لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

کلینیک چشم پزشکی رازی .

نوع تخصص : چشم‌ پزشکی‏
تلفن های تماس : ۶۶۴۳۶۳۴۰ - ۶۶۹۳۹۶۳۰ - ۸۱۰۳۴
آدرس : تهران - تهران - (۱- مرکز شماره یک (نیلوفر)خیابان جمال زاده شمالی- انتهای کوچه نیلوفر- شماره 31 (۲- مرکز شماره ۲ : (گاندی)ونک- خیابان گاندی جنوبی- خیابان شهید پالیزوانی (هفتم)- شماره ۲۴
وبسایت/وبلاگ : http://razieyeclinic.com

توضیحات تکمیلی : در سالیان اخیر پزشکی و تکنولوژی چشم پزشکی با پیشرفت های فراوانی رو به رو بوده است و به کمک اختراعات، تکنولوژی جدید و تجهیزات نوین، خدمات شایانی در درمان انواع بیماریهای چشمی کرده است. در همین زمینه کشور عزیزمان نیز همگام با دیگر کشورهای جهان از پیشرفت های قابل توجهی برخوردار شده است و متخصصین فعال ایرانی با تسلط بر دانش نوین چشم پزشکی و استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات، از رتبه علمی بالایی در سطح جهان و به ویژه خاورمیانه برخوردار بوده و توانسته اند با اجرای اعمال جراحی با بالاترین کیفیت و کم ترین عوارض، نام کشور ایران را در عرصه چشم پزشکی منطقه و جهان مطرح ساخته و بلند آوازه کرده اند. مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی رازی در قالب شرکت نگرش بصیر از سال ۱۳۷۳ با هدف خدمت رسانی به بیماران با بهترین کیفیت و مطمئن ترین خدمات فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با برخورداری از استادان مجرب چشم پزشکی ایران، توانسته است در زمینه خدمات علمی تحقیقاتی پژوهشی- آموزشی و ارائه خدمات درمانی به همنوعان ایرانی و غیر ایرانی کمک شایانی در اعتلای علوم چشم پزشکی در کشور و منطقه ارائه دهد و همواره در تمامی عرصه های علمی، عملی و تکنولوژیک برتری خود را در کشور و منطقه حفظ نموده است. مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی رازی افتخار دارد که در زمینه بهبود ارائه خدمات چشم پزشکی و راحتی و اطمینان بیماران گام های موثری را برداشته و با تلاش در زمینه بهبود بینائی و به تبع آن بهبود زندگی بیماران، مصصم است تا در مسیر افزایش انتظارات مردم از جامعه چشم پزشکی تلاش نماید. امید است با کمک گرفتن از خداوند در این مسیر همواره حرکتی مثبت و مثمرثمر داشته باشیم. سرمایه گذاریها: سرمایه گذاری در شرکت تعاونی چشم پزشکان رازی سرمایه گذاری در شرکت گسپا سرمایه گذاری در شرکت فرینام بصیر اقدامات اجرایی در جهت هماهنگی بین اقشار مختلف حرف پزشکی در جهت تاسیس بانک سلام
خارش در دوران بارداری
 

بارداری دوره ای از تغییرات هورمونی و متابولیک عمیق است که بدن آنرا برای مدت نسبتاً کوتاهی تحمل می کند و در طی آن تغییرات متعددی در پوست، ناخن و موها بروز می کند، بثورات و تغییرات پوستی در طول بارداری فوق العاده شایع هستند، به علت شرایط خاص روحی و روانی زنان باردار، این تغییرات می توانند سبب بروز نگرانی هایی شوند که ممکن است مربوط به زیبایی ظاهری، امکان عود در بارداری های بعدی، اثرات بالقوه بر روی جنین و یا مجموعه ای از آنها باشد. بثوراتی که در دوران بارداری مشاهده می شوند همگی از اهمیت یکسانی برخوردار نیست. برخی از آنها تغییرات پوستی شایعی هستند که

ادامه مطلب

 


 
با خستـگی چشـم و گـردن درد خداحافظـی کنید ...
یوگای چشم برای استراحت، تجدید قوا و تقویت قدرت چشم موثر است. با چند تمرین حرکت برای چشم، می‌توانید سدی مقابل خستگی چسم‌هایتان بسازید.
شما می‌توانید این تمرین‌های ساده را در هر ساعتی از روز و در هر جایی که هستید، انجام دهید. یوگای چشم ماهیچه‌های چشم را تقویت می‌کند و تاثیر آن را بعد از چند هفته تمرین مستمر، بر روی بینایی خود خواهید دید.

برای شروع طبق دستور زیر عمل کنید:

۱- کاملا صاف و راحت و آرام بنشینید. به آرامی چشمان‌تان را به سمت بالا و پایین حرکت دهید. سعی کنید سر و گردن‌تان را ثابت نگه دارید. اجازه بدهید تا آن جایی که ممکن است چشمان‌تان دورترین نقاط بالا و پایین را ببینند. مراقب باشید فشاری را متحمل نشوند. این عمل را ۱۰ بار تکرارکنید. حالا چشمانتان را ببندید و استراحت کنید.

۲- تمرین دوم را شروع کنید: به آرامی و تا جایی که ممکن است چشمان‌تان را به چپ و راست حرکت دهید. ۱۰ بار این عمل را تکرار کنید. به تدریج و با انجام تمرینات بیشتر، قادر خواهید بود چشمان‌تان را راحت‌تر حرکت دهید و نقاط دورتری را ببینید.
حالا چشمانتان را ببندید واستراحت کنید.
۳- برای انجام تمرین سوم سر را صاف نگه دارید، به گوشه ی سمت چپ بالا نگاه کنید، سپس نگاه‌تان را آرام به سمت پایین تغییر دهید در مسیر گوشه سمت راست حرکت کنید.
حالا نگاه‌تان را آرام به طرف بالا ببرید، به گوشه ی سمت راست که رسیدید، دوباره حرکت رو به پایین را در مسیر گوشه سمت چپ ادامه دهید. در آخر به نقطه اول یعنی گوشه سمت چپ بالا برگردید. شما با نگاه‌تان یک پروانه کشیده‌اید.
چشمان‌تان را ببندید و استراحت کنید.
۴- حرکت چهارم را در جای خلوتی انجام دهید که خنده دیگران تمرکز شما را بهم نزند، قرار است چپ شوید! به جایی در وسط ابروها نگاه کنید و برای چند ثانیه نگاه‌تان را نگه دارید. سپس به بینی‌تان خیره شوید.
۵- برای گام پنجم، چشم‌ها را به آرامی به صورت دایره‌وار، درجهت عقربه‌های ساعت وخلاف جهت عقربه حرکت دهید. ۵ بار این کار را تکرار کنید، سپس چشم‌ها را ببندید و استراحت کنید.
۶- برای حرکت بعدی انگشت خود را زیر نوک بینی نگه دارید. بدون این که آن را بالا ببرید در اطراف حرکت دهید، وقتی توانستید آن را به راحتی ببینید ثابت نگهش دارید. سپس چشم‌ها را کمی بالا ببرید ونگاهی به دورترین نقطه افق بیندازید. ۵ بار این عمل را تکرار کنید .چشمانتان را ببندید و استراحت کنید.

۷- چشمان‌تان را تا زمانی که احساس ناراحتی نکرده‌اید، محکم ببندید. این انقباض را برای ۳ ثانیه نگهدارید و سپس چشم‌ها را باز کنید. ۵ بار این تمرین پلک زدن را انجام دهید.

۸- برای آخرین حرکت، کف دست‌ها را به هم بمالید و به آرامی آن‌ها را بر روی چشمان بسته‌ی خود قرار دهید و تاریکی را تصور کنید که تیره و تیره‌تر می‌شود.
برای چند دقیقه استراحت کنید.
این یک روش ایده ال برای پایان دادن به تمرینات چشم است .
با کف دست ماساژ دادن نیز بسیار مفید است و اثر آرام بخشی بر روی سیستم عصبی چشم دارد.
حالا با چشم‌هایی جهان را می‌بینید که با چند دقیقه قبل خود فرق کرده است. دنیا آرام‌تر شده است!
با ۳ حرکت دردهای گردن را کیش ومات کنید.
مرکز تحقیقات ملی دانمارک، تحقیقی درباره دردهای مزمن گردن در محیط کار بر روی ۴۲ زن در سنین ۳۶ -۵۲ سال انجام داده و به این نتیجه رسیده است، که سه جلسه وزنه‌برداری در هفته به طور ۸۰ درصد دردهای گردن را در کمتر از ۳ ماه کاهش می‌دهد.
محققان بر این باورند که وزنه برداری( مخصوصا انجام این ۳ حرکتی که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد)، ممکن است به تولید عضله در بافت‌های آسیب دیده کمک کند.
برای انجام هر حرکت زانو را کمی خم کنید. از دو وزنه‌ی یک و نیم کیلویی استفاده کنید و این حرکات را یک روز در میان و هر بار ۸ الی ۱۲ مرتبه تکرار کنید.
 

 
شانه‌هایتان را بالا بیندازید. بازوها را در دو طرف صاف نگهدارید و کف دست‌ها را رو به داخل حرکت دهید. حالا شانه‌هایتان را به سمت گوش‌ها رو به بالا بکشید، چند ثانیه در همان حالت نگهدارید و دوباره پایین بیاورید.
 

 
قفسه‌ی سینه را طوری که صورت به سمت زمین باشد، خم کنید. بازوها را به سمت پایین آویزان و کف دست‌ها به سمت داخل ببرید.
آرنج را کمی خم کنید و با فشار شانه، بازوها را به سمت طرفین وبه موازات زمین بالا ببرید. کمی مکث کنید و سپس پایین بیاورید.

 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین: 

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار