لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

کانون آگهی و تبلیغات بازتاب شهر

نوع شرکت/مدرک : سایر/تماس با مدیر سایت
نام مدیر عامل : امیر حسین بهمنش راد
آدرس شرکت : اصفهان - اصفهان - اصفهان-ابتدای خیابان هشت بهشت غربی- جنب بانک مسکن-مجتمع سروش- طبقه سوم-واحد20

شرح خدمات : کانون آگهی و تبلیغات بازتاب شهر ارائه دهنده طراحی کاتولوگ, بروشور,فولدر, آرم, سر برگ پوستر و مشاوره تبلیغاتی, بازاریابی, فروش و توسعه برند. تلفن:95012250-0311 09133256695
آثار هنری بر روی پوست شتر ، جشنواره شترها Bikaner، راجستان، هند
زندگی زناشویی موفق اصول ساده ای دارد که نیاز به اجرا، استمرار و دلسرد نشدن دارد، اصولی که شما هم با رعایت کردن آن می توانید یک زندگی مشترک موفق داشته باشید.
 

با هم اصول ساده ای را مرور می کنیم که به شرط استمرار و دلسرد نشدن تغییرات مثبت فراوانی در زندگی مشترک شما خواهد داشت. متاسفانه ما ایرانی ها کمی منفی نگر، مخصوصا در زندگی مشترک هستیم و زود خسته می شویم، باز هم تاکید می کنم، اگر میخواهید زندگی مشترک موفقی داشته باشید، لطفا از اجرای این اصول خسته و دلسرد نشوید و تا رسیدن به نتیجه ادامه بدهید.

http://www.pic.tooptarinha.com/images/gn66p6wes2yjg53fs48g.jpg

در حد توان انتظار داشته باشیم؛

توقع خود را در حد توان همسرتان نگه دارید، البته کم کم برای پیشرفت و بالا رفتن توان او تلاش کنیم.

فرصت بدهیم؛

به اندازه کافی وقت برای تغییر هست، عجله نکنید، صبور باشید و به اندازه کافی به همسر خود وقت دهید.

سرکوفت نزنید؛

متاسفانه خیلی از ما ایرانی ها این ایراد را داریم و مدام به هم سرکوفت می زنیم و با این کار تیشه به ریشه رابطه می زنیم، سرکوفت نزنید مخصوصا در هنگام بگومگو های زندگی زناشویی.

مهم بودن و مطالعه؛

زندگی مشترک برایتان مهم باشد، سعی کنید در زمینه رفتار با همسر خود مطالعاتی داشته باشید، در اینترنت جستجو کنید، کتاب مطالعه کنید و یا از تجربه افراد موفق استفاده کنید.

مقایسه نکنید؛

مثل کسی که از یک شیر درنده فرار می کند از مقایسه کردن فرار کنید، چه در ذهن تان و چه در بیان، به هیچ وجه این کار را نکنید، همسر شما بهترین مورد برای شما بوده است، این را بپذیرید و با همین همسر سعی کنید زندگی را برای خود شیرین کنید، نه با فکر کردن به چیزها و افراد دیگر.

ارتباط را حفظ کنید؛

از حال هم با خبر باشید، در طول روز به همسرتان زنگ بزنید یا پیامک بدهید، با هم صحبت کنید و در مورد موضوعات مختلف نظر همسرتان را بخواهید.

توهین نکنید؛

به همسرتان، خانواده او و کسانی که به آنها علاقه دارد به هیچ وجه مخصوصا هنگام ناراحتی توهین نکنید، توهین مخصوصا در دل خانم ها می ماند و بروز نمی دهند و کم کم رابطه شما را خراب می کند. مطلبی چند روز پیش روی سایت رفت که استقبال فراوانی از آن شد ، پیشنهاد می کنم آقایان این مطلب را هم با کلیک روی لینک زیر بخوانند:

4 رفتار نادرست آقایان ایرانی در خانه!

گذشت کنید؛

اگر الان تعدادی از کسانی که فوت کرده اند زنده شوند به ما خواهند گفت که دنیا هیچ ارزشی ندارد، باور کنید آنقدر دنیا با ارزش نیست که بخواهیم کینه به دل بگیریم و خود و دیگران را اذیت کنیم، گذشت کنید.

دنبال بهانه باشید؛

تعجب کردید؟ بله دنبال بهانه باشید ولی برای تعریف از همسر خود، دنبال بهانه باشید برای گفتن یک جمله محبت آمیز، دنبال فرصت باشید برای کمک کردن به همسرتان.

مودبانه شوخی کنید؛

دوست عزیز! همسر شما مثل دوست شما نیست، لطفا اگر هم شوخی می کنید شوخی های مودبانه و متناسب با شأن همسرتان انجام دهید، اگر می خواهید هر شوخی به ذهنتان می رسد بکنید ، پس همان بهتر که شوخی را کنار بگذارید! بعضی از دعواهای زندگی زناشویی از همین شوخی ها شروع می شود! مخصوصا خانم ها خیلی گلایه می کنند که همسرانشان با آنها شوخی های بد می کنند، لطفا از این کارها نکنید!

گوش بدهیم؛

وقتی همسرتان دارد صحبت می کند و درد دل می کند لطفا حاشیه نزنید و وسط صحبت هایش نپرید.

  منبع : ذهن نو
323 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اختلال درد جنسی در زنان

 

واژینیسم یا اختلال درد جنسی، اختلالی در رفتار جنسی است که زنان با آن دست به گریبان هستند و جزو اختلالاتی است که بروز و درمان نشدن آن می‌تواند در نهایت باعث شود فرد در روابط بین فردی با همسر خود به مشکل بربخورد.

جام جم سرا: در این اختلال، فرد دچار انقباضات غیرارادی می‌شود که این واکنش‌ها حتی هنگام معاینات پزشکی نیز رخ می‌دهد و در نتیجه وی نمی‌تواند رابطه جنسی با همسر خود برقرار کند. این اختلال اغلب زنان با تحصیلات بالا و دارای طبقات اجتماعی و اقتصادی بالا را گرفتار می‌کند.

در این اختلال خود زن ممکن است از داشتن ارتباط با همسرش امتناع نکند و از لحاظ فکری با این پدیده در تعارض نباشد و تمایل به برقراری رابطه داشته باشد، اما ناخودآگاه اجازه انجام عمل جنسی را به شریک جنسی خود نمی‌دهد.

علل مختلفی می‌تواند واژینیسم را ایجاد کند که از آن جمله می‌توان به یک حادثه جنسی نامطلوب، تجاوز به عنف، کثیف دانستن رابطه جنسی، عفونت‌ها و خواندن داستان‌هایی در خصوص تجاوز به عنف اشاره داشت. احساس گناه ناشی از انجام رفتار جنسی با همسر نیز می‌تواند عامل تشدیدکننده برای این اختلال باشد.

علاوه بر آن ترسی که زن از داشتن ارتباط جنسی دارد نیز می‌تواند از لحاظ روانی این اختلال را شدت دهد. معمولا اولین بار که این اختلال تشخیص داده می‌شود در معاینات پزشکی یا اولین ارتباط با شریک جنسی و همسر دیده می‌شود و فرد به صورت ناخودآگاه از داشتن ارتباط امتناع می‌کند و اسپاسم‌های ناگهانی در عضلات او اتفاق می‌افتد.

این اختلال تبعات روانی و جسمانی مختلفی را در زوج‌ها ایجاد می‌کند. از لحاظ فیزیولوژیک زنان مبتلا علاوه بر انقباض دچار لرزش، تعرق و تغییر آهنگ تنفس می‌شوند و از لحاظ شناختی نیز افکار منفی به آنها هجوم می‌آورد و در نهایت ترس آنها شدت یافته و پاسخ‌هایی که از لحاظ رفتاری ارائه می‌کنند حاکی از ترک رابطه و گریستن و پرخاش است.

زنانی که مبتلا به این اختلال هستند بشدت در اعتماد به نفسشان مشکل ایجاد می‌شود. آنها خود را یک شریک جنسی ضعیف می‌دانند. این اختلال می‌تواند از ابتدای رابطه ایجاد شود یا این که فردی که سالم بوده پس از چند سال به دلیل حادثه‌ای تلخ دچار واژینیسم شود.

اولین نکته برای درمان واژینیسم علاوه بر درمان‌های فیزیولوژیک این است که باید توجه داشت اولا این اختلال ارادی نیست و دوم این که درد و ترس از داشتن آمیزش واقعا در فرد وجود دارد و ایفای نقش نیست. برای درمان‌های شناختی باید ابتدا متن افکار فرد در خصوص آمیزش جنسی شناسایی شود. سپس روی خطاهای شناختی تمرکز شود.

چنانچه تکنیک‌های آرام‌سازی به فرد آموزش داده شود می‌توان در حین درمان‌های شناختی از روش‌های آرام‌سازی تدریجی عضلانی نیز بهره برد. این اختلال قابل درمان است و خطاها و باورهای غلطی که فرد طی سال‌ها درباره رابطه جنسی داشته باید به چالش کشیده شود و علاوه بر آن بازبینی فیلم‌های آموزشی زایمان طبیعی در کنار روان‌شناس نیز می‌تواند به ارتقای اطلاعات فرد در خصوص آمیزش کمک کند. درمان‌های گام به گام و همراهی مداخلات شناختی و دکتر زنان و کمک به معاینه بدون درد به درمان این اختلال کمک می‌کند.(دکتر مهرنوش دارینی/روان‌شناس و مشاور)

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار