لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

ماشین های اداری110

نوع شرکت/مدرک : ماشینهای اداری ولوازم جانبی
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 88833311 - 88327964 - 88327965
آدرس شرکت : تهران - تهران - میدان فردوسی ، خیابان ایرانشهر جنوبی ، شماره 9 ، واحد 3
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : کاغذ خرد کن صحافی پول شمار دستگاه لمینت دستگاه برش طلق پرس فنر صحافی
چگونه تخیل موجب دگرش زندگیم شد؟

چگونه تخیل موجب دگرش زندگیم شد؟

آیا شما هم از آن دسته بچه هایی بودید که به خاطر نگاه کردن به بیرون پنجره توبیخ می شدید؟

من جزء آنها نبودم همیشه به معلم نگاه می کردم. بلی من خیال باف نبودم. در عوض بسیار واقع بین بودم.

تخیل به نظرم به نوعی سهل انگاری و هدر دادن وقت بود. اکنون نظرم تغییر کرده و خیال بافی را   قدرتمندترین فعالیت ممکن می دانم. البته کسی در این مورد به من حرفی نزده است بلکه خودم به این نتیجه رسیده ام در واقع دگرش هایی که در زندگی برایم رخ داد این درس را به من داد. اگر می خواهی زندگی ات را تغییر دهی و به چیزهایی که می خواهی برسی باید خیال پردازی کنی.

چگونه به کمک تخیل  نیمی از وزنم را کم کردم؟!

هنگامی که با قدرت خیال بافی آشنا شدم ۲۰ ساله و  بیش از ۱۲۰ کیلو بودم و از کودکی اضافه وزن داشتم و این مسئله ناراحتم می کرد زیرا آن چه در آینه می دیدم به آنچه بودم شبیه نبود. در ۲۱ سالگی وزنم از ۱۲۰ کیلو بیشتر شده بود و این واقعاً مسخره بود. تصور کردم اگر متناسب بودم چه کارهایی می توانستم انجام دهم. افراد و مکان هایی که می توانستم ملاقات کنم، لباس هایی که می خریدم، مردانی که با آن ها رابطه برقرار می کردم و در نهایت اینکه چقدر متناسب و زیبا به نظر می رسیدم. این ها همه خیال بافی بود و البته همین خیال بافی ها به من قدرت دگرش داد و سرانجام شروع به کم کردن وزنم کردم و این در حالی بود که چشم انداز روبرو مرا به حرکت وا می داشت و بر میل باطنی ام به خوردن شکلات و تمام کردن تمرینات بدنی ترغیب می کرد. البته همزمان با شروع پروسه ی کاهش وزن نتایج را به خوبی حس می کردم! لباسهای گشاد شده! تغییر قیافه و افزایش انرژی… و همین موارد مرا بیشتر و بیشتر به ادامه ی راه ترغیب و تشویق می کرد.

چگونه قدرت تخیل به من کمک کرد عشقم را به دست بیاورم!؟

در ۲۶ سالگی شغل خوبی داشتم و سالم و سرحال بودم. نردبان موفقیت را درنوردیده بودم و در مایکروسافت کار خوبی داشتم ولی من در خیالات دیگری به سر می بردم. زندگی ای پر از معانی عمیق، سرزندگی و رضایت! سرانجام تغییراتی به وجود آوردم. سه ماه مرخصی مطالعاتی گرفتم  و عازم سفر شدم. زبان انگلیسی را در برزیل آموختم در کوره راه های پرو راهپیمایی کردم و به استرالیا و نیوزیلند سر زدم و سرانجام در گروه موسیقی درمانی سنتی روسیه شغلی گرفتم و این چند ماه لذت بخش بیشتر و بیشتر مرا به خیال بافی ترغیب کرد. می خواستم زندگی دیگری را شروع کنم. با استعدادها و علاقمندی های شخصی ام کار کنم  و شغلم فقط یک شغل نباشد. از سفر بازگشتم و به خیال بافی هایم برای ایجاد تغییرات بیشتر ادامه دادم. پس از یک سال فعالیت در صنعت موسیقی به کالج بازگشتم. اعتماد به نفسی که پیدا کرده بودم به من کمک کرد که با جسارت  بیشتری پیش بروم و شرکتی برای کمک به دیگران تأسیس کنم تا آن ها هم یاد بگیرند چگونه با خیالاتشان زندگی کنند و به احساسات و علاقمندی هایشان برسند.اکنون از همه توانم استفاده می کنم تا موجب حرکت اطرافیانم شوم و کاری را انتخاب کنم که هرروز به آن عشق بورزم. آیا در مورد قدرت خیال بافی متقاعد شدید؟

یک مثال دیگر! چگونه به کمک تخیل ۱۰۰۰ مایل دور  شدم!؟

من به ایتالیا علاقمندم. خورشید، غذا، مردم، موسیقی و زبان ایتالیایی! در حقیقت تا سال ۲۰۰۳ اصلاً آن جا را ندیده بودم. پس از اولین بازدید که موجب علاقمندی من به آن کشور شد چندین سفر دیگر به آنجا داشتم که هر بار بیشتر به طول می انجامید. در آن جا حس فوق العاده ای داشتم. به خویشتن خویشم نزدیکتر بودم. همیشه دوست داشتم به کشورهای مختلف سفر کنم اما در خودم مقاومتی حس می کردم. در سال ۲۰۰۹ به ایتالیا رفتم و در توسکانی خانه ای خریدم که البته این هم از مزایای خیال بافی هایم بود. ۶ ماه گذشت در اثر بیماری مجبور به بازگشت شدم. در این دوران همواره به خود می گفتم که اگر کمی بهتر شوم دوباره به آن جا باز خواهم گشت. در مورد خورشید، تپه ها و خانه ی زیبایم در توسکانی خیال بافی می کردم. کم کم بهبودی حاصل شد و خودم را برای بازگشت آماده کردم. اکنون این جا هستم درست در میان آن چه زمانی درباره اش تخیل می کردم.

 

 

من از معلم ها و کتاب هایم در مدرسه درس های مفیدی گرفتم اما خیال بافی هرگز یکی از آنها نبود. از تجربیات خودم نتیجه گرفتم که تخیل راهی بود به سوی آن چه در زندگی می خواستم. زندگی مورد علاقه ات را می خواهی؟ تصور کن! آن را حس کن! ببین! مزه کن! بگذار به مشامت برسد! آن را تنفس کن! چه شکل است! چه کسانی در آن هستند؟ چه احساسی داری؟بگذارید سکویی بسازیم برای خیره شدن به بیرون پنجره و باور کنیم همین خیال بافی ها نقش مهمی در رسیدن به وضع ظاهر، زندگی و خانه ای دارد که عاشقش هستید!
>>> دگرش

 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار