لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.
نوع شرکت/مدرک : ارایشی و بهداشتی
نام مدیر عامل : مهدی دریانی
تلفن های تماس شرکت : 02188430209
آدرس شرکت : تهران - تهران -
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت
تلفن های تماس کارخانه : 09123869289

شرح خدمات :
دو چرخه های پلاستیکی
هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر دردیدگاه های کاربران


دو چرخه های پلاستیکی

دوچرخه های فلزی به جهت الیاژهای خاص خود از نظر هزینه خیلی گران هستند. اما شاید جایگزین کردن دوچرخه هایی که از جنس پلاستیک ساخته شده اند به جای آنها بتونه خیلی چیزهارا تغییر بده.دوچرخه هایی که سبک هستند ،طراحی شیکی دارند،قطعاتشان قابل تعویض وباز یافت هست و دارای ارگونومی متناسبی هست.تنها ایرادشان قابلیت اشتغال وسوختن آنهاست:

 

20100308101

 

20100308102

20100308103

20100308104

20100308105

20100308106


=========================
15قانون ارزشمند رشد

.

جان .سی مکسول بیش از ۲۱ میلیون جلد کتاب در سراسر دنیا فروخته است، زیرا پندهایی عملی ارائه می کند که الهام بخش، انگیزاننده و آموزنده هستند. او در کتاب جدیدش به ارائه ۱۵ قانون ارزشمند رشد و بهبود فردی می پردازد.

۱. قانون هدفمندی

از خود بپرسید، «در زندگی می خواهید به کجا برسید؟» رشد فردی خودبه خود اتفاق نمی افتد. باید کاری کنید که اتفاق بیفتد و روش پیشرفت، بدون منتظر ماندن برای زمان و انگیزه مناسب را یاد بگیرد. همین امروز خودتان را به عمل تشویق کنید. هرگز نگران اشتباه کردن نباشید. از این سؤالِ رابرت.اچ شولر الهام بگیرید: «اگر می دانستید شکست نمی خورید، برای انجام چه کاری تلاش می کردید؟» شجاع باشید.

رشد آسان نیست. هر چیز ارزشمندی قیمتی دارد. برای پرداخت آن قیمت آماده باشید، اما همیشه به یاد داشته باشید که ایمان ترس را مغلوب می کند. همواره باور داشته باشید که رشد خواهید کرد و فرایند تغییرتان را بر پایه اهداف مستحکم قرار دهید. وقتی مسئولیت زندگی تان را بر عهده می گیرید، انتخاب های صحیحی برای خودتان انجام دهید. همان طور که النور روزولت گفت: «در طولانی مدت این خودمان هستیم که زندگی مان و خودمان را شکل می دهیم».

۲. قانون آگاهی

آیا می دانید که هستید؟ اگر خودتان را نشناسید و ندانید می خواهید چه کار کنید یا به چه چیزی دست یابید، نمی توانید رشد فردی را تجربه کنید. این کار مستلزم کنکاش درونی است.

آبراهام کاپلانِ فیلسوف توضیح می دهد که «اگر به گفته سقراط یک زندگی مطالعه نشده ارزش زیستن ندارد، پس یک زندگی بکر هم ارزش مطالعه را دارد.» افرادی را بیابید که روش زندگی شان مورد پسندتان است، آن ها را بررسی کرده و از آن ها الگوبرداری کنید.

برای تبدیل شدن به یک سخنران عمومی ماهر، فیلم های استادان ارتباطات مثل جانی کارسون و بیلی گراهام را ببینید. از الگوهایتان درس بیاموزید.

۳. قانون آیینه

در تلاش برای ارتقای خود باید عمیقاً باور داشته باشید که شایسته این تلاش هستید. زیگ زیگلار، مربی فروش می نویسد: «اگر احساس منفی نسبت به خود داشته باشیم، نمی توانیم کارها را به روشی مثبت انجام دهیم.» اغلب افرادی که خودباوری ندارند، برای رشد هیچ تلاشی نمی کنند.

اگر کمبود خودباوری برای شما هم مسئله است، پیش از تلاش برای ارتقای خود در سایر حوزه ها، بر این موضوع کار کنید. بدانید که هر انسانی ارزشی ذاتی دارد؛ آن ارزش را در خودتان پیدا کنید. برای ارتقای تصویری که از خود دارید، با لحنی مثبت با خودتان سخن بگویید. خودتان را تشویق کنید، هیچ وقت خودتان را دلسرد نکنید.

خود را بر اساس آدم های اطرافتان ارزیابی نکنید. بدانید که تمرکز بر خودتان اشکالی ندارد. از دست «باورهای محدودکننده» خلاص شوید، یعنی همان محدودیت هایی که خودتان در ذهن به وجود آورده اید و فکر می کنید نمی توانید بر آن ها غلبه کنید. وقتی کار خوبی انجام می دهید، خودتان را تشویق کنید.

۴. قانون تامل

یک بار کوکاکولا نوشابه اش را این طور تبلیغ کرد: «مکثی که طراوت می بخشد.» شما نیز برای رشد به چنین مکث طراوت بخشی نیاز دارید. زمانی را به تأمل درباره آنچه از تجربیاتتان آموخته اید، اختصاص دهید. مروری اندیشمندانه بر درس هایی که آموخته اید، کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که در مسیر درستی گام برمی دارید.

توقف و تأمل برای دستیابی به رویاها ضروری است. این قانون در مورد هر فرد بزرگی که به موفقیت های برجسته دست یافته، صادق است. همه به زمانی برای تأمل نیاز دارند.

جیم رانِ فیلسوف پیشنهاد می دهد که «در انتهای هر روز، باید نوار عملکردتان را به عقب ببرید. نتایج یا باید تشویقتان کنند یا تلنگر بزنند. وقتی تأمل می کنید، از خودتان بپرسید، «بزرگ ترین دارایی من چیست؟» و «چه چیزی بیش از همه برایم رضایت بخش است؟» پاسخ ها را بیابید.

۵. قانون ثبات

اگر منظم و منضبط نباشید، همه انگیزه های دنیا نیز نمی توانند برای رشد به شما کمک کنند. برداشتن گام های لازم روزانه برای رشد محتاج نظم است. به گفته جورج لوریمر: «اگر می خواهید هر شب با رضایت به خواب روید، باید عادت کنید که هر روز با هدف بیدار شوید.» شانسِ خوبِ تغییرِ درونی را به خودتان بدهید. کارتان را با ساده ترین چالش ها آغاز کنید و به پیش روید.

ایان مک گرگورِ صنعتگر می گوید: «من با همان اصول رام کنندگان اسب ها کار می کنم. کار را با پرچین های کوتاه یعنی اهدافی که به سادگی قابل دسترس هستند آغاز کرده و سپس پیشرفت می کنم».

۶. قانون محیط

ممکن است باانگیزه، منظم و آماده تغییر باشید، اما شاید محیط شما را عقب نگه دارد. با فرمول «رشد= تغییر» محیط اطرافتان را از نو بیارایید. شرایط را بررسی کنید تا ببینید چطور باعث عقب ماندن شما می شود. تنظیمات جدیدی بیابید که شما را تقویت کند، نه اینکه مانع تان شود. محیط شما شامل افرادی است که در زندگی تان هستند. اگر آدم های اطرافتان شما را محدود کنند، نمی توانید پیشرفت کنید.

دیوید مک کِلِلند روانشناس اجتماعی از دانشگاه هاروارد می گوید افرادی که هر روز با آن ها در ارتباط هستید، یعنی «گروه مرجعتان» ۹۵ درصد، مسئول موفقیت یا شکست تان هستند. آن ها را با دقت انتخاب کنید.

۷. قانون برنامه ریز

رشد فردی را مأموریتی بدانید که نیازمند بیش ترین جدیت برای رسیدن به هدف است. در حوزه هایی از زندگی که تصمیم به رشد دارید، عامل باشید. جان مکسولِ نویسنده هر سال در روز آغاز سال نو، پس از گذراندن ساعاتی با خانواده سراغ تحقیق می رود. او تا شب سال نو کار می کند و تقویم قرار ملاقات هایش را دقیقه به دقیقه بررسی می کند تا ببیند وقتش در سال گذشته را چگونه گذرانده است. مکسول پس از این مرور استراتژیک روش گذراندن وقتش در سال آینده را به دقت تنظیم می کند.

زندگی تان را با دقت برنامه ریزی کنید. روش هایی سنجیده و قابل تکرار را طراحی کنید تا در دستیابی به اهدافتان به شما کمک کند. زمان کار و اوقات فراغت خود را سازماندهی کنید. در ساختاربندی روزهایتان ثابت قدم باشید؛ از زمان ارزشمندتان به بهترین نحو استفاده کنید.

۸. قانون درد

رویدادهای دشوار زندگی اصلاً خوشایند نیستند، اما می توانید از تجربیات دردناک درس بیاموزید و رشد کنید. آخرین کاری که در شرایط دشوار باید انجام دهید، این است که برای خودتان احساس تأسف کنید

هر کسی گاهی با شرایط منفی دست و پنجه نرم می کند. آن ها را به فرصت هایی برای یادگیری تبدیل کنید. از رویدادهای بد زندگی تان چیزی مثبت به دست آورید.

دایانا نایادِ شناگر می گوید: «من مشتاقم خود را وقف هر کاری کنم؛ تا زمانی که ببینم این تجربه مرا به سطح جدیدی می برد، درد یا ناراحتی موقتی برایم معنا ندارد.»

تجارب وحشتناک می تواند شما را به سوی فرصت های جدید هدایت کند. یک مرغدار را در نظر بگیرید که هر سال در بهار مزرعه اش مملو از جوجه بود. بعد از یک سیل بسیار بد، مرغدار به همسرش شکایت کرد که دیگر راه چاره ای ندارد و نمی داند چه کند. همسرش گفت: اردک بخر. مانند همسر مرغدار باشید. مصیبت را به شروعی جدید تبدیل کنید.

۹. قانون نردبان

هرکسی که از نردبانی روی یک زمین نامسطح بالا می رود، دنبال دردسر می گردد. هرچه بالاتر روید، همه چیز مرتعش تر می شود. تلاش برای ارتقای خود بدون توجه به شخصیتتان منجر به ناکامی می شود. هر چیز ارزشمندی به مبنای شخصیت بستگی دارد. اینکه چقدر می توانید بالا روید، به این که چه کسی هستید بستگی دارد.

داشتن شخصیت خوب باید بیش از موفقیت برایتان مهم باشد. مقامات روس الکساندر سولژِنیتسِن را به این دلیل زندانی کردند که منتقد ژوزف استالین بود. سولژِنیتسِن درباره تجربه غم انگیزش نوشت: «زندان، تو را تقدیس می کنم، تو را برای اینکه در زندگیم بودی تقدیس می کنم، برای خوابیدن روی حصیر چوبی زندان، من یاد گرفتم که برخلاف باورم هدف زندگی کامیابی نیست، بلکه تعالی روح است.»

۱۰. قانون کِش

آمادگی قدم گذاشتن به بیرون از حوزه آسایش را داشته باشید و خود را مانند یک کش بکشید. بسیاری از مردم این کار را دشوار می دانند تا جایی که نمی توانند به شکل ارزشمندی پیشرفت کنند. آن ها کمتر از آن چیزی باقی می مانند که در صورت داشتن اشتیاق یا توانایی می توانستند باشند. کشیدن خودتان نیازمند تغییر است، که همواره ذاتاً دردناک است. منبسط شدن همچنین به ریسک نیاز دارد که اقدامی شجاعانه است؛ در غیر این صورت زندگی خسته کننده و غیر رضایت بخش می شود. به گفته ای.جی. باکام پیشگام عکاسی هوایی: «یکنواختی پاداش وحشتناک فرد محتاط است». افراد موفق هرگز نمی خواهند در گوشه امن خود بمانند.

۱۱. قانون جایگزین ها

توسعه فردی همواره جایگزین هایی را در بر دارد. برای استفاده از همه توانتان باید خواهان قربانی کردن بخشی ارزشمند از زندگی تان باشید. انتخاب شما اثری مستقیم بر مسیر زندگی تان دارد. وقتی با انتخاب های دشوار روبه رو می شوید، همه نکات مثبت و منفی مربوط را به دقت ارزیابی کنید. جایگزین هایی که تعریف می کنید را مشکلات جدیدی ندانید که باید تحملشان کنید و آرزو کنید و امیدوار باشید همه چیز درست می شود. از انتخاب ها و جایگزین های دشوار استقبال کنید. پذیرفتن مسئولیت اعمالتان نشانه بلوغ و رشد است.

۱۲. قانون کنجکاوی

اگر یاد نگیرید، نمی توانید رشد کنید. «چرا» را به کلمه محبوب خود تبدیل کنید. هرچه کنجکاوتر باشید، می توانید بیشتر یاد بگیرید و رشد کنید. برای افزایش کنجکاوی، ذهنیتی مانند یک فرد تازه کار داشته باشید. از نشان دادن کمبود دانش تان نترسید. پیتر دراکر استاد مدیریت یک بار گفت: «بزرگترین نقطه قوت من به عنوان یک مشاور این است که نادان باشم و سؤالات زیادی بپرسم.» اگر وقت خود را با افرادی بگذرانید که به اندازه شما کنجکاوند، برای سؤال پرسیدن راحت تر خواهید بود. یادگیری یک مطلب جدید در روز را هدف خود قرار دهید. بدانید که شکست فرصتی استثنایی برای یادگیری در اختیارتان قرار می دهد. همیشه خوش بین باشید. بپذیرید که هر مشکلی چندین راه حل دارد.

۱۳. قانون الگوبرداری

وقتی شخصی دانا راهنمای شما در مسیر رشد باشد، رشد فردی ساده تر می شود. کتاب های متعددی برای کمک به شما در دسترس اند که از جمله آن ها می توان به کتاب «دیل کارنگی» برای بهبود مهارت های افراد با عنوان آیین دوست یابی اشاره کرد. یک مشاور استخدام کنید تا گام هایی که باید بردارید را به شما نشان دهد. اگر کسب وکارتان را تازه آغاز کرده اید، انتظار نداشته باشید مشاوری را از سطوح برتر دنیای کسب و کار پیدا کنید. در عوض، شخصی را پیدا کنید که چند سطح بالاتر از شما کار کرده باشد و از او الگوبرداری کنید.

۱۴. قانون گسترش

هر کاری که انجام داده اید، هر موفقیتی که کسب کرده اید، قابل گسترش است. کارشناسان ادعا می کنند که مردم فقط از ۱۰ درصد توانشان استفاده می کنند. افراد می توانند بسیار بیش از آنچه در گذشته داشته اند را به دست آورند.

برای کسب موفقیت بیشتر در زندگی، تفکر «آیا می توانم؟» را به تفکر «چطور می توانم؟» تبدیل کنید. سؤال «آیا می توانم؟» خودبه خود شما را محدود می کند. سؤال «چطور می توانم؟» نشان می دهد که برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. آن راه حل را کشف کنید.

۱۵. قانون همکاری

زندگی تان نباید حول محور رشد فردی بچرخد. به نیازهای افرادی که برایتان مهم هستند، توجه کنید. ببینید چطور می توانید به بهبود زندگی شان کمک کنید. این بهترین راه برای ایجاد رضایت و شادی درونی است.

بنجامین فرانکلین رئیس جمهور و مخترع آمریکایی همیشه به دنبال پاسخ های درست برای سؤالات مهم بود. یکی از بزرگ ترین واقعیت هایی که کشف کرد این بود که کمک به دیگران بهترین کاری بود که می توانست انجام دهد.

او هر روز را با سؤال «امروز باید چه کار خوبی انجام دهم؟» آغاز می کرد و با سؤال «امروز چه کار خوبی انجام دادم؟» به پایان می برد.>>>افتاب


زیبایی پوست در حقیقت سلامت پوست همراه با سلامت روح و جسم است .


http://www.murad.ir/content/media/image/2011/12/62_orig.jpgبه عقیده دکتر مورد ، پوست آینه تمام نمای سلامت داخلی بدن و همچنین نشانگر حالات روحی و احساسی هر فرد می باشد. بدون شک شرایط روحی بر روی چگونگی کارکرد اعضاء داخلی بدن تاثیر بسزایی داشته و از آنجایی که پوست خارجی ترین و وسیعترین عضو بدن می باشد ، به راحتی می توان تغییرات ناشی از این تاثیر را بر روی پوست مشاهده نمود.

 

 

 

به عقیده دکتر مورد مراقبت از پوست شامل :

1-مراقبت های موضعی پوست (External Skin Care) با استفاده از پاک کننده ها، کرم ها و....

2-مراقبت های داخلی پوست (Internal Skin Care) نوع تغذیه ، مکمل های غذایی و مهمتر از همه خوردن آب با استفاده روزانه از سبزیجات و میوه های رنگی .

3-مراقبت از سلامت روح واحساس (Emotional Self Care) که تاثیر شگرف آن بر روی سلامت پوست و به تاخیر انداختن پیری طی تحقیقات گسترده ای به اثبات رسیده است. تنهایی، روند پیری را تا حد بسیار زیادی تسریع می کند، پس عجله کنید! تنهایی را رها کرده و با دیگران ارتباط برقرار کنید! در کلاس های گروهی شرکت کنید و یا با گرفتن یک ماساژمفرح در محیطی آرام یک SPA آرامش و انرژی را به روح وجسم خود بازگردانید، ذهن پویا و خلاق بدن سالم و پر انرژی است.

Cellular Water  TM معیار سلامتی یک سلول، سنجش میزان توانایی آن درنگهداری آب سلولی می باشد. فرمولاسیون تمامی محصولات دکتر مورد حتی ساده ترین پاک کننده ها بر پایه دانش ارزشمند سلولارواتر و اثرات اعجاب انگیز آن در سلامت و جوانی سلول ها و پوست می باشد.

مهم نیست پوست شما چه نوعیست ویا از چه نوع مشکل پوستی رنج می برید! مهم این است که تا داشتن پوستی ایده آل تنها 3 قدم ساده فاصله است . به سادگی 3-2-1

قدم اول : پاک کننده ها 1-Cleanse / Tone

شستشوی پوست : روزانه 2بار ، جهت پاک کردن انواع آلودگی، سلول های مرده سطحی و چربی اضافه پوست / استفاده از تونر : روزانه 2بار ، جهت تنظیم PH پوست و آماده سازی آن برای قدم بعدی .

قدم دوم : درمان و ترمیم 2-Treat / Repair

مهم ترین قسمت در مراقبت از هر نوع پوست ، ترمیم و بازسازی سلول های آسیب دیده در گذشته و مقاوم نمودن سلول ها در برابر آسیب های بعدی می باشد و این در حالیست که کلیه مواد لازم جهت مشکل پوست به صورت کمپلکس های patent در گروههای مختلف در نظر گرفته شده.

قدم سوم : آب رسانی و محافظت 3-Hydrate / Protect

استفاده از محصولات تکمیل کننده درمان حاوی مرطوب کننده، همراه با فیلترهای ضد آفتاب ( کرم های مکمل روز ) و یا ترکیبات تغذیه کننده ( کرم مکمل شب ).

 
 بنابر نظریه دکتر مورد عوامل ایجاد کننده پیری پوست 4نوع می باشد ، که عبارتند از :

1-عوامل ژنتیک که به طور طبیعی در DNA سلولها برنامه ریزی شده ( درمان : محصولات گروه AGE REFORM )

2-عوامل هورمونی Hormonal Aging ناشی از اختلالات هورمونی ( درمان : محصولات گروه RESURGENCE )

3-عوامل محیطی ناشی از آفتاب، استرس، آلودگی و زندگی ماشینی ( درمان : محصولات گروه ENVIRONMENTAL SHIELD)

 

در حقیقت با تقویت دیواره سلولی و تامین مواد مورد نیاز جهت نگهداری آب سلولی ، نه تنها از تخریب سلولها توسط رادیکال های آزاد جلوگیری می شود بلکه به راحتی سبب معکوس شدن روند پیری و جوان سازی و ترمیم سلول ها می گردد.>>>برداشت از مورد دات ای ار
http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png


http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار