لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

کاشی یزد

نوع شرکت/مدرک : صنایع کاشی وسرامیک
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 0351-5216066 - 0351-5216069 - فاکس5216070 -0351
آدرس شرکت : یزد - یزد - بعد از دروازه قرآن،شرکت کاشی یز
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت
تلفن های تماس کارخانه : 5210101 -0351 - 5210102 0351
آدرس کارخانه : یزد - یزد - بعد از دروازه قرآن،شرکت کاشی یزد

شرح خدمات : شرکت کاشی یزد بعنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران ، با استفاده از ماشین آلات روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید سرامیک کف از سال 1356 آغاز نموده است . از ابتدای فعالیت مدیریت ارشد شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن ، تخصص کارشناسان مجرب و مواد اولیه مرغوب در سایه همکاری پرسنل فهیم و زحمت کش شرکت شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتریان و کسب رضایت ایشان را سر لوحه کار خود قرار داده است . و هم اکنون مدیریت ارشد سازمان با عنایت به خداوند متعال بهبود مداوم کیفیت را با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و مصوب نمودن اهداف ذیل مد نظر قرار داده است : 1- شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای حال و آینده مشتریان . 2- حفظ و تقویت بازارهای موجود و توسعه بازارهای جدید . 3- ارتقاء صلاحیت و شایستگی پرسنل با ارائه آموزش های عملی و تئوری هدفمند ، برنامه ریزی شده مستمر و اثر بخش . 4- بهبود مداوم کیفیت از طریق ارزیابی مداوم و موثر فرآیندها . 5- استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت ارائه محصولات با کیفیت بالاتر و تنوع بیشتر مدیریت ارشد سازمان ضمن معرفی مدیر کارخانه بعنوان نماینده مدیریت ، تعهد خود را نسبت به استقرار و بهبود سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و با بازنگری های سالیانه سیستم کیفیت و تامین منابع لازم جهت استقرار اثر بخش سیستم اعلام داشته ، و از تمامی پرسنل انتظار دارد تا ضمن فراگیری اصول مربوط به این سیستم ، تمام تلاش خود را جهت همراهی شرکت در رسیدن به اهداف مصوب بکار گیرند .
سان تزو نويسنده كتاب ارزشمند هنر جنگاوري
داستان خود سان تزو اینجوریه که پادشاه (وو) از سان تزو دعوت میکنه تا ارتش اون رو در جنگ با امپراتوری چو رهبری کنه. سان تزو با ارتش 3000 نفری بر ارتش 30000 نفری ارتش چو چیره میشه. کتاب هنر جنگاوری رو بعد از اینکه ملت های ژائو،کی ، کین ، چ...و ، یین، هان و وی مطیع امپراتوری وو میشن به وسیله فرماندهی اون نوشته میشه.

هنگامی که پادشاه وو شاه هالُ از سان تزو میپرسه چجوری میشه یه ارتش قوی با تعداد نیروی زیاد داشت؟ او میگه که میشه تمام افراد یک سرزمین رو جنگجو کرد. سپس شاه چندتن از زنان روسپی دربار رو میبینه و میگه آیا این ها هم میشه جنگجو بشن؟ سان تزو میگه البته. سان تزو از این زنان رو در محضر شاه جمع میکنه به دست دو نفر شمشیر میده و میگه بجنگید. زنان شروع به خنده میکنن، سپس سان تزو اون دو زن رو همون جا میکشه. بقیه زنها وقتی میبینن سان تزو در تصمیمش مصمم هست و جنگ رو بین بقا و مردن میدونه شروع به آموختن هنرهای رزمی میکنن و از بهترین فرماندهان . سربازان ارتش وو در نبرد با چو میشن.

سان تزو میگه : وقتی دستور واضح و روشن نباشه، این تقصیر فرمانده هست که اجرا نمیشه. اما وقتی که دستور واضح و روشن هست این تقصیر مجری هست که اجرا نمیشه.
 

حال دو واقعه تاریخی که از این دو جمله سان تزو نشات گرفته شدن رو ذکر میکنم

1-به محلي حمله كنيد كه آمادگي دفاع ندارد. زماني به دشمن حمله كنيد كه توقع شما را ندارد و هميشه برق‌آسا بر دشمن بتازيد.

2- با حمله مستقیم دشمن را گیج و با حمله غیر مسقتیم بر دشمن غلبه کنید.

خوب در جنگ با چو ، سان تزو به گروهی از افرادش دستور میده که به یکی از دژ های چو که موقعیت استراتژیک فوق العاده داشته حمله کنن . نیروهای چو تمام قواشون رو اونجا متمرکز میکنن ، و چون محیط جنگلی بوده نیروهای سان تزو دائم مخفی میشدند و حمله میکردند و نیروهای چو سرگرم میشدند. در این حین سان تزو پایتخت چو را با ارتش اصلیش فتح میکنه و راه رسیدن تجهیزات و مواد غذایی رو بر نیروهای چو و دژ را میبنده.

 

در دومین واقعه تاریخی مربوط به جنگ ویتنام میشه. ژنرال جیاپ فرمانده ویت کونگ ها به برخی از نیروهاش دستور میده به مهمترین پایگاه نیروهای آمریکایی در شما ویتنام حمله کنن. در حین این حمله که آمریکایی ها تمام توان خودشون رو در این پایگاه متمرکز کردند. جیاپ تمام پایگاه های آمریکا در جنوب این کشور رو میزنه و تقریبا 80% پایگاه های آمریکا در ویتنام نابود میشن

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار