لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

دکتربهزاد خوروش

نوع تخصص : بینی/ فک/صورت
تلفن های تماس : 88778795 - 88209545 - 09121504542
آدرس : تهران - تهران - میدان ونک - خیابان بیستم گاندی - پلاک 16- طبقه دوم - واحد 4
وبسایت/وبلاگ : http://drkhorvash.com

توضیحات تکمیلی : کشیدن صورت -اتو پلاستی - لیپو ساکشن -زیبایی بینی دکتر بهزاد خوروش دکتر بهزاد خوروش فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و فک و صورت و همچنین عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک امریکا می باشند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری جراحی زیبایی و پلاستیک از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند. دکتر خوروش با راه اندازی وب سایت شخصی خود سعی بر بیان صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی داشته، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبرکافی نسبت به اعمال جراحی زیبایی و پلاستیک اقدام نموده و با تمام جنبه های آن آشنا گردند. البته لازم به ذکر است که روش ها و راه های مختلفی در جراحی های بیان شده وجود دارند که با آگاهی از بهترین و جدیدترین تکنیکها در کنار تجربه عملهای بیشمار و مشابه ، موفقیت آمیزترین روش جهت حصول نتیجه مطلوب انتخاب و در جراحی و درمان مورد استفاده قرار می گیرد. طبیعی است با توجه به عدم امکان بیان تمام جزئیات، توضیح و مشاوره حضوری جهت دریافت اطلاعات تکمیلی ضروری بوده که با مراجعه به قسمت ارتباط با پزشک می توانید به صورت تلفنی یا با ارسال پیام الکترونیک نسبت به درخواست ملاقات حضوری اقدام فرمائید
آیا میدانید کثیف ترین اشیاى خانه شما کدامند؟

 

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:

 

 

آیا میدانید کثیف ترین اشیاى خانه شما کدامند؟

شما شاید فکر کنید که خانه ای تمیز دارید، ولی پشت آن همه درخشش و عطر درخت چنار آلودگی ها در تکاپو هستند. آلودگی هایی مثل باکتری ها، قارچ ها و کرم ها. این لیستی است که بعد از خواندن آن درباره تمیز بودن خانه خود بیشتر فکر خواهید کرد.

۱۰. کتاب ها و کاغذ های شما

تا کنون چیزی درباره بید کتاب شنیده اید؟ آن ها عموما در کاغذ زندگی می کنند، ولی ممکن است در آرد، گندم یا مقوا هم پیدا شوند، تازه اگر این ها تنها چیز هایی باشد که در خانه شما یافت شوند. این موجودات از قارچ و کپکی که در کتاب ها رشد می کند تغذیه می کنند! خونسرد باشید به انسان ها آسیب نمی رسانند. ولی می توانند بسیار مصیبت بار باشند وقتی که به شما هجوم می آورند. با چه سرعتی؟ از بکر زایی چیزی شنیده اید؟ ماده های این موجودات بدون عمل جفت گیری تخم می گذارند. این یکی از ویژگی های مناسب برای افرادی است که می خواهند افزایش نسل بدهند.

بقیه کثافتی های خانه خود را در ادامه مطلب بخوانید...

۹. ملافه های شما

آیا می دانستید که شما یکی از ۱.۵ میلیون نفری هستید که در هر ساعت پوست می اندازید؟! و آیا می دانید که چه موجودی علاقه وافری به پوست های انداخته شده دارد؟ کنه های خاکی! (Dust Mite البته برای این موجود هیچ معادلی پبدا نکردم خیلی ببخشید (مترجم))، کاملا درست است، این میکروب های نفرت انگیز پوست مرده خور و عامل آلرژی در همه جای رخت خواب شما یافت می شوند. اگر فکر می کنید که قضیه زیاد بغرنج نیست باید بدانید که شما یک همبستر دیگر هم دارید، باکتری های مدفوع!، فکر کنم دیگر تصمیم گرفته اید که ملافه های خود را بشویید، البته بهتر است که لباس های زیر خود را هم بشویید. البته ماشین لباس شویی شما (از لباس زیر و حوله) هم منبعی از این باکتری های مدفوع است که در مقابل آب و خشک کن و ضد عفونی کننده ها هم مقاوم هستند! برای مواظبت از خود آنها را در جهنمی از آب جوش و سپس در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید نابود کنید، البته بهتر است لباس های زیر خود را جدا از ملافه و حوله بشویید. همچنین می توان از ملافه های ضد باکتری هم استفاده کرد.

۸. مسواک های شما

وای. شاید دوست نداشتید همچنین چیزی را بشنوید، ولی ممکن است مسواک شما (یا هر چیزی که در حمام و توالت یافت شود) بی نهایت منزجر کننده باشد. دلیل؟ آن موجود کثیفی که در همسایگی مسواک شما زندگی می کند.. بله توالت شما. اگر دریچه کاسه توالت شما باز باشد، کثافتی هایی مثل همان باکتری مدفوع به راحتی در هوا پخش می شوند، و مسواک مرطوب شما با دریچه هایی در برس خود خانه ای رویایی برای باکتری ها خواهد بود.. خواهشا دریچه کاسه توالت را ببندید. این کار سختی است؟

۷. فاضلاب شما

فاضلاب نفرت انگیز است. و این دلیلی است که لوله کشی ها گران از آب در می آیند. قسمت هایی از فاضلاب خانه شما مثل یک ماشین جوجه کشی محیطی مناسب برای هر کثافتی است. در مورد میکروب های فاضلاب چه فکری می کنید؟ ممکن است فاضلاب ها به اندازه ای که تصور می کنید نفرت انگیز نباشند. بسیاری از میکروب ها از شکاف ها و دریچه هایی بیرون می آیند در وان حمام یا ظرفشویی گرفتار می شوند و بالا تر نمی آیند، یا شاید آنها بوی آن غذای نفرت انگیز گیر کرده در خروجی ظرفشویی را حس کرده باشند. بهتر است ظرفشویی خود را کمی بیشتر شسته و استفاده از مایع سفید کنند را فراموش نکنید.

۶. یخچال شما

تمام همت یک یخچال برای جلوگیری از کثیفی است (در فرم فساد و پوسیدگی). ولی چرا گاهی یخچال شما بوی بدی می دهد؟ از خیلی چیز ها که بگذریم سرما مانع از انتشار قارچ و باکتری و امثال اینها نمی شود، تنها سرعت آن را پایین می آورد و میکروب ها هم کمی آهسته تر در سرما زیاد می شوند! و همچنین قارج هم تمایل به حرکت دارد و اگر کمی توت فرنگی قارچی در یخچال خود بگذارید هاگ های قارچ در آن به پرواز در می آیند و برای نشستن روی هر چیزی که در یخچال گذاشته اید آماده هستند. الان باید متوجه شده باشید که پوشش مواد غذایی با پلاستیک راه حل مناسبی است.

۵. سطل آشغال شما

خوب این یکی قابل باور است، درست است؟ همه ته مانده غذایی که دیگر نمی خورید در سطل آشغال ریخته می شود. اگر می خواهید سطل آشغال شما تمیز بماند پس باید همه غذای خود را میل کنید! یا آن را در یخچال بگذارید که شما این کار را نمی کنید. در دمای اتاق و در میان انبوهی از مواد آلی که ما آن ها را هم می خوریم! باکتری و قارچ و سطل آشغال شما شروع به گند زدن می کنند. قساد ذاتا از تجزیه به وسیله میکروب ها حاصل می شود و همانطور که همه می دانیم سطل آشغال منبعی از غذای فاسد شده است. با تشکر از این میکروب ها سطل آشغال شما اکنون پر از لجن و بوی بد است. دیگر قصد معرفی اشکال متنوع حیات در سطل آشغال را ندارم.

۴. ابر و لیف و کیسه حمام شما

همه ما قبول داریم که به آب برای ادامه حیات نیازمند هستیم، و باکتری ها و ویروس ها هم اینگونه هستند. میکروب ها عموما محیط های مرطوب را دوست دارند. آنها همچنین سعی می کنند که از اشعه ماوراء بنفش موجود در نور اجتناب کنند. خوب چه چیزی مرطوب می ماند و پر از حفره های مناسب و تاریک است؟ ابر ظرفشویی و لیف حمام شما. زیاد مصیبت زده نشوید چون اکثر آن موجودات زنده در لیف حمام قدمتی تاریخی در بدن خود شما دارند و شما به خوبی با آن ها مانوس شده اید! در واقع شاید بعضی از آن ها گیاهان یا حیواناتی مفید باشند و برای مقابله در برابر میکروب های خطرناک کمک حال سیستم ایمنی بدن شما باشند. ولی چون یک سلول باکتری در یک شب می تواند تبدیل به ارتشی میلیونی شود احتمالا وقت آن رسیده که ابری جدید برای شستن ظرف ها بخرید.

۳. جارو برقی شما و کیسه آن

فرش شما خانه ای کامل برای کثیفی ها است.. کفش های مرطوب و کشیده شده در کثیفی باعث انتشار کپک و قارچ و ازدیاد باکتری ها در گوشه های تاریک فرش می شود. فرش ها و مخصوصا موکت ها می توانند به کلی کثیف باشند که در هر اینچ مربع دویست میلیون باکتری در آن بتواند چرخ بخورد (دفعه بعد که خواستید روی یک قالیچه دراز بکشید این را به یاد بیاورید). این همه باکتری کجا می رود؟ معلوم است به کیسه جارو برقی شما. قطعا شما هم کیسه آن را دور می اندازید، ولی با برس جارو برقی چه می کنید؟ اصلا کاری از دست شما بر می آید؟ شاید بتوان برس را شست یا از جارو برقی فیلتر دار استفاده کرد. یا شاید بتوان تمامی میکروب ها را با جارو برقی های جدید که در ورودی برس خود اشعه ماوراء بنفش منتشر می کنند از بین برد. چه کسی می دانست که روزی جارو برقی ها تا این اندازه پیشرفته شوند؟

۲. توالت شما

خوب این یکی دیگر نیازی به فکر کردن ندارد. توالت شما نفرت انگیز است ولی نه به اندازه ای که باید باشد. از آن جایی که تقریبا تمام چیز هایی که به توالت می روند کثیف هستند قطعا توالت کثیف ترین قسمت خانه شماست. ولی شما که قرار نیست کاسه توالت را لیس بزنید! پس توالت شاید از چیز های اطراف آن کثیف تر نباشد. اگر سیستم ایمنی بدن شما سالم باشد قطعا پوستتان شما را از ابتلا به بیماری های مقاربتی یا سرما خوردگی های معمولی یا ویروس های هپاتیتی که آن اطراف می چرخند محافظت می کند.

۱. خود شما

با پایان روز شما خیلی خیلی منزجر کننده هستید. بدن شما منزلی برای گستره وسیعی از میکروب ها و ویروس ها و شاید قارچ ها و انگل ها است. بر روی بدن شما ده برابر سلول های بدن شما سلول های باکتریایی قرار گرفته است و تنها ۱۸۲ گونه باکتری روی پوست شما زندگی می کنند. بله، اگر به دنبال کثیف ترین شی خانه خود هستید نباید از انگشتان دست و پای خود دور تر بروید و اگر نخواهم غشا های مخاطی حامل بیماری را ذکر کنم. ممکن است بسیاری از همراهان شما برای شما مضر نباشند ولی احتمالا برای بعضی دیگر از افراد خطرناک هستند. در نهایت اگر می خواهید کاملا در ایمنی باشید ارتباط خود را با انسان ها به کلی قطع کنید. نقشه خوبی به نظر می رسد!

>>>وبلاگ طبیبان

 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 


 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار