لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

دکتر داوود نجفی توانا

نوع تخصص : روانشناسی و مشاوره
تلفن های تماس : 22899145 - 22899146 - 22899148 و 22899
آدرس : تهران - تهران - خیابان شریعتی -بین میرداماد و ظفر - جنب پمپ بنزین ظفر - کوچه شواری -ساختمان پزشکان سینا - طبقه 5
وبسایت/وبلاگ : http://22899147

توضیحات تکمیلی : دکتر داوود نجفی توانا دارای مدرک لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید چمران و فوق لیسانس روانشناس بالینی و دکترای روانشناسی از کشور هندوستان ( با ارزیابی عالی از دانشگاه میشیگان امریکا ) می باشند . ایشان مدتی به عنوان استادیار دانشگاه به تدریس دروس روانشناسی اشتغال داشته که پس از مدتی به دلایل شخصی استعفا داده اند و در حال حاضر فقط به کار مشاوره و درمان اختلالات روانشناختی و عاطفی اشتغال دارند و در این کار به منظور التیام مشکلات مراجعین بسیار وسواس گونه تلاش می نمایند.
خط آرزو!

مرد دامداري فرزندش را براي تحصيل و آموختن دانش به مدرسه شيوانا فرستاد،‌چند ماه بعد با عجله به مدرسه امد و به شيوانا گفت:
«خبردار شده ام  كه چند ماه ديگر از طرف حاكم بزرگ نمايندگاني به روستاها مي آيند و بهترين نجارها را براي كار در ساخت و ساز بارگاه حاكم اجير مي كنند. گمان مي كنم اگر پسرم در اين چندماه باقيمانده، نجاري ياد بگيرد شانس بهتري براي خوشبختي در آينده پيدا خواهد كرد.»
شيوانا تبسمي كرد و پسر دامدار را خواست و از او پرسيد: « اگر قرار شود نجاري ياد بگيري و نمايندگان حاكم بزرگ تو را به عنوان يكي از نجارها انتخاب كنند و بعد از چند سال از اين راه پول كلاني بدست آوري چه مي كني؟!».
پسر جوان گفت:«به روستاي خودم برمي گردم و مزرعه اي بسيار بزرگ، با تعداد زيادي گاو و گوسفند مي خرم و شغل پدرم را در حدي وسيع تر ادامه مي دهم!»
شيوانا تبسمي كرد و به مرد دامدار گفت: «گمان نكنم پسرت نجار خوبي شود. اما در هر صورت تصميم نهايي با توست!»
مرد دامدار با سماجت پسرش را از مدرسه بيرون آورد و به كارگاه نجاري فرستاد.
چند ماه از اين ماجرا گذشت . نمايندگان حاكم بزرگ به روستاها آمدند و نجارهاي زبده هر روستا را انتخاب كردند و با خود بردند. اما پسر مرد دامدار جزو انتخاب شده ها نبود. مرد دامدار غمگين و افسرده در حالي كه پسرش را دنبال خود مي كشيد به مدرسه شيوانا آمد و گفت:«افسوس كه هر چه در اين مدت خرج آموزش نجاري به اين پسر كردم، همه اش هدر رفت. با وجودي كه بهترين معلم ها را برايش اجير كردم اما دست و دلش به كار نرفت و نجار خوبي نشد. نمايندگان حاكم هم او را نپسنديدند و جوانان ديگر را با خود بردند. خواستم دوباره به مدرسه برگردد تا ذهنش باز شود و معلوم شود كه درآينده چه شغلي مناسب او خواهد بود.»
شيوانا با لبخند گفت: «شغل آينده او از همين الان از دورترين آرزويي كه دارد معلوم است. او مي خواهد مثل خود شما شغل دامداري و دامپروري را پيشه كند.حال در مقياسي بزرگتر و متفاوت تر. او هر لحظه نقطه الان زندگي اش را به اين آرزوي دور و دراز وصل مي كند و به همين خاطر هر چه ياد مي گيرد براي تقويت آن آرزوست. به همين دليل هم در مدرسه بيشترين توجهش به پرورش دام ها و تامين خوراك و محصولات دامي است. خط بين الان زندگي پسر تو و آينده او، از هر شغلي عبور كند كه از شغل نجاري عبور نمي كند. اين را روز اول بايد مي فهميدي. اگر خواستي نجار خوبي شود بايد آرزوي اينده او را در شغلي مثل نجاري قرار مي دادي. اما خوب بايد ارزوي هاي آدم ها را خودشان تعيين مي كنند و بقيه نقش چندان موثري در تعيين آن ندارند. بنابراين تنها كاري كه از شما برمي آيد اين است كه آرزوي حك شده در ضمير فرزندت را به عنوان يك واقعيت بپذيري و به جاي ايجاد مانع بين الان او و خواسته نهايي اش، سعي كني مسير رسيدن او به اين آرزوي دور و دراز را هموار كني. در اين صورت او به خوشبختي مورد انتظار تو خواهد رسيد و تو هم در اين مسير بيشتر از آن كه به عنوان يك سد و مانع ظاهر شوي مي تواني به عنوان يك دوست و ياور با او همراه شوي.


 
http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png


 


دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار