لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

دکتر ابراهیم رزم پا

نوع تخصص : جراحي سر و گردن
تلفن های تماس : ۸۸۷۲۴۵۷۸ - دورنگار88729422 - ۹۱۲-۱۳۰-۲۵۸۵
آدرس : تهران - تهران - خيابان وليعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، نبش کوچه نادر، ساختمان پزشکان ۱٠٤٥
وبسایت/وبلاگ : http://razmpa.com

توضیحات تکمیلی : در سال ۱۳۳۵ در شهرستان دشتستان در جنوب ايران متولد شدم. تحصيلات ابتدايی و متوسطه را در برازجان گذراندم. در سال ۱۳۵۴ با معدل ۶۷/۱۹ فارغ التحصيل شدم. در همان سال در رشته پزشکی در تمام دانشگاههای کشور پذيرفته شدم که سرانجام دوره پزشکی عمومي را در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شروع و در سال ۱۳۶۰ با رتبه ممتاز به پايان رساندم. در سال ۱۳۶۰ تا سال ۱۳۶۳ خدمت سربازی و تعهد خدمت را در استانهای خوزستان و فارس و کهکيلويه و بويراحمد گذراندم. در سال ۱۳۶۳ دوره تخصصی گوش و حلق و بينی را در دانشگاه علوم پزشکی شيراز شروع و در سال ۱۳۶۶ با موفقيت در امتحان بورد تخصصی تمام کردم. از ابتدای دوره تخصصی بعنوان مربی دستيار در استخدام دانشگاه علوم پزشکی شيراز در آمدم. بعد از اخذ تخصص در سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۶۹ در استان بوشهر خدمت کردم. در سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۰ در انستيتو کانسر دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره تکميلی جراحی تومرهای سر و گردن را گذراندم. در سال ۱۳۷۰ از دانشگاه علوم پزشکی شيراز به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل و به عنوان عضو هيئت علمي گروه آموزشی گوش و حلق و بيني و جراحی سر و گردن در بيمارستان امام خمينی شروع به کار کرده ام. از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۴ دوره تکميلی جراحی سر و گردن را در بيمارستان MD Anderson دانشگاه تگزاس در آمريکا گذرانده ام که به تاييد وزارت متبوع رسيده و منجر به صدور مدرک فلوشيپ جراحي سر و گردن شد، در اين مدت در فعاليت های علمی و پژوهشی متعددی شرکت کرده و مقالات و تاليفاتی در مجلات علمی داخل و خارج از کشور داشته ام.
عکس بگیرید و غذای مجانی بخورید! ( عکس)
این رستوران در انگلستان قرار دارد و به گفته صاحبش پس از بازرسی های بسیار گسترده این تصمیم را گرفته اند. آن ها به این نتیجه رسیده اند که نیمی از جمعیت انگلستان از غذاهای خود عکس می گیرند و به اشتراک می گذارند.
باشگاه خبرنگاران: عکس گرفتن از غذا و به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی کاری عجیب است که چند وقتی است بسیار دیده می شود. شاید این حالت جز آب انداختن دهان دیگران فایده ای نداشته باشد اما باعث شده است تا ایده ای برای خوردن غذای رایگان به وجود آید.

رستوران "خانه عکاسی" مکانی است که می توانید به گونه ای سودمند از غذای خود عکسبرداری کنید. در این رستوران  اگر از غذای خود عکس بگیرید و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید می توانید غذای رایگان دریافت کنید.

این رستوران در انگلستان قرار دارد و به گفته صاحبش پس از بازرسی های بسیار گسترده این تصمیم را گرفته اند. آن ها به این نتیجه رسیده اند که نیمی از جمعیت انگلستان از غذاهای خود عکس می گیرند و به اشتراک می گذارند.

صاحبان این رستوران تصمیم گرفته اند تا به این صورت مشتریان خود را افزایش دهند و از این راه تبلیغات گسترده ای را نیز انجام خواهند داد. این حالت برای سه روز به صورت آزمایشی برقرار شده است اما در صورت استقبال بیشتر آن را تمدید خواهند کرد.

عکس بگیرید و غذای مجانی بخورید! ( عکس)

عکس بگیرید و غذای مجانی بخورید! ( عکس)http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار