لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

حدید صنعت پیشرو

نوع شرکت/مدرک : ساختمان و صنایع مرتبط
نام مدیر عامل : سید محمد نجفی زاده
تلفن های تماس شرکت : 66617468 - 66617470
آدرس شرکت : تهران - تهران - بازار آهن -بلوار الغدیر شمالی-خیابان آستانه-خیابان شهید عزیزی-مجتمع صنعتی وحدت-واحد 18
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت
تلفن های تماس کارخانه : 66617468 - 66617470
آدرس کارخانه : تهران - تهران - بازار آهن -بلوار الغدیر شمالی-خیابان آستانه-خیابان شهید عزیزی-مجتمع صنعتی وحدت-واحد 18

شرح خدمات : صراحی, پروفیل صراحی, لوله صراحی, نرده, نرده راه پله, نرده صراحی, نرده حفاظ, پایه میز عسلی, جلو مبلی, نرده استیل, لوله قلیانی, گل نرده, فرفورژه, پایه آباژور, نرده برنز, پایه چراغ پارک, آهن آلات, آهن,
خلاقیت وتبلیغات
 
گاهی آرزومند آنیم که به کسی که بسیار دوستش می داریم کمک کنیم
اما کاری از دستمان بر نمی آید.
شرایط به ما اجازه نمی دهد به او نزدیک شویم .
شاید هم آن شخص روحش را به هر حرکت محبت آمیز و حمایت ما بسته باشد.
و بعد ، برای ما فقط عشق می ماند ..

در این شرایط وقتی کار دیگری از دستمان بر نمی آید ، هنوز می توانیم عشق بورزیم
بدون انتظار پاداش ، یا تغییر ، یا قدرشناسی ..

اگر این کار را بکنیم نیروی عشق تمام جهان پیرامون ما را عوض خواهد کرد.
و هرگاه این نیرو ظاهر شود همواره به نتیجه می رسد ..


|پائولو کوئیلو|
http://www.zarrehbin.com/files/mo_images/1404660094.jpg

بگو خدا چه شکلی است ..
 
وقتی برادر ساچی ، گابریل به دنیا آمد ، ساچی از پدر ومادرش خواست تا او را بابچه تنها بگذارند .
پدر و مادرش که می ترسیدند او مثل بچه های چهار ساله دیگر حسادت کند
و بخواهد بچه را بکشد ، اجازه ندادند .
اما در ساچی هیچ حسادتی ندیدند . مثل همیشه ، با محبت با بچه رفتار می کرد،
و سرانجام ، پدر ومادرش تصمیم گرفتند امتحانی بکنند.
ساچی را با نوزاد ، تنها گذاشتند و از پشت در نیمه باز ، او را زیر نظر گرفتند.
وقتی ساچی کوچولو دید که به خواسته اش رسیده ، نوک پا به طرف گهواره رفت،
روی کودک خم شد و گفت :

            " بگو خدا چه شکلی است ! من دیگر یادم رفته ! "

|پائولوکوئیلو|
http://www.zarrehbin.com/files/mo_images/1404660094.jpg

 
شکرگزاری ..
 
امروز در اتوبوس دختری را دیدم ، با موهای طلایی ..
به او غبطه خوردم ، خیلی بشاش به نظر میرسید
هنگام پیاده شدن، در راهروی اتوبوس می لنگید !
او فقط یک پا داشت و با عصا راه می رفت !
اما هنگام عبور لبخند می زد !
اوه خدایا ! مرا به خاطر گله هایم ببخش !
من دو پای سالم دارم !

توقف کردم تا آبنبات بخرم ..
جوانی که آن را می فروخت،خیلی سرش شلوغ بود
با او صحبت کردم و هنگامی که او را ترک کردم گفت:
مرسی شما خیلی مهربان هستید ..
ازصحبت با افرادی مثل شما لذت می برم .. من نابینا هستم
اوه خدایا ! مرا به خاطر گله هایم ببخش !
من دو چشم بینا دارم !

مدتی بعد وقتی در طول خیابان پیاده می رفتم ،
کودکی با چشمان آبی دیدم .
ایستاده بود و بازی دیگر بچه ها را تماشا می کرد.
لحظه ای توقف کردم
و گفتم : " عزیزم تو چرا با آنها بازی نمی کنی؟ "
بدون هیچ عکس العملی به روبرو نگاه می کرد ..
فهمیدم که او نمی شنود !
اوه خدایا ! مرا بخاطر گله هایم ببخش !
من دو گوش شنوا دارم ..

با پاهایی که مرا به هرکجا می برند،
با چشمانی که می تواند طلوع خورشید را نظاره گر باشد،
با گوش هایی که چیزهایی را که باید بدانم می شنود،
اوه خدایا مرا به خاطر گله هایم ببخش!
من سلامت هستم پس ،
دنیا از آن من است !


|آگ ماندینو|http://www.zarrehbin.com/files/mo_images/1404660094.jpg

http://axgig.com/images/56201837888980943445.jpg

 


یک راند دیگر ، مبارزه کن ..
 
وقتی پاهایت چنان خسته اند که به زور راه می روی
یک راند دیگر مبارزه کن ..
وقتی بازوهایت چنان خسته اند که قدرت گارد گرفتن نداری،
یک راند دیگر مبارزه کن !
وقتی که خون از دماغت جاریست و چشمانت سیاهی می رود
و چنان خسته ای که آرزو می کنی حریف مشتی به چانه ات بزند و کار را تمام کند،
یک راند دیگر مبارزه کن !
و به یاد داشته باش
مردی که همواره یک راند دیگر مبارزه می کند
هرگز شکست نمی خورد ...


|جیمز کوربت|
شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید ..
http://www.zarrehbin.com/files/mo_images/1404660094.jpg

 
چگونه کارمندانی درجه یک تربیت کنیم
چگونه کارمندانی درجه یک تربیت کنیم

کسب وکار خرده فروشی به شدت وابسته به استخدام و آموزش بازاریاب های خرید است که انعطاف پذیر باشند و فرصت ها را کشف کنند. کارول میروویتس، مدیرعامل فروشگاه های خرده فروشی TJX توضیح می دهد که چگونه شرکت او نسل بعدی را در این حوزه آموزش می دهد.

کسب وکار خرده فروشی به شدت وابسته به استخدام و آموزش بازاریاب های خرید است که انعطاف پذیر باشند و فرصت ها را کشف کنند. کارول میروویتس، مدیرعامل فروشگاه های خرده فروشی TJX توضیح می دهد که چگونه شرکت او نسل بعدی را در این حوزه آموزش می دهد.

کار در مورد مد و لوازم خانه در خانواده ما سابقه دارد. پدرم عمده فروش و تاجر بسیار خوب و باهوشی بود. در واقع من در فروشگاه او در نیویورک بزرگ شدم و بیشتر زمانم را آنجا می گذراندم و بنابراین چیزهای زیادی را در مورد کسب وکار او و کار کردن با مردم یاد گرفتم. قبل از دانشگاه و سپس در طول تحصیل در رشته بازاریابی و مدیریت، کارمند نیمه وقت بخش فروش در شرکت فورچون آف بودم. بعد از فارغ التحصیلی چند بار محل کارم را تغییر دادم تا اینکه در سال ۱۹۸۳ به بوستون رفتم و به فروشگاهی زنجیره ای پیوستم که بعدا جزو شرکت TJX شد. قبل از اینکه در سال ۲۰۰۷ به عنوان مدیرعامل TJX انتخاب شوم، چند نقش اجرایی را در این شرکت ایفا کرده بودم.

امروز، شرکت TJX هفت برند خرده فروشی را در آمریکا، کانادا و اروپا اداره می کند و یکی از پیشتازان خرده فروشی ارزان قیمت لباس، لوازم و تزئینات خانگی در آمریکا و دیگر کشورهای دنیا محسوب می شود، به طوری که فروش شرکت در سال ۲۰۱۳ به ۴/۲۷ میلیارد دلار رسید.

کسب وکار ما تجربه خرید جالبی از مد، برند و کیفیت در همه قیمت ها ارائه می کند و ما ارزش خودمان را این گونه تعریف می کنیم. فعالیت ما با خرده فروشان سنتی کاملا فرق دارد. هر یک از فروشگاه های ما، واحدهای ذخیره سازی گسترده ای دارد که بازاری کامل با حدود ۲۰۰۰ متر مربع فضای خرید را در اختیار مشتریان قرار می دهد. بیش از ۱۶ هزار فروشنده در شعبه های مختلف ما فروشندگان را برای پیدا کردن محصول مورد نظرشان راهنمایی می کنند. قصد ما این نیست که در عمق یک محصول خاص برویم و آن را در سایزها و مدل های مختلف عرضه کنیم.

مشتریان به فروشگاه های ما مراجعه می کنند تا محصولی جالب و خاص را با قیمتی استثنایی پیدا کنند، چیزی که آن را فاکتور «هیجان انگیز» کارمان می دانیم. وقتی مشتری با چنین محصولی مواجه می شود، مجبور است آن را خریداری کند، چون می داند نمی تواند این محصول خاص را دفعه بعد در این فروشگاه یا حتی جای دیگری پیدا کند. طبقه بندی کالاهای ما خیلی سریع تغییر می کند.

یکی از فاکتورهای کلیدی برای اداره کسب وکار ما آموزش و توسعه استعداد در سازمان خرید است. بازاریاب های خرید (یعنی افرادی که محصولات مختلف را در بازار برای عرضه در فروشگاه های ما انتخاب می کنند) باید مشتری و تغییرات مد و نیز ارزش واقعی هر محصول را بشناسند. آنها باید فرصت طلب و به شدت انعطاف پذیر باشند. آنها باید با فروشندگان شرکت رابطه برقرار کنند که این امر زمان زیادی را می گیرد. یک بازاریاب خرید برجسته باید کنجکاو و زیاد آموزش دیده باشد.

ما باید به این بازاریاب ها آموزش بدهیم که چگونه محصولات درست را انتخاب کنند، چگونه مهارت های مذاکره ای پیشرفته را توسعه دهند و چگونه با فروشندگان ارتباط داشته باشند. رویکرد بلندمدت ما این است که درآمد TJX را به ۴۰ میلیارد دلار و فراتر از آن برسانیم. حتی با وجود بیش از ۹۰۰ پرسنل در سازمان خرید، برای اینکه به این سطح از رشد برسیم، باید مبنای کاری آنها را توسعه دهیم و در هر حوزه از کسب وکارمان، استعدادهای بیشتری پرورش دهیم.

ما همیشه به آموزش فروش پایین تر از قیمت به بازاریاب های شرکت متعهد بوده ایم. طی چند سال گذشته، آموزش هایمان را در یک برنامه آموزشی بلندپروازانه که آن را دانشگاه TJX می نامیم، شکل داده ایم و من معتقدم این برنامه یکی از بهترین برنامه های آموزشی در خرده فروشی است. به علاوه همه افراد در سطوح مدیریتی، زمان زیادی را به آموزش و تربیت نیروها اختصاص می دهند. برای من به عنوان مدیرعامل، این موضوع یک اولویت محض است.

مدیران عامل مسوول استراتژی کوتاه مدت و بلندمدت شرکت و پاسخگوی هیات مدیره هستند، اما آموزش پرسنل برای تحقق اهداف ما، ایجاد ارزش سهامداران و ادامه هدایت موفقیت بلندمدت شرکت، بسیار مهم و حیاتی است.

متعهد به توسعه استعدادها

سالانه افرادی را برای برنامه آموزش بازاریاب های خرید استخدام می کنیم که بسیاری از آنها به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

سال گذشته بیش از ۱۰۰ همکار جدید استخدام کردیم و قبل از اینکه آنها دوره آموزشی خود را تکمیل کنند، مدیریت ارشد با تک تک آنها ملاقات کرد. بخشی از زمان آموزش آنها در داخل کلاس و بخشی دیگر در فروشگاه ها گذرانده می شود.

برقراری ارتباط امری ضروری است و به همین منظور بین هیچ یک از بخش های فروشگاه های ما دیوار کشیده نشده و همین رویکرد درون خود سازمان هم رعایت می شود. ما می خواهیم روش انجام کسب وکارمان که با اتحاد، صداقت و توجه به یکدیگر همراه باشد، به درون فرهنگ سازمان سرایت کند و این موضوع را در برنامه سازمانی قرار می دهیم. آموزش مالی را طوری ایجاد کرده ایم که همکاران نتایج تصمیم گیری های خرید را بدانند. در TJX همه ما معلم هایی هستیم که افراد باتجربه تر به بازاریاب های خرید آینده آموزش می دهند و این آموزش فردی همواره وجود دارد.

بعد از اینکه این بازاریاب ها آموزش اولیه را تکمیل کردند، زمان قابل توجهی را در سازمان برنامه ریزی که کالاها را برای فروشگا ه ها در نظر می گیرند، می گذرانند. قبل از اینکه فرد به یک بازاریاب خرید تبدیل شود، چند اقدام دیگر هم صورت می گیرد و برنامه ریزهای ما و بازاریاب های آینده اغلب به سرعت بین بخش های مختلف و برندهای خرده فروشی رفت و آمد می کنند. این مهم است که آنها در بخش های مختلف کسب وکار حضور داشته باشند و این یک مزیت است که بتوانیم آنها را به بخش های مختلف داخلی و حتی خارج از کشور انتقال دهیم تا تجربه جهانی به دست آورند.

ما بازاریاب های خرید آینده را آموزش می دهیم تا مستقل و کارآفرین باشند. ما می خواهیم آنها این اعتماد به نفس را داشته باشند که می توانند وارد بازار شوند و بهترین ها را به دست آورند. روزی می سد که آنها می توانند ۶۰۰ قلم کالا یا چند میلیون واحد کسب وکار را خریداری کنند. آنها باید در ریسک کردن هوشیارانه عمل کنند. بازاریاب های ما نسبت به خرده فروشی های سنتی، با عرضه کنندگان بیشتری سر و کار دارند. آنها باید غریزه ای قوی داشته باشند و در اتخاذ تصمیم های بزرگ آزاد باشند.

مدل ما نیازمند این است که آنها کاملا تیم محور عمل کنند.

در اینجا باید مثالی بزنم. مدتی پیش، یکی از بازاریاب های خرید که مسوول خرید محصولی خاص بود، به این نتیجه رسید که عرضه آن محصول در آن فصل خاص چندان خوب نیست. بنابراین تصمیم گرفت بودجه خودش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و آن را به کالاهایی دیگر که بیشتر به درد بخش فروش می خورد، اختصاص دهد. لحظه ای به این ماجرا فکر کنید: در خرده فروشی های سنتی چه تعداد خریدار وجود دارند که خودشان این تصمیم را بگیرند؟ در TJX ما به جای توجه به عملکرد تکی هر قلم کالا، بر مبنای عملکرد هر بخش از شرکت پاداش می دهیم و به این صورت حس همکاری را در میان کارمندان بالا می بریم.

در کسب وکار خرده فروشی، همه پرسنل بخش خرید اشتباهاتی مرتکب می شوند و درس گرفتن از این اشتباهات بخشی از آموزشی است که ارائه می کنیم.

وقتی آنها اشتباه می کنند، می خواهیم برگردند و کالاها را در فروشگاه بررسی کنند و ارزیابی کنند که آیا این کالا از نظر مد، برند، کیفیت و قیمت با استانداردهای ما مطابقت دارد یا نه. اگر محصولی مطابق خواسته ما به فروش نرسد، سریع قیمت آن را پایین می آوریم و دیگر آن را عرضه نمی کنیم و از این اشتباهمان درس می گیریم. البته بازاریاب های خرید باید همچنان ریسک های هوشمند داشته باشند.

همه ما می دانیم بازاریاب های خرید بخشی از قلب و روح سازمان هستند. این یک مزیت است که بسیاری از افراد در مدیریت ارشد سازمان چند سال را در این بخش گذرانده اند. چون بازاریاب ها این موضوع را می دانند و می دانند که ما نسبت به محصولات حساس هستیم، با ما بعنوان معلم هایشان ارتباط خوبی برقرار می کنند.

من خوش شانس بوده ام که در طول دوران کارم شاگردان خوبی را تربیت کرده ام و آنها را به توسعه ارتباطات تشویق کرده ام. ما فرهنگی باز و غیررسمی در شرکت داریم و مدیران ارشد ما رابطه بسیار نزدیکی با خریداران دارند.

آماده سازی مدیران برای رهبری سازمان

بزرگ ترین تحولی که بیشتر بازاریاب های خرید موفق با آن مواجه می شوند، انتقال به نقش های مدیریتی است. ما برای این انتقال آموزش های زیادی در نظر می گیریم. برای کسی که عملکرد فردی بسیار خوبی داشته، اینکه ناگهان مسوولیت عملکرد دیگران را بر عهده بگیرد، تکان دهنده است.

در کل فرآیند آموزش، بر اهمیت گوش دادن تاکید داریم. کسب وکار ما در برقراری ارتباط خلاصه می شود و اگر خوب گوش ندهید، هیچ وقت نمی توانید رابطه خوبی با دیگران برقرار کنید. افرادی که ذهن های بسته و تک بُعدی دارند، به سختی می توانند خریداران و سپس مدیران موفقی شوند.

امروزه، بسیاری از شرکت ها به سوی تجزیه و تحلیل و تلاش برای استفاده از داده برای پیش بینی علمی رفتار مصرف کننده روی می آورند. اما من فکر می کنم این رویکرد بسیار دور از دسترس است. نگرانی من این است که اگر شرکت بیش از حد تحلیلی باشد و فرآیند خرید کاملا اتوماتیک سازی شود، مشتریان دیگر نمی توانند محصولات جالب و هیجان انگیز که تجربه منحصربه فردی برای آنها ایجاد می کند، در فروشگاه های ما پیدا کنند.

وقتی به رشد دادن شرکت فکر می کنیم، می دانیم که باید منابع استعداد سازمان را بیش از رشد فروشگاه ها توسعه دهیم.

استخدام و آموزش، بخش های مهمی از برنامه ما برای جذب استعدادها است، اما واضح است که حفظ کارکنان نیز اهمیت بسزایی دارد. در صنعت خرده فروشی جابه جایی و رفت و آمد دائم کارکنان امری طبیعی است. من معتقدم یکی از دلایلی که سعی می کنیم بهترین کارمندان را حفظ کنیم، فرهنگ TJX است. ما مثل افراد یک خانواده صمیمی هستیم و افراد را تشویق می کنیم که بین کار و زندگی خانوادگی تعادل برقرار کنند. در نتیجه، کارمندان تا جایی که ممکن باشد کار در شرکت را دوست دارند و بسیاری از آنها بیش از ۳۰ سال است که با ما همکاری می کنند.

آموزش، کلید موفقیت بلندمدت

نقش من به عنوان معلم، فراتر از آموزش بازاریاب های خرید است و تقریبا هر کاری را که انجام می دهم دربرمی گیرد.

هر وقت وارد جلسه ای در هر حوزه از شرکت می شوم، به این فکر می کنم که «چه چیزی را می توانم در این جلسه به دیگران بیاموزم؟» اغلب اوقات، اگر کسی از من بخواهد تصمیمی اتخاذ کنم یا بازخوردی ارائه دهم، به جای اینکه دیدگاه خودم را اعلام کنم، از همکاران می پرسم: آیا شباهت هایی بین این موضوع و موردی که دفعه قبل پیش آمد می بینید؟ اگر این گونه تصمیم بگیریم، به نظر شما در پنج یا ۱۰ سال آینده چه عواقبی خواهد داشت؟

بنابراین، سعی می کنم گروه را به این شکل در تصمیم گیری ها دخالت دهم. من به عنوان یک مدیر، هر روز به دنبال لحظه هایی هستم که می توان به دیگران چیزی آموخت. هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که با گروهی از بازاریاب های خرید در فروشگاه راه بروم و چنین لحظه هایی را ایجاد کنم. در این بررسی ها ما در مورد اقلام کالا، محصولات و مشتریان صحبت می کنیم. بهترین روزهای من به عنوان رهبر سازمان، در این لحظات خلاصه می شود.

یکی دیگر از کلیدهای موفقیت ما در TJX توانایی استخدام افرادی است که کنجکاو و مشتاق هستند و فرقی نمی کند در هر یک از بخش های بازرگانی، مالی، امور فروشگاه ها، تدارکات، منابع انسانی، IT، املاک، بازاریابی یا روابط عمومی استخدام شوند. به عنوان رهبر سازمان، من باید آموزش را اولویت قرار دهم و محیطی ایجاد کنم که همکاران هر روز بتوانند رشد کنند و یاد بگیرند.

تا ابتدای سال ۲۰۱۴ ما حدود ۱۹۱ هزار کارمند در سراسر دنیا استخدام کردیم که حدود ۵۰ هزار نفر از آنان تنها در پنج سال گذشته استخدام شده اند. برای من خوشحال کننده خواهد بود اگر پنج سال بعد این تعداد بیشتر هم بشود. در نهایت، باید بگویم موفقیت ما چه در حال حاضر و چه در آینده به همکارانی بستگی دارد که به کسب وکارمان برای مشتری زندگی می بخشند.

مترجم: مریم رضایی

منبع:آفتاب
http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 

 
 
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار