لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

فروشگاه اسباب بازی جیمبو-jimboshop.com

نوع شرکت/مدرک : سایر/تماس با مدیر سایت
نام مدیر عامل : مهدی رجبی
آدرس شرکت : فارس - شیراز -
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت
تلفن های تماس کارخانه : 07125224245
آدرس کارخانه : فارس - شیراز - شیراز

شرح خدمات : فروشگاه اسباب بازی جیمبو ، با هدف فروش آنلاین اسباب بازی برای کودکان دلبند شما ، و یا حتی ارسال هدیه و اسباب بازی به سراسر ایران ، افتتاح گردید . این سایت در کنار فروش اسباب بازی ، رویکردی آموزشی و اطلاع رسانی داشته و تلاش میکند با مطالب و مقالات مفید در این زمینه ، در کنار خانواده ها بوده و نکاتی را نیز در زمینه بهداشت ، آداب تربیت ، پزشکی ، روانشناسی کودک و ... تدارک دیده ، تا رسالت خود را در قبال جامعه پدر و مادران جوان نیز انجام داده و همچون یک دوست در کنارتان باشد . فروشگاه اسباب بازی جیمبو شاپ ، همه تلاش خود را بکار میگیرد تا محصولاتی با کیفیت و متناسب با هزینه ای که پرداخت میشود را ارائه دهد و خود را موظف به خدمات رسانی مطلوب چه به لحاظ کیفیت اسباب بازی ها و چه در زمینه بسته بندی ، ارسال ، پشتیبانی و ... میداند .
تابلوهای سه بعدی
هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در


نشریه الکترونیکی


 تابلوهای سه بعدی

تابلوهای سه بعدی نشان از ظرافت هنری است که خالق آن به نمایش میگذارد. در اشکال ذیل اوج احساسات کودکی خود را میتوانید نظاره گر باشید.نام هنرمند شینتارو اوهاتا

 


.
======================================
اگر کارتان را از دست داده اید، بخوانید

اگر کارتان را از دست داده اید، بخوانیداز کاری که چند سال از عمرتان را برایش خرج کردید بیکار شده اید؟ احساس می کنید هیچ کارفرمایی در هیچ گوشه ای از این شهر به مهارت های شما نیاز ندارد و تصور می کنید برنامه های مالی و کاری که برای خود چیده بودید هزاران سال نوری از شما دور شده اند؟ نمی گویم این فکر و خیال ها منطقی و درست هستند اما به شما حق می دهیم که در این شرایط سخت با احساسات منفی درگیر شده باشید. با این وجود اگر هنوز هم برای موفق شدن انگیزه دارید و دوست دارید به خود سابق تان تبدیل شوید، می توانید از این توصیه ها کمک بگیرید.

 

با خودتان روراست باشید

به احساسات تان خیره شوید. در ذهن و دل شما چه می گذرد؟ ناراحتید؟ عصبانی هستید؟ نگرانید؟ شرمنده اید؟ احساسات تان را بدون پرده پوشی بررسی کنید. شما باید بدانید که این تغییر چه تاثیری بر روان و سبک زندگی تان گذاشته تا بتوانید خرابی های ناشی از آن را یکی یکی بازسازی کنید. شاید این از دست دادن، آنقدر شما را آزار داده باشد که تا چند هفته و چند ماه از پس شناختن احساسات واقعی تان برنیایید.

 

دست روی دست نگذارید

برای کمک گرفتن از اطرافیان تان آماده شوید. به هر کسی که می دانید، می تواند به شما کمک کند، زنگ بزنید یا رزومه تان را همراه با درخواست کمک برایش ای میل کنید. از قابلیت های سایت های کاریابی هم غافل نشوید. سایت های معتبر و نشریات رسمی که آگهی های شرکت های مختلف را منتشر می کنند یکی از بهترین ابزار های پیدا کردن گزینه مناسب برای شروع دوباره هستند.

آستین ها را بالا بزنیـد

 

حواس تان به خودتان باشد

ناامیدی ممکن است قبل از هر احساسی به شما حمله کند. شاید تصور کنید که هیچ کاری از دست تان برنمی آید و هیچ کس برای توانایی های تان ارزش قایل نیست. شاید هم احساس بی ثباتی و ناتوانی برای ساختن آینده بیشتر از هر حسی شما را تحت تاثیر قرار دهد. در این شرایط هر روز و هر لحظه باید مراقب فکر هایی که از ذهن تان عبور می کند، باشید و نگذارید احساسات منفی از شما فردی ناتوان و مایوس بسازد. اگر احساس کردید هیجان های منفی هر روز بیشتر از قبل آزارتان می دهند، موضوع را با یک روانشناس مطرح کنید و از او برای آرام شدن کمک بگیرید. یادتان نرود که هیچ کارفرمایی دوست ندارد یک عضو ناامید را وارد کسب و کارش کند.

 

ریشه ها را بخشکانید

حالا که با خودتان روراست تر شده اید، دلیل بیکار شدن تان را ارزیابی کنید. اگر شما بدانید این اتفاق چرا رخ داده و از چه زمانی جرقه هایش در زندگی کاری شما زده شده است، بهتر می توانید برای شروع دوباره برنامه ریزی کنید. اما مهم این است که ناامید نشوید؛ شاید توانایی های شما در کار دیگری بهتر مجال بروز پیدا کنند! بد نیست قلم و کاغذی بردارید و توانایی ها و کاستی های تان را در آن فهرست کنید. در این فهرست هم به جنبه های کاری و علمی و هم به جنبه های شخصیتی از قبیل سازگاری، مدیریت بحران و ... بپردازید. گذشته از این می توانید موضوع را با یک روانشناس سازمانی که در حوزه کسب و کار فعالیت می کند درمیان بگذارید و از او برای شناخت بهتر خودتان کمک بگیرید. شاید شخصیت شما با محیط کاری دیگر و شرح شغلی متفاوت تر سازگاری بیشتری داشته باشد.

 

جا نزنید

نگذارید که شریک زندگی تان همه بارناشی از این بیکاری را به تنهایی به دوش بکشد و فشار شرایط تازه شما او را از پا در بیاورد. از هر لحظه ای برای پیدا کردن یک ارتباط تازه و جست وجوی شغل کمک بگیرید. گذشته از این تا زمانی که کار مناسب را پیدا نکرده اید، در مسئولیت های خانه مشارکت بیشتری کنید تا همه بار زندگی بر دوش یکی از شما نیفتد. یکی از مسائلی که می تواند رابطه شما در این روزهای سخت را تحت تاثیر قرار دهد، کلافگی و کم طاقت شدن تان است. پس مراقب وضعیت روانی تان باشید و اجازه ندهیدکه واکنش های ناگهانی و ناخود آگاه تان بیشتر از بیکاری و مشکلات اقتصادی به رابطه شما آسیب بزنند.

 

انعطاف پذیر باشید

برای شروع کار تازه، بیشتر از هرچیز به انعطاف پذیری و سازگاری نیاز دارید. تفاوت برنده ها و بازنده ها در قدم هایی است که برمی دارند. برنده ها به هیچ فرصتی نه نمی گویند اما بازنده ها برای درجا زدن همیشه به دنبال بهانه ای می گردند. پس اگر وارد کار تازه ای شده اید، اصلی که شما را به قبول آن وادار کرده را فراموش نکنید: «شما به آن کار نیاز دارید!» اگر احساس می کنید این شغل ایده آل نیست، تا زمانی که در آن مشغول به کار هستید، با تمام نیرو کارتان را انجام دهید و در کنار رسیدگی به مسئولیت های تان، به دنبال فرصت بهتری بگردید.


_________________________________

 راهنمای انتخاب اسباب بازی بی خطر برای کودکان

اسباب بازی,اسباب بازی کودک

اسباب بازی ها گنجینه های کودکان هستند. به همین دلیل، باید در انتخاب آنها نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید زیرا برخی از آنها می توانند برای کودک دلبندتان خطرناک باشند.
بد نیست بدانید سالانه کودکان زیادی در اثر جراحات ناشی از اسباب بازی های خود راهی بیمارستان می شوند و یک سوم از آنها زیر 5 سال سن دارند.
به همین منظور بهتر است با مطالعه این مطلب دانش خود در مورد انتخاب صحیح اسباب بازی را بالا ببرید.
آیا اسباب بازی مناسب سن کودک شما هست؟
تقریبا همه اسباب بازی ها سن مناسب را روی جعبه خود درج کرده اند. این برچسب نخستین چیزی که هنگام انتخاب وسیله باید به آن توجه کنید. باید هنگام انتخاب اسباب بازی در مورد توانایی ها و میزان رشد کودک خود کاملا واقع گرا باشید. به طور مثال، اسباب بازی هایی که عناصر پرتابی دارند برای کودکان زیر 4 سال مناسب نیستند. حتی تا شش سالگی نیز  هنوز کودک قابلیت کنترل درست این وسایل را ندارد. یا مثلا اگر کودک سه ساله شما همه چیز را داخل دهان خود می برد، صبر کنید تا بزرگ تر شود و سپس اسباب بازی های کوچک برای او خریداری کنید.
وسایل بزرگ انتخاب کنید
تا زمانی که کودک به سن سه سالگی نرسیده است، باید وسایل بزرگ تر از دهان او برایش تهیه کنید تا خدایی نکرده دچار خفگی نشود. اگر می خواهید از بزرگی وسیله ای که قصد خرید دارید مطمئن شوید، آن را داخل لوله دستمال توالت امتحان کنید. اگر آن اسباب بازی داخل لوله رفت، وسیله بازی، مناسب خطرناک است.
آیا اسباب بازی بسیار سنگین است؟
اگر اسباب بازی بسیار سنگین باشد برای کودک خطر دارد زیرا ممکن است روی دست یا پای او بیفتد و موجب ایجاد جراحت شود.
به دنبال وسایلی باشید که اجزای آن کاملا به هم وصل شده اند
هنگام خرید عروسک یا حیوانات پشمالو مطمئن شوید که همه اجزای بدن آنها مثل دمشان کاملا به بدنه وصل است و به راحتی جدا نمی شود. در ضمن باید توجه داشته باشید که این عروسک ها دکمه، بند، روبان یا هر چیز دیگری که کودک بتواند آن را بکشد و در دهان خود بگذارد، نداشته باشند. هنگام خرید توجه داشته باشید وسیله هیچ لبه تیز یا نقاشی و طرحی که خیلی زود پاک می شود، نداشته باشد.

  اسباب بازی,اسباب بازی کودک

 آیا کودک آماده استفاده از این اسباب بازی هست؟
به طور مثال، برخی از والدین دوچرخه هایی بزرگ تر برای کودک خود می خرند تا چند سال بتواند سوار آن شود. این ترفند شاید به جیب شما کمک کند اما ممکن است به کودک آسیب برساند زیرا شاید قد و جثه کودک نرسد که به درستی دوچرخه خود را کنترل کند.
آیا اسباب بازی سالم است و شرایط درستی دارد؟
استفاده از اسباب بازی های برادر یا خواهر بزرگ تر یا خرید وسایل بازی از گوشه خیابان و دست فروش می تواند برای کودک خطرناک باشد. سعی کنید همه وسایل بازی – کهنه یا جدید – را از نظر دکمه، بند، باتری، دانه، روبان و قطعه های پلاستیکی چک کنید تا مطمئن شوید به راحتی جدا نمی شوند و کودک آنها را نمی بلعد.
آیا اسباب بازی سیم و کابل بلندتر از 34 سانتی‌متر دارد؟
سیم و کابل وسایل بازی خیلی راحت می تواند دور گردن کودک بپیچد و خدایی نکرده موجب خفگی او شود. هنگامی که کودک می تواند دست و پای خود را تکان دهد و اشیا را در دست بگیرد، هر وسیله سیم داری را از تخت او دور نگه دارید. مخصوصا خیلی حواستان به اسباب بازی های قدیمی باشد. به طور مثال، قبلا تلفن های اسباب بازی در فروشگاه ها بود که سیم طولانی داشتند اما خدا رو شکر اکنون موبایل های اسباب بازی جای آنها را گرفته اند.
آیا اسباب بازی آهن رباهای کوچک در خود دارد؟
آهن ربا یکی از خطرهای پنهان هر خانه به شمار می رود. اصولا در برخی از اسباب بازی ها از آهن رباهای کوچک استفاده می شود که بسیار خطرناک است زیرا ممکن است از داخل وسیله در بیاید و کودک آن را ببلعد. خوردن یک یا دو آهن ربای کوچک توسط کودک باعث مرگ او می شود. یا شاید در دیواره های روده قرار بگیرد و باعث انسداد، سوراخ شدن یا عفونت در روده کودک شود. آهن ربا را باید از دسترس کودکان زیر 14 سال دور نگه داشت.
مراقب اسباب بازی های سمی باشید
هنگامی که یک اسباب بازی مطمئن و بی خطر یافتید، باید ببینید که آیا از مواد شیمیاییی سمی یا مضر ساخته نشده باشد. برای نرمی و دوام بیشتر پلاستیک به آن فتالات و پلاستیسایزر  اضافه می کنند و این مواد در بیشتر اسباب بازی ها وجود دارند. کادمیوم، سرب، جیوه و آرسنیک دیگر مواد شیمیایی هستند که خیلی از عروسک ها، مجسمه ها، زیورآلات پلاستیکی و عروسک های پشمالو استفاده می شود.>>>>بیتوته


http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار