لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

دکتر مرتضی رضیعی

نوع تخصص : پوست و مو
تلفن های تماس : 4255557 - 44201693
آدرس : تهران - تهران - بلوارمرزداران بین خ ایثار و دانش ( شهسد اریافر ) کمی جلوتر از بانک سامان پلا ک 122 طبقه اول مرکز لیزر پوست و زیبایی مرزداران
وبسایت/وبلاگ : http://drrazi.ir

توضیحات تکمیلی : تزریق بوتاکس ، دیسپورت پرکردن خط خنده و چین عمیق اخم با ژل های معتبر میکرودرم ابرژن جوان سازی پوست صورت با لیزر فراکشنال و ار __ اف ترمیم ناصافی و جوشگاه صورت با لیزر فراکسل لیزز موههای زائد
بهترین راه‌

شایع‌ترین درمان زگیل استفاده از داروهایی است که داروخانه‌ها آماده می‌کنند و حاوی "سالیسیلیک اسید" است که بهترین و موثرترین درمانها است.

  منصور نصری کاشانی متخصص پوست و مو گفت: زگیل در اثر یک "عامل ویروسی" به وجود می‌آید و انواع و اقسام مختلفی دارد. حدود 20 نوع ویروس وجود دارد که موجب زگیل می‌شود و در هر جایی از بدن در شکل و نوع بخصوصی یافت می‌شود.
    وی افزود: درمان این بیماری معمولاً به صورت کامل انجام نمی‌گیرد و اکثراً عود می‌کند و بیمار را دوباره مبتلا می‌سازد. دوباره مبتلا شدن به معنای این است که یک ضایعه کاملاً بهبود پیدا کند اما فرد مجدداً در معرض عامل بیماری‌زا قرار بگیرد و بیمار شود.
    نصری کاشانی تصریح کرد: کسی که "پیوند کلیه" انجام داده است و داروهای از بین برنده سیستم دفاعی مصرف می‌کند، به دلیل اینکه عامل اصلی برای مبتلا شدن به زگیل نقص "سیستم ایمنی" و کاهش "سیستم دفاعی بدن" او است و هنوز داروها را می‌خورد، دوباره مبتلا می‌شود اما در اشخاص عادی بیماری عود می‌کند به معنای آنکه درمان تکمیل نمی‌شود و بنابراین دوباره بیماری از نیمه راه برمی‌گردد، ویروس فعال شده و کماکان به تکثیر ادامه می‌دهد.
    این متخصص در پایان خاطرنشان کرد: درمان‌های متعددی برای زگیل وجود دارد که شامل درمان‌های دارویی، جراحی و روان درمانی می‌باشد.
    شایع‌ترین درمان این بیماری استفاده از داروهایی است که داروخانه‌ها آماده می‌کنند و حاوی سالیسیلیک اسید است که بهترین و موثرترین درمان‌ها است.>>>افتاب

 
http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png


 


دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار