لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

نشر گرافیک

نوع شرکت/مدرک : ماشینهای اداری ولوازم جانبی
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 88829518 - 88844387
آدرس شرکت : تهران - تهران - خیابان کریم خان-خیابان ایرانشهر-بین طالقانی و سمیه-شماره 123-واحد 8
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : پخش کننده لوازم جانبی پرینترو پلاتر با بیش از 11 سال تجربه فروش انواع کارتریج های اصلی و قابل شارژRefill Cartridge فروش مخازن انتقال برای پلاتر و پرینترCISS فروش انواع مدلهای جوهر فروش کاغذ عکس فروش پرینتر و کارتریج فروش انواع دستگاه های حرارتی انتقال تصویر و لوازم مورد نیاز خدمات ویژه پشتیبانی انواع پرینتر و پلاتر
چگونه یک تمام کنندهٔ تمام عیار باشیم؟

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


چگونه یک تمام کنندهٔ تمام عیار باشیم؟


جاده ای که به جهنم می‌رسد ممکن است با نیات و اهداف خوب پوشیده شده باشد اما مسیر شکست حتماً همین طور است.

به همکارانت نگاه کن، اکثر آن‌ها آغازگرهای خوبی هستند کسانی که در پی موفقیت هستند و ایده های خوبی برای محقق کردن آن دارند. آن‌ها مشتاقانه آغاز به کار می‌کنند یا حداقل فقط قصد دارند آن کار را به پایانی موفقیت آمیز برسانند.

ناگهان اتفاقی می‌افتد. در میانهٔ راه انرژی تحلیل می‌رود و پروژه های دیگری هم به کار اضافه می‌شود. تنبلی و کم کاری شروع می‌شود و کار سر زمان مقرر به انجام نمی‌رسد و متأسفانه پروژه‌ها یکی پس از دیگری به ابدیت می‌پیوندند.

این داستان برایتان آشناست؟ شاید هم خیلی آشناست؟ اگر خودت را به خاطر شروع‌های خوب اما بی‌سرانجام در زندگی شخصی و شغلی ملامت می‌کنی بدان که درگیر مشکلی بسیار عام هستی! به هر حال اگر همهٔ مردم می‌توانستند خودشان کارهایشان را به انجام برسانند دیوید الن [ ] هرگز تبدیل به یک فروشندهٔ مطرح نشده بود.

یک تمام کنندهٔ خوب یعنی کسی که بتواند از ابتدای یک پروژه تا انتهای آن انگیزه‌اش را حفظ کند. مطالعات اخیر پرده از دلایل دشواری حفظ انگیزه برداشته است و راه حل‌های خوبی برای حفظ آن در طول مدت کار ارائه کرده است.

در این تحقیقات روان شناسان دانشگاه شیکاگو به این نتیجه رسیده‌اند که وقتی افراد در پی اهدافشان هستند به این فکر می‌کنند که تا به حال چه اندازه از مسیر را طی کرده‌اند یا چه اندازه از مسیر را در پیش رو دارند. افراد اکثراً از این دو شیوهٔ تفکر برای حفظ انگیزه استفاده می‌کنند. یک دوندهٔ ماراتن به این فکر می‌کند که چندین مایل را پیموده است و یا چند مایل دیگر پیش رو دارد. کسی که رژیم گرفته است به این فکر می‌کند که چند کیلو تا به حال کم کرده است و یا چند کیلوی دیگر باید کم کند تا به وزن مورد نظرش برسد.

هر دو راه به نظر کارآمد و مناسبند. اما تمرکز بیش از حد بر آن چه انجام شده است بیشتر منجر به تمایل به پایان دادن به کار می‌شود تا ادامهٔ آن.

این دانشمندان معتقدند وقتی در حال انجام کاری هستیم و دائم به این فکر می‌کنیم که چقدر پیشرفت داشته‌ایم حس نابهنگامی از تکامل کار در ما به وجود می‌آید و شروع به کم کاری و سستی می‌کنیم.

به عنوان مثال در یک تحقیق مشاهده شد که دانشجویانی که برای یک امتحان مهم آماده می‌شدند با گفتن اینکه ۵۲ درصد از مواد امتحانی را هنوز نخوانده‌اند انگیزهٔ بیشتری برای ادامهٔ مطالعه به دست آوردند تا اینکه بگوییم ۴۸ درصد از حجم مواد امتحانی را پشت سر گذاشته‌اند.

وقتی می‌خواهیم پیشرفت کنیم باید در آن واحد به همهٔ اهدافمان برسیم و در انجام آن‌ها تعادل ایجاد کنیم. این شیوه را رفتار کلاسیک یک آغازگر خوب می‌نامند. چندین قابلمهٔ غذا روی اجاق است اما هیچ کدام برای خوردن آماده نیست.

برعکس اگر به این فکر کنیم که چقدر از مسیر باقی مانده است نه تنها انگیزمان سرکوب نمی‌شود بلکه بالا می‌رود. این مسئله در ارتباط مستقیم با طرز کار مغز است. انسان‌ها ناخودآگاه به فاصلهٔ بین جایی که هستند و جایی که باید باشند فکر می‌کنند. وقتی مغز انسان فاصله را درک کند برای کم کردن آن اقدام می‌کند و از منابعش استفاده می‌کند: توجه، تلاش، راه کار بهتر و کسب آگاهی بیشتر و البته پشتکار و انگیزهٔ بیشتر.

این اختلاف بین جایی که هستیم و باید باشیم گوشزد می‌کند که باید کاری انجام شود. با فکر کردن به راهی که آمده ای رضایتت حاصل می‌شود اما برای ادامهٔ راه انگیزه ای ایجاد نمی‌شود.

تمام کننده های تمام عیار خودشان را بر هدف متمرکز می‌کنند و به خاطر انجام نصفه و نیمهٔ کار از خودشان متشکر نیستند.

مدیران موفق و بزرگ تمام کننده های خوبی تربیت می‌کنند آن‌ها به کارکنانشان یاد آوری می‌کنند که نگاهشان را از پاداش پایان کار بر نگیرند و هرگز برای کاری که هنوز نیمه تمام است جایزه ای در نظر نمی‌گیرند. ترغیب و تشویق مهم است اما برای حفظ انگیزهٔ کارمندان مراسم اعطای پاداش و سپاس گزاری را به زمانی موکول کنید که پروژه تمام و کمال به پایان رسیده باشد.


>>>دگرش

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار