لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

دکتر رویا امدادی

نوع تخصص : زنان‏ وزایمان
تلفن های تماس : 88272740 - 09124338660
آدرس : تهران - تهران - روزهای شنبه-2شنبه-3شنبه کوی نصر(گیشا)-جنب عکاسی مهسا//روزهای 1شنبه و 4شنبه از ساعت 3.30 تا 7 بعد از ظهرسعادت آباد - كوی فراز - بلوار برق- پلاك 2-طبقه 3واحد 7(فست فود بارو)
وبسایت/وبلاگ : http://dremdadi.com

توضیحات تکمیلی : گذاشتن IUD ; پاپ اسمیر ; انجام سونوگرافی زنان ; سزارین ; زایمان طبیعی ; کرایو و کوتر ; تعیین جنسیت جنین. ********************************************************************************************************* اگر دوست دارید جنسیت فرزندتان را خود تعیین کنید، این مطلب را بخوانید! عکس اگر دوست دارید جنسیت فرزندتان را خود تعیین کنید، این مطلب را بخوانید! از سوی دیگر زنانی که بیشتر از خوراکی‌های حاوی پتاسیم و سدیم مثل موز و سیب زمینی استفاده کرده بودند، احتمال… پزشکان هلندی ادعا کرده‌اند مادرانی که تمایل دارند صاحب فرزند دختر شوند، می‌توانند با گنجاندن میوه و سبزی زیاد در رژیم غذایی‌شان به آرزوی خود دست پیدا کنند. این پزشکان دریافته‌اند که مصرف غذاهایی که منابع غنی از دو ماده معدنی کلسیم و منگنز هستند مثل سبزیجات سبز رنگ پیش از باردار شدن، احتمال به دنیا آوردن فرزند دختر را افزایش می‌دهد. این متخصصان با مطالعه روی گروهی از زنان داوطلب متوجه شدند که با دنبال کردن این رژیم غذایی، ۸۰ درصد از آنها فرزند دختر بدنیا آوردند. از سوی دیگر زنانی که بیشتر از خوراکی‌های حاوی پتاسیم و سدیم مثل موز و سیب زمینی استفاده کرده بودند، احتمال پسرزایی بیشتری داشتند البته این مورد دوم هنوز به طور جداگانه مورد آزمایش قرار نگرفته است. این متخصصان معتقدند که دنبال کردن یک رژیم غذایی خاص و درست به زوج‌های جوان کمک می‌کند که جنسیت کودک خود را تا حد زیادی بتوانند تعیین کنند. به گزارش روزنامه دیلی میل، این رژیم غذایی باید چندین هفته پیش از باردار شدن به کار گرفته شود. این متخصصان برای دستیابی به نتایج فوق مدت ۵ سال روی ۱۷۲ زوج آزمایش کردند که تمایل داشتند فرزند دختر داشته باشند. این یافته در مجله زیست پزشکی تولیدمثلی منتشر شده است.
زایمان در خانه و خطر مرگ نوزادان
 

خبرگزاری آنا: مطالعات نشان می دهد زایمان در خانه خطر مرگ نوزادان را نسبت به زایمان در بیمارستان تا حدود ۴ برابر افزایش می دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، محققان امریکایی معتقدند زایمان در خانه جان نوزادان تازه متولد شده را در معرض خطر مرگ قرار می دهد. آنها در انجمنی که هر ساله در خصوص طب نوزادان و مادران در "نیواورلآن" برگزار می شود، بیان کردند مرگ نوزادان در مادرانی که نخستین فرزند خود را در خانه به دنیا می آورند به مراتب بالاتر است.
از سوی دیگر محققان نیویورکی در بررسی های خود نشان دادند زایمان مادران در بیمارستان خطر مرگ نوزادان را تا 75 درصد کاهش می دهد. این خطر معمولا تا 4 ساعت از پس از زایمان جان نوزادان تازه متولد شده را تهدید می کند.
در سال های اخیر میزان زایمان مادران باردار در خانه رو به افزایش بوده و برخی ترجیح می دهند برای امنیت و سلامتی بیشتر در خانه و بدون مراجعه به بیمارستان فرزند خود را به دنیا بیاورند. مطالعاتی که سال گذشته در هلند انجام شد حاکی از آن است که زایمان در خانه عوارض خطرناک کم تری برای مادران به همراه دارد ولی از سوی دیگر تحقیقات نشان می دهد خطر مرگ نوزادان با این اقدام مادران باردار چندین برابر می شود.
پژوهشگران با بررسی روی میزان تولد و مرگ نوزادان تازه متولد شده در امریکا اعلام کردند آمار مرگ نوزادانی که توسط ماما و در بیمارستان متولد می شوند، به مراتب کم تر بوده و از هر 10 هزار نوزاد، تنها 3.1 از آنها جان خود را از دست می دهند و این در حالی است که در زایمان های داخل خانه، این آمار به 13.2 از هر 10 هزار نوزاد می رسد.
مرگ نوزادان در مادرانی که نخستین زایمان خود را حتی با وجود ماما، داخل خانه انجام داده و از مراجعه به بیمارستان خودداری می کنند، بیشتر بوده و به 21.9 مورد در هر 10 هزار تولد می رسد. این خطر در مادرانی با سن بالا و مادرانی که در هفته 41 بارداری قرار دارند، بیشتر مشاهده می شود.



 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png


 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار