لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

دکتر سیما رضازاده

نوع تخصص : پوست و مو
تلفن های تماس : 88329350 - 09386733579
آدرس : تهران - - - خیابان ولیعصر ، خیابان مطهری ، بین فجر(جم) و پل مدرس، ساختمان شکوفه، شماره 270، طبقه سوم، واحد18
وبسایت/وبلاگ : http://www.drrezazadeh.keravat.com

توضیحات تکمیلی : متخصص زنان، زایمان، نازایی (بورد تخصصی) - کنترل کامل حاملگی و ارزیابی سلامتی جنین - کمک به افزایش احتمال دستیابی به جنسیت مطلوب جنین - انجام زایمان بدون درد و سزارین های اورژانس و انتخابی - درمان نازایی و بیماریابی - انجام سونوگرافی شکمی با واژینال - انجام سونوگرافی بارداری و رحم و ضمائم به طریقه شکمی و واژینال - هیسترکتومی، جراحی ترمیمی کف لگن، لاپاراسکوپی - هیستروسکوپی، برداشتن پولیپ، جراحی ترمیمی، زیبایی لبیوپلاستی، هموروئید فیشر (شقاق مقعد) - معاینه دوره ای پستان و بیماریابی بیماری های خوش خیم و بدخیم پستان - درمان موهای زائد - PRP و لیپولیز لیزر طرف قرارداد با بیمه ها و بیمارستان های لاله، تهرانپارس، قمربنی هاشم، مرد
برنزه شدن به رنگ سرطان

در سال های اخیر زیبایی با هر طعمی در اولویت قرار گرفته است به طوری که برخی ترجیح می دهند تا به بیماری های سخت دچار شوند اما برای مدت کوتاهی زیبا باشند.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه حمایت ؛ این موضوع در آرایشگاه های زنانه بیشتر دیده می شود به طوری که افراد با علم به اینکه اجرای برخی از کارهای زیبایی سلامتی آنان را تهدید می کند باز هم به سمت آنهاکشش دارند. این در حالی است که خیلی ها برای اجرای کارهای زیبایی به سراغ افراد غیرمتخصص و آرایشگر می روند. یک عضو کمیسیون بهداشت مجلس معتقد است که باید وزارت بهداشت و درمان بر این آرایشگاه ها نظارت کند. «عابد فتاحی» 18 هزار آرایشگاه غیرمجاز را در تهران فعال می داند.
عمر کم اما پرطرفدار
چند سالی است که با تبلیغات رسانه های بیگانه تب زیبایی تند شده است. در برخی از آرایشگاه های زنانه دستگاه هایی وجود دارد که برای برنزه کردن پوست استفاده می شوند. این دستگاه ها در کشور ما طرفداران زیادی پیدا کرده اند به طوری که روز به روز تعدادشان در آرایشگاه ها زیاد می شود. صاحبان دستگاه ها با تبلیغ های فریبنده خود به مشتری ها اطمینان می دهند که دستگاه هایشان از نوع پیشرفته و بی خطر است در حالی که بسیاری از این مراکز، عینک های ایمنی مربوطه را به تعداد لازم در اختیار مشتریان خود نمی گذارند.
دستگاه سولاریوم شامل تختی است که در دیواره های آن لامپ های اشعه ماورای بنفش uv تعبیه شده و هنگامی که بدن درون این وسیله قرار می گیرد، در این دستگاه که حاوی لامپ های مشابهی است، بسته می شود و این لامپ ها وظیفه برنزه کردن پوست را بر عهده می گیرند.
اتاقک سولاریوم از یک تشک خورشیدی ساخته شده است که در آن لامپ های uva و uvb قرار داده شده اند و از بالا و پایین به بدن اشعه تابانده می شود. متخصصان پوست معتقدند؛ حتی مقدار ناچیزی از uva و uvb می تواند به پوست آسیب برساند، به این ترتیب که فرآیند پیرشدگی را تسریع بخشیده سبب بروز سرطان نیز می شود به طوری که سازمان بهداشت جهانی استفاده از این دستگاه را منع کرده است. اما بی اطلاعی از عواقب استفاده از سولاریوم باعث شده تا هر روز به تعداد علاقه مندان به استفاده از این فناوری سرطانزا در کشورمان بیشتر شود.
این در حالی است که وزارت بهداشت بارها و بارها نسبت به سرطانزا بودن این دستگاه هشدار داده و تمامی مراکزی را که از این دستگاه استفاده می کنند موظف به جمع آوری آن کرده است.
"سیامک مره صدق"، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در این باره می گوید: هر کجا که خدمات سولاریوم عرضه می شود غیرقانونی است و وزارت بهداشت این مراکز را شناسایی کرده و با کمک نیروی انتظامی آنها را تعطیل می کند. وی همچنین از تغییر فرهنگ مردم درباره استفاده از این وسایل توضیح می دهد و می گوید: باید فرهنگ مردم را تغییر داد تا از رفتن به این مراکز خودداری کنند زیرا بیشتر مراکزی که اقدام به این گونه اعمال می کنند، مسایل بهداشتی و سلامتی را رعایت نمی کنند. مره صدق با اشاره به این نکته که کشور ما از نظر آماری یکی از بالاترین میزان مصرف لوازم آرایش در دنیا را دارد، تاکید می کند: این در حالی است که خیلی از این وسایل فاقد استانداردهای لازم است اما این به آن معنا نیست که لوازمی که استاندارد دارند بی ضرر نیستند، بلکه کم ضررتر هستند.
"مهندس سیدرضا غلامی" کارشناس وزارت بهداشت نیز درباره استفاده از دستگاه های سولاریوم می گوید: استفاده از دستگاه های سولاریوم غیرقانونی است. وزارت بهداشت هیچ گونه مجوزی را برای استفاده این دستگاه در مراکز عمومی (آرایشگاه، استخر و...) صادر نکرده و هر یک ازمراکزعمومی که خدمات استفاده از دستگاه سولاریوم را ارایه می کند غیرقانونی است. به گفته وی دستگاه های لاغری که ورزشی باشند مشکلی ندارند زیرا این دستگاه ها یک سری حرکات را روی بدن اجرا می کنند که مانند ورزش است و چندان ضرری ندارند.
سرطان هایی که زیبا می کنند
در این میان عضو هیأت مدیره سازمان نظام پزشکی با هشدار به کسانی که برای برنزه کردن پوست خود از اشعه استفاده می کنند، می گوید: هر عاملی که موجب تحریک پوست شود زنگ خطری برای ابتلا به سرطان پوست است بنابراین نباید به وسیله اشعه رنگ پوست را تغییر داد.
«ایرج خسرونیا» به نداشتن تخصص از سوی آرایشگران برای اجرای سولاریوم تاکید می کند و در این باره به "حمایت" توضیح می دهد: باید تغییر رنگ پوست توسط پزشک صورت گیرد زیرا پزشکان با معاینه پوست بر اساس نیاز آن، اشعه را تنظیم می کنند.
وی به مردم توصیه کرد تا برای اجرای چنین کارهایی به پزشکان متخصص مراجعه کنند تا هنگامی که با مشکلی مواجه شدند مراجع، پاسخگوی آنان باشند. زیرا فردی که برای کارهای زیبایی تخصصی به آرایشگاه ها مراجعه می کند باید بداند که آرایشگاه هیچ مدرک تخصصی ای برای این کار ندارد بنابراین آموزش های لازم را ندیده است پس در مرحله نخست مراجعان مقصر هستند زیرا با علم به اینکه آرایشگران تخصص لازم را ندارند به آنان مراجعه می کنند.
تجویز داروهای لاغری غیرمجاز در آرایشگاه ها
هر مکانی را برای کاری تعبیه کرده اند اما این موضوع درباره برخی آرایشگاه های غیرمجاز صدق نمی کند به طوری که در این آرایشگاه ها علاوه بر کارهای زیبایی تجویز داروهای مختلف برای تناسب اندام نیز صورت می گیرد که به گفته خسرونیا غیرقانونی است و باید پیگیری شود چون این داروها در ماه های نخست مصرف به سرعت وزن را کاهش می دهند اما به تدریج فرد را به اعتیاد می کشانند.
پایتخت ایران دنیای عجیبی است و در گوشه و کنار آن اتفاق های زیادی رخ می دهد. به طوری که عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «حمایت» تعداد آرایشگاه های غیرمجاز در تهران را 18 هزار آرایشگاه ذکر می کند و در این باره می گوید: انواع و اقسام تخلف ها در این محیط ها صورت می گیرد به طوری که تجویز داروهای غیرمجاز، استفاده از مواد غیراستاندارد و... در این محیط ها صورت می گیرد.
«عابد فتاحی» خاطرنشان می کند: در این محیط ها به طورمعمول بهداشت از نظر استفاده از لوازم یک بار مصرف رعایت نمی شود. بنابراین به دلیل حساسیت موضوع را در کمیسیون بهداشت مطرح کردیم. اما به دلیل اینکه این مراکز گسترده هستند و در شهر به وفور دیده می شوند هر چقدر هم کنترل از سوی مسئولان زیاد باشد باز هم جایی برای فعالیت پیدا می کنند. البته وی معتقد است که وظیفه اصلی نظارت بر عهده وزارت بهداشت و درمان است اما مردم خودشان بهترین ناظرهستند.http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار