رود اسیدهای چرب امگا 3 بر لپیتن تاثیر می گذارد و باعث می شود تا افراد چاق به راحتی وزن خود را از دست دهند.
*روغن زیتون
به جای روغن های چرب از روغن زیتون استفاده کنید . روغن زیتون حاوی چربی های اشباع نشده است و این چربی نه تنها به کاهش اشتها کمک می کند بلکه با کلسترول مبارزه می کند و این روغن سطح کلسترول را در بدن پائین نگه می دارد.
*انواع توت
انواع توت ها برای از دست دادن وزن مناسب هستند . توت سیاه ، زغال اخته، توت فرنگی و ... باعث از دست دادن وزن می شود و سرکوب کننده اشتها هستند.
همان طور که می دانید از دست دادن وزن فقط به این معنا نیست که باید فرد گرسنگی را تحمل کند بلکه مناسب خوردن و درست مصرف کردن مواد غذایی به داشتن وزنی ایده آل کمک می کند و میزان آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها در بدن حفظ می شود. غذاهایی مانند دانه های روغنی ،‌جو دوسر، تخم مرغ و بادام باعث کاهش وزن می شود . با استفاده از این رژیم غذایی قادر هستید چربی های اضافی بدن و شکم را از دست بدهید.

>>افتاب
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار