لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

آراد پلیمر ثمین

نوع شرکت/مدرک : بازرگانی
شماره ثبت : 40793
نام مدیر عامل : طیبه طاهری
تلفن های تماس شرکت : 03112661552
آدرس شرکت : اصفهان - اصفهان - اصفهان, خیابان چهارباغ بالا
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت
تلفن های تماس کارخانه : 03112661552 - 09133264370
آدرس کارخانه : اصفهان - اصفهان - خیابان امام خمینی, خ بسیج

شرح خدمات : تهیه و تامین مواد اولیه لاستیک و پلاستیک شرکت آراد پلیمرثمین با بهره گیری از دانش فنی روز و نیروهای متخصص، تولید کننده قطعات وکامپاندهای لاستیکی ،پلاستیکی و تامین کننده مواد اولیه مربوطه جهت صنایع نفت وگاز،پتروشیمی پالایشگاه و خودرو سازی و.... از شرکتهای بزرگ دنیا مانند Dupont elastomer , Dowcorning , Lanxess, Bayer, Zeon , KCC , Kumho, LG, etc می باشد . 1) گروه پلیمرهای لاستیک : • وایتون –فلوروکربن (دوپونت و چین گرید A, B ,GF , GLT, GFLT, ETP ,) Viton • آفلاس Aflas (FEPM) • کالرز،پرفلوروالاستومر (FFKM) ،Markez Kalrez , Chemraz , Simriz , • فلوروسیلیکون در رنگهای آبی, اخرایی, بی رنگ Fluorosilicone (FVMQ) • سیلیکون ، سختی 20و30و70و... Silicone • هایپالون CSM • نیتریل هیدروژنه HNBR • کلروپرن / نئوپرن CR • بوتادین رابر PBR • بوتیل رابر CIIR , BIIR, IIR • اکریلیک ACM Hytemp 4051 EP ,… • واماک Vamac ( AEM ) • کائوچوی طبیعی , NR (Natural Rubber RSS1 ,RSS2 , SMR 20 • نیتریل ها NBR , XNBR , NBR/PVC • استارین بوتادین رابر SBR • هایدرین Hydrin ECO • EPDM , EPR 2) گروه پلیمرهای پلاستیکی : انواع مواد پلاستیکی به صورت پودر ، گرانول ، پلت ، ورق ، لوله ، شمش میله ، مایع و واکس PTFE (Teflon) , PEEK (Poly Ether Ether Keton) , PVDF , PCTFE , ECTFE , ETFE, FEP, ORKOT , PFA , Zurcon ,Turcon , TPR , TPE , Nomex Aramid Paper , Kapton , AP Pyralux , EVA 3) چسیب کموزیل 211 - کموزیل 222جهت اتصال لاستیک به فلز ، تولید قطعات خودرو ، رابرلاینینگ , شتاب دهنده ها, پرکننده ها, روان کننده ها و... برای اطلاعات بیشتر لطفا از سایت ما دیدن فرمایید. www.aradpolymer.com شماره های تماس:‌03112661552/ 09121190046 فکس:‌ 02189787991 aradpolymer@yahoo.com کلمات کلیدی متن دوم مواد اولیه لاستیک ، انواع کائوچوهای طبیعی و مصنوعی, وایتون , کالرز , فلوروکربن,بوتادین رابر,بوتیل رابر,اکریلیک ,تفلون کلروپرن,هایپالون,فلوروسیلیکون, آفلاس , سیلیکون , HNBR , NBR,SBR,Viton,Kalrez ,EPDM,,ACM, CSM, , PEEK,PTFE, PCTFE,PVDF,FEP , ،رزین, شتاب دهنده ها, افزودنیهای لاستیک ،پر کننده ها , دوده صنعتی , مواد پخت , چسبها , کموزیل , روان کننده ها مواد اولیه لاستیک کائوچوی طبیعی کائوچوی مصنوعی وایتون
نیمکت درختی یا درخت نیمکتی!
هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر دردیدگاه های کاربران


نیمکت درختی یا درخت نیمکتی!
 یه روزی درخت هارا می بریدیم تا نیمکت درست کنیم. الان دیگه روال عوض شده ،دیگه نمیخواد آنهارا ببریم بلکه میتونیم درختی داشته باشیم که خودش یه نیمکته.خالق این نیمکت دوست دار محیط زیست 7 سال برای اینکار زحمت کشیده است.

2009061502.jpg

.

 

2009061503.jpg

جوجه تیغی هستی یا طاووس؟


دوستان صمیمی تان را نام ببرید. اصلا چرا نام این افراد را در فهرست صمیمی ها می آورید؟ آیا همان طور که شما هم حرف دل تان را با دوستان تان به اشتراک می گذارید، آنها هم از زندگی شان برای تان حرف می زنند؟

دوستان صمیمی تان را نام ببرید. اصلا چرا نام این افراد را در فهرست صمیمی ها می آورید؟ آیا همان طور که شما هم حرف دل تان را با دوستان تان به اشتراک می گذارید، آنها هم از زندگی شان برای تان حرف می زنند؟ آیا شما هم به اندازه آنها برای حفظ ارتباط تان وقت و انرژی می گذارید؟ اگر احساس می کنید یک پای ارتباطات تان خانوادگی تان می لنگد و به جای نزدیک تر شدن به آدم ها، هر روز بیشتر از آنها فاصله می گیرید، این مطلب را بخوانید. دکتر فیل در این صفحه به شما می گوید که در گروه آزار دهنده ترین آدم ها جا می گیرید یا خیر!

جغدها

این آدم ها تصور می کنند که جهان به پایان خود نزدیک شده است. مهم نیست که آنها در محیط کار، خانه یا ارتباط عاطفی شان قرار داشته باشند؛ از نظر آنها همه چیز در حال سقوط و ویران شدن است. ذهن آنها پر از تصویرهای مهلکی است که از فاجعه هایی که اتفاق نیفتاده و شاید هرگز هم اتفاق نیفتند خبر می دهد. وقتی همسر یک جغد بالای نردبان می رود، او صحنه سقوط و مرگش را تجسم می کند و وقتی فرزندش به مهمانی دوستانه می رود، جغد مادر تخلف های مهلکی که از نظرش از او سر می زند را مجسم می کند. افرادی که تا این اندازه دنیا را مهلک و آزاردهنده تلقی می کنند، از یک بحران خیالی، به سمت بحران خیالی دیگری می روند و هیچ وقت نمی توانند به وضعیتی که در آن قرار گرفته اند اعتماد کنند. خلاصه اینکه جغد ها زندگی سختی دارند.

چه اتفاقی می افتد؟

جغدها آدم های مضطربی هستند و معمولا برای خلاص شدن از موقعیت هایی که از نظرشان رعب آور است ناپخته و ضربتی عمل می کنند.

این افراد می خواهند قبل از وقوع فاجعه آن را علاج کنند و به همین دلیل اقداماتی را انجام می دهند که باعث تعجب و حتی دلخوری اطرافیان شان می شود. مادر جغد پیش از آنکه از خطاکار بودن فرزندش مطمئن شود او را سرزنش می کند یا با قرنطینه کردنش در ورود فاجعه را به خانه اش می بندد و مدیر جغد از ترس از دست رفتن اعتبارش زیر دستان خود را خطاکارهای بالقوه ای تصور می کند که باید با محدودیت های سفت و سخت احتمال خطای شان را کم کرد.

اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود ؛یک جغد میلی به مشارکت در رویدادهای سیاسی ندارد چون همه چیز را از پیش تعیین شده و بی فایده می داند. چنین فردی از هیچ یک از مناسبت های دوست داشتنی زندگی اش لذتی نمی برد چراکه همیشه منتظر است فاجعه ای شادی هایش را از او بگیرد.

شما جغد هستید؟

۱. در طول شب چند بار بیدار می شوید تا از سلامتی فرزندتان مطمئن شوید؟

۲. تصور می کنید اتفاق های شوم شما را احاطه کرده و همیشه بحرانی وجود دارد که باید با آن بجنگید؟

۳. هنگام برخورد با یک موقعیت ناشناخته، بدترین سرنوشت را برای آن مسیر پیش بینی می کنید؟

۴. نگرانی مداوم شما اطرافیان تان را کلافه می کند؟

۵. آخرین باری که یک اتفاق شما را کیفور کرد، به خاطر نمی آورید؟

اگر پاسخ های تان مثبت است ...

جهان برای شما جایی پر از هراس و تهدید است. شما پیش از آنکه گوشی تلفن را بردارید، منتظر شنیدن خبر ناگواری هستید و این استرس را مدام به اطرافیان تان هم منتقل می کنید. از نظر دیگران شما فردی بدبین، پوچ گرا و آزار دهنده هستید و به مرور کسانی که به خاطر ترحم به شما شنونده گلایه های تان بوده اند، از شکایت های تان خسته می شوند.

تنهایید چون ...

۱. دیگران در معاشرت با شما هیچ خبر مسرت بخشی را دریافت نمی کنند.

۲. برای رها شدن از هراس های تان و به قول خودتان رعایت جوانب اطمینان، اطرافیان خود را آزار می دهید.

۳. با نگرانی دائم از خود آدمی خسته و عبوس می سازید که در این جهان یک قربانی است.

۴. از اتفاق هایی که دیگران را شاد می کند لذتی نمی برید و در جمع های دوستانه به «ضدحال» معروف هستید.

۵ . همسرتان تلاشی برای القای حس خوشبختی به شما نخواهد کرد، چراکه پیش از این تلاش هایش را بی اثر نشان داده بودید.

طاووس ها

آنها همیشه درحال وانمود کردن هستند و همیشه به سطحی ترین شکل ممکن این کار را انجام می دهند. هدف طاووس ها این است که از فرد مقابل شان بهتر به نظر برسند و می خواهند از اینکه دیگران این برتری را پذیرفته اند مطمئن شوند و برای رسیدن به چنین هدفی، خود را فردی جز آنکه هستند، جلوه می دهند. این افراد به شکل نمایشی از خود انتقاد می کنند تا هنگام شکست نفسی کردن های شان از آنها تعریف کنند و اعتراف کنند که بهتر از چیزی که به نظر می رسند، هستند. یک طاووس نه به خاطر پایین بودن اعتماد به نفسش،

که به خاطر جلب نظر و تعریف دیگران مدام خود را ناچیز و ناتوان جلوه می دهد و وقتی با واکنش منفی دیگران روبه رو می شود، خوشحال از پیروزی اش در این بازی، به توانایی های خود افتخار می کند. یک طاووس از اینکه فردی از او بهتر به نظر برسد و مورد توجه بیشتری قرار بگیرد در هراس است و به همین دلیل با جلوه های ویژه ای برای برنده شدن در این رقابت تلاش می کند. درحالی که چنین رقابتی تنها ساخته ذهن اوست و دیگران میلی به مشارکت در آن ندارند.

شما طاووس هستید؟

۱. بدون آرایش کردن از خانه بیرون نمی روید؟

۲. در کمد لباسی تان یک دنیا لباس نو قرار دارد که به خاطر از مد افتادن نمی پوشید؟

۳. حاضر نیستید یک کیف زیبا با قیمت مناسب را بخاطر اینکه به برندی معتبر تعلق ندارد، بخرید؟

۴. قبل از وارد شدن به مهمانی، نگران این هستید که دیگران از شما بهتر به نظر برسند؟

۵. آیا دوستان تان را براساس ظاهر، وضعیت مالی و ارتباطات بااهمیتی که دارند، انتخاب می کنید؟

چه اتفاقی می افتد؟

تلاش برای القای احساس امنیت به این افراد، مثل پرکردن یک گودال عمیق در کویر با یک پارچ آب است و رابطه با آنها، یک رابطه خالی از صداقت و صمیمیت است چراکه در مقابل وانمود کردن های آنها به ناتوانی و ناقص بودن، فرد مقابل هم باید وانمود کند که آنها را کامل و بی عیب می بیند. شاید در آغاز ارتباط با یک طاووس، اطرافیانش به دام او بیفتند و مانند یک ناجی او را از تصورات منفی که در مورد خودش دارد، نجات دهند اما خیلی زود آنها متوجه می شوند که ادعای ناچیزی و ناتوانی او ریشه در کمبود اعتماد به نفس ندارد، بلکه تنها تلاشی است برای دیده شدن.

پاسخ های تان مثبت است؟

قطعا اطرافیان تان بعد از چند برخورد دست تان را می خوانند. آنها در مواجهه با شما یا به خواسته تان تن می دهند و با چند تعریف بی معنا که واقعیتی ندارد از حرف های تان خلاص می شوند یا اینکه بی میلی شان را از شما پنهان نمی کنند و بعد از مدتی در برابر نمایش های تان سکوت می کنند اما دوستان ظاهری شما از هر کدام از این راه ها که بروند، معنایش این است که برای حرف های شما ارزشی قائل نیستند. شاید شما تصور کنید که با انتخاب راهکار های طاووس وارانه، مقبولیت و اعتبار بیشتری پیدا می کنید اما واقعیت این است که در جریان ارتباط، آدم ها به موضوعات با ارزش تری برای ادامه رابطه نیاز دارند.

تنهایید چون:

۱. خود واقعی تان را نشان نمی دهید تا دوست واقعی پیدا کنید.

۲. انرژی زیادی برای دیده شدن صرف می کنید و در صورت بی توجهی دیگران به شدت احساس ناکامی می کنید.

۳. دیگران را بازی می دهید و انگیزه ماندن در رابطه را در آنها می کشید.

۴. همیشه گرفتار حرف ها و رفتارهای تکراری هستید.

۵. کاری به واقعیت های مهم زندگی ندارید و در عالم خودتان غرق هستید.

جوجه تیغی ها

این آدم ها با پیش فرضی منفی به هر محیطی وارد می شوند و معتقدند هر موقعیتی که پیش رو دارند، تهدیدآمیز و برخورنده است. جوجه تیغی ها مصمم هستند در هرچیزی که هر اتفاقی که اطرافشان می گذرد، خطایی پیدا کنند و از آن ایرادی بگیرند. برای آنها مهم نیست که مشغول چه کاری هستند و در کجا حضور دارند، بلکه این افراد تنها به جای در نظر گرفتن شرایط، هر موضوعی را شخصی تلقی می کنند و بر این گمانند که آن موقعیت برایشان توهین آمیز است. از نظر آنها در هر حرف دیگران زهری پنهان شده و در هر رفتارشان نیتی ناخوشایند نهفته است که یک جوجه تیغی با دقت زیادش از پس کشف کردنش برمی آید. به عبارت دیگر، آنها محیط و آدمش هایش را تهدیدی بالقوه برای خود می دانند و آنقدر به هوش و ذکاوت شان در درک سوء رفتارهای دیگران اعتماد دارند که حاضر نیستند احتمال وجود سوء تفاهم یا برداشت اشتباه را بدهند.

چه اتفاقی می افتد؟

جوجه تیغی ها معمولا از اینکه آدم های اطراف شان چقدر سرد هستند شکایت می کنند و با این گلایه ها نزدیکان شان را گیج می کنند، چراکه در قدم اول خود آنها هستند که دیگران را پس می زنند. آنها شکست های ارتباطی شان را ناشی از اشتباهات و گره های شخصیتی دیگران می دانند و حاضر نیستند سهم اشتباهات خود را در شکست های ارتباطی شان بپذیرند. به همین دلیل از یک رابطه، به سمت رابطه دیگر می روند و پس از ناکام شدن در آن، کوله بار خشم شان را با خود به ارتباط تازه ای می برند. انگار آنها همیشه قربانی هستند و دیگران همیشه نامهربان. حتما داستان کسانی که از یک ازدواج شکست خورده بیرون می آیند و در جلسه خواستگاری بعدی خود را قربانی همسر بی وفای سابق شان معرفی می کنند، شنیده اید. این آدم ها از گروه جوجه تیغی ها هستند.

پاسخ تان مثبت است؟

نزدیک شدن به شما، مثل در آغوش گرفتن یک جوجه تیغی است. خیلی زود اطرافیان شما می فهمند که در جریان ارتباط با شما به یک موقعیت بازنده بازنده وارد می شوند و به همین دلیل از شما فاصله می گیرند. این رفتارها نتیجه ای ندارد جز اینکه هر روز تنهاتر می شوید. پس به جای فرافکنی اشتباهات و مشکلات تان، پس از هر شکست ارتباطی به خود فرصتی برای آرام شدن دهید و به جای از کوره در رفتن در هر شرایطی، کمی به خود برای بررسی دقیق تر موضوع فرصت دهید.

جوجه تیغی هستید؟

۱. آدم های اطراف تان دست به عصا با شما برخورد می کنند و همیشه از اینکه آتشفشان خشم تان ناگهان فوران کند، می ترسند؟

۲. وقتی دیگران برای وارد کردن شما به یک موقعیت تازه تلاش می کنند، حالت دفاعی به خود می گیرید و تصور می کنید پیش از بررسی دقیق همه چیز نمی توانید به آنها اعتماد کنید؟

۳. «تصور می کنید» همسرتان هیچ کاری را درست انجام نمی دهد؟

۴. با باز کردن در خانه و قبل از سلام کردن، نقد همسرتان را شروع می کنید؟

۵. گناه اشتباهات ارتباطی خودتان را برگردن دیگران می اندازید و همیشه انگشت اتهام تان به سمت آنهاست.

تنهایید چون:

۱. به آدم ها این احساس را القا می کنید که قابل اعتماد نیستند و به همین دلیل آنها را از خود می رانید.

۲. آنقدر انرژی تان را صرف پیدا کردن مقصر ها و مشکل های خیالی می کنید که برای رشد و بهره برداری از موقعیت ها زمان را از دست می دهید.

۳. آدم ها از واکنش های شما می ترسند و به همین دلیل واقعیت های بسیاری را از شما پنهان می کنند یا به شما دروغ می گویند.

۴. گارد شما در برابر آدم ها آنقدر بسته است که به مرور آنها را از دادن پیشنهاد های تازه برای ورود به جمع های مختلف یا عهده دار شدن مسئولیت های مختلف منصرف می کنید.

۵. به شریک زندگی تان احساس بی کفایتی و ناتوانی را القا می کنید و نه تنها خیلی زود او را به یک فرد ناتوان تبدیل می کنید، بلکه آرام آرام انگیزه پیدا کردن آرامش و اعتماد به نفس در فضایی خارج از خانه در او ایجاد می کنید

>>>افتاب

مریم نعماوی‌زاده، منبع: کتاب موفقیت شغلی/ برای افزایش درآمد از طریق فروش، می‌توان هفت اقدام اساسی انجام داد. این هفت اقدام را در ادامه بررسی می‌کنیم.

 

 

 

 

 

بر فروش خود بیفزایید

اولین و مهم‌ترین راه برای افزایش درآمد، فروش کردن بیشتر است و البته راهی برای رسیدن به این منظور است که بر مشتریان خود بیفزایید.

اگر صاحب یک رستوران هستید چگونه می‌توانید مشتریان بیشتری را به خود جلب کنید؟ اگر کارتان فروش قطعات یدکی است، چگونه می‌توانید بر فروش خود بیفزایید؟ اگر کارهای چاپی می‌کنید، چگونه می‌توانید مشتریان بیشتری را به موسسۀ خود بکشانید؟ و…

کدام راهکار جدید می‌تواند مشتریان بیشتری را جذب کارتان کند؟ شما چه تجربه‌‌های دارید؟


به مشتریان موجود بیشتر و با تکرار فزون‌تر بفروشید

علاوه بر زیاد کردن شمار مشتریان، می‌توانید به مشتریان فعلی خود فروش بیشتری بکنید. هزینه‌های جلب مشتری می‌تواند بسیار سنگین باشد. وقتی مشتری به‌خصوصی را جلب می‌کنید، دنبال راه‌هایی بگردید که او از شما بیشتر خرید کند. علاوه بر افزایش فروش، این فروش سودمندی بیشتری هم نصیب شما می‌کند.

شخصی یک کارخانه تولید شمع داشت. کارش سودمند بود و فایده داشت، اما سطح فروش او در حد یک میلیون دلار در سال متوقف شده بود و نمی‌توانست از این حد فرا‌تر رود. مشتریان او اغلب کارخانه‌داران بودند و در مراسم و اعیاد خاص بر فروش شمع افزوده می‌شد. این شخص در حالی که ۱۰هزار مشتری داشت، تصمیم گرفت با اجرای برنامه تبلیغاتی کاری کند که مشتریانش به دفعات بیشتری به او مراجعه کنند. او علاوه برتاکید گذاشتن بر برخی از روزهای تعطیل رسمی، روی جنبه‌هایی مانند جشن‌های تولد، ازدواج، سالگرد‌ها و غیره تبلیغ کرد. سال بعد او توانست ۵ درصد بر خریداران خود بیفزاید، اما فروش او به دو برابر افزایش یافت.
شما چگونه می‌توانید کاری کنید که مشتریان‌تان به دفعات بیشتری از شما خرید کنند؟ اینجا تجربه‌ها و دیدگاه‌های خود را بنویسید.


فروش یک کالا یا خدمت دیگر

علاوه بر اضافه کردن به تعداد دفعاتی که یک خریدار از شما خرید می‌کند، می‌توانید به مشتریان خود کالاهای جدید هم بفروشید. افزایش درآمد ناشی از مشتری موجود، روش دیگری برای رسیدن به فروش بیشتر است.

از خود بپرسید: «این مشتری فعلی من چه کالا یا کدام خدمات دیگر را می‌تواند از من خریداری کند؟» مثلا کسی که اتومبیلش را به کارواش می‌برد ممکن است به خرید روکش صندلی و یا خوش‌بوکننده‌ها نیز علاقه‌مند باشد. یا مثلا کسی که کفش می‌خرد، ممکن است بخواهد کیف جدیدی هم خریداری کند و… آیا شما این روش را در کسب‌وکار خود پیاده کرده‌اید؟ چه نتایجی داشته؟ تجربه‌های ارزشمند خود را با همۀ دوستداران مکتب کمال در میان بگذارید.

 


بر حجم فروش‌ها بیفزایید

راه دیگری برای افزودن به فروش خود از هر مشتری، این است که بر میزان خرید او بیفزایید. اگر تولیدکنندۀ شمع که قبلا به او اشاره کردیم بتواند کاری کند که هر خریدار بر میزان خرید‌هایش بیفزاید، فروش کلی خود را بالا می‌برد.

شما چگونه می‌توانید بر حجم فروش خود به یک مشتری بیفزایید؟ پاسخ‌های خود را اینجا بنویسید.


قیمت کالاها و خدمات خود را افزایش دهید

شاید ساده‌ترین راه کسب درآمد بیشتر، بالابردن قیمت محصولات و خدماتی است که تولید می‌کنید. سوال اینجاست: چگونه می‌توانید مشتریان خود را راضی کنید که به قیمت بالاتری از شما خرید کنند؟

جواب ساده‌ای دارد: باید کاری کنید که مشتری ارزش بیشتری برای کالای شما قائل شود. توجه داشته باشید که رقابت، قیمت‌های شما را دیکته می‌کند. باید کاری کنید که میان کالا‌ها و خدمات تولیدی شما و کالا‌ها و خدمات تولیدی دیگران، تفاوت‌هایی در نزد مشتری ایجاد شود. برای رسیدن به این مهم، می‌توانید بسته‌بندی خود را بهتر کنید و یا بر کنترل کیفی کالاهای خود بیفزایید. و… شما در این زمینه چه تجربه‌هایی دارید؟

 


بر سودمندی فروش‌های خود بیفزایید

تا اینجا دربارۀ چهار روشی بحث کردیم که می‌توانید بر میزان مداخل فروش خود بیفزایید. اما نکته مهم برای هر تجارت در هر موسسه اقتصادی، جریان نقدینگی آن موسسه است. هر موسسه‌ای باید تلاش کند که بر سود خود بیفزاید. علاوه بر افزایش فروش ناخالص، می‌توایند بر حاشیۀ سود خود هم بیفزایید. برای رسیدن به این منظور، باید بر فروش خالص خود اضافه کنید.

سودمندی هر یک از مشتریان خود را بررسی کنید. ممکن است به این نتیجه برسید که هر مشتری به اندازۀ متفاوتی از بقیه به شما سود می‌رساند. بعضی از مشتریان خواهان خدمات پس از فروش بیشتری هستند. بعضی دیگر با توجه به سابقه‌شان امکان پس دادن محصول خریداری‌شده را دارند. حجم متوسط خرید مشتریان با هم تفاوت می‌کند. به همین شکل، بعضی از مشتریان کالاهای گران‌قیمت‌تری خریداری می‌کنند.

هر یک از این تغییر‌ها روی سوددهی هر فروش تاثیر می‌گذارند. در ضمن، سوددهی هر محصول و کالاهای خود را مشخص سازید. اگر بیش از یک محصول را تحویل بازار می‌دهید، متوجه می‌شوید که بعضی از آنها در مقایسه با دیگران سود بیشتری عاید شما می‌کنند. شاید باتوجه به قیمت‌های جاری، حاشیۀ سود آنها بیشتر است. اگر به کالاهایی که بیشترین سودمندی را برای شما دارند توجه کنید و روی آنها فعال‌تر شوید، بر میزان سود خود می‌فزایید.

آیا از سودمندی هریک از کالا‌ها و مشتریان خود آگاه هستید؟ داشتن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا بر میزان سود خود بیفزایید و در آمد بیشتری کسب کند. شما چه نظری دارید؟


هزینه‌های فروش را کاهش دهید

برای رسیدن به سلامتی بیشتر در فعالیت‌های اقتصادی، باید کاری کنید که مشتریان خود را با هزینۀ کمتری دست‌وپا کنید. آیا مشتریان خود را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید چگونه می‌توانید آنها را با هزینه‌های کمتری جلب خود کنید؟

فرآیند‌های فروش خود را بررسی کنید. آیا مستقیما فروش می‌کنید یا از طریق توزیع کنندگان این کار را انجام می‌دهید؟ اگر کمیسیون می‌پردازید، آیا رقم آن مطلوب است؟ به عبارت دیگر، آیا حق العملی که می‌پردازید به اندازۀ کافی بالا هست که فروشندگان خوبی را جذب شما کند؟ آیا هزینه‌های حق‌العمل شما به اندازه کافی کم هست که بتوانید بر اساس آن عمل کنید؟ آیا روشی برای اندازه گیری هزینه‌های فروش خود دارید؟ اگر ندارید، می‌توانید در این خصوص اقدام لازم را به عمل آورید و هزینه‌های فروش خود را بهینه کنید. شما در این زمینه چه تجربه‌هایی دارید؟ از تجربه‌های خود بنویسید.


>>>>برگرفته از سایت اقای محمود معظمی

 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار