لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

برندیس

نوع شرکت/مدرک : تولیدی
نام مدیر عامل : مجید رستمی
تلفن های تماس شرکت : 02136046883 - 02136046882 - 02136037825
آدرس شرکت : تهران - پاكدشت - پاکدشت بلوار شمالی قمی روبروی بانک رفاه پلاک 168 .برندیس
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت
تلفن های تماس کارخانه : 02136014039
آدرس کارخانه : تهران - پاكدشت - پاکدشت بلوار شمالی قمی روبروی بانک رفاه پلاک 168 .برندیس

شرح خدمات : تولید انواع لیبل ژلاتینی(برجسته، نرم، شیشه ای، کریستالی) پلاک فلزی شامل الومینیوم برنج واستیل انواع برچسب شبرنگ وروزرنگ وبرچسب اموال لیبل ژله ای شامل پی وی سی و متالایز بامواد پلی اورتان ایتالیایی بج سینه کی پد پلی کربناتی
دنیای زیبای سورئال
هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در 


دنیای زیبای سورئال
عکاسی  وایجاد توهم در آن . اثر هنرمند عکاس اریک جوهانسون

.

 

=========================
در محیط کاری خود پیشرفت کنید

موفقیت خوب است و کیست که دوست نداشته باشد موفق باشد؟ هر کسی دوست دارد فردا، از جایی که امروز در آن واقع شده، یک قدم جلوتر باشد. شما دوست ندارید؟ واقعا کیست که دوست نداشته باشد؟ برای پیشرفت و موفقیت، راه های زیادی وجود دارد؛ بالا رفتن از نردبان شغلی نیازمند سختکوشی، وقت شناسی و کمی خوش شانسی است. خیلی خوب می شد اگر مدرک دانشگاهی، مهارت های شغلی و بازده کاری به طور خارق العاده ای درهای آرزوهای تان را به روی تان باز می کرد، اما زندگی این گونه نیست. شما باید خودتان برنامه ریزی کرده و برنامه های تان را اجرا کنید. کار زیاد کردن، خوب کار کردن، ارتباطات موثر و سازنده، خلق ایده های بکر و... به قول روانشناسان اجتماعی، هم محیط بر انسان اثر می گذارد و هم انسان بر محیط خودش. پس اگر می خواهید موفق باشید معطل نکنید و ادامه این مطلب را بخوانید تا به شما نکته های فوق العاده ای بگوییم.

۱. بگذارید مهارت های مدیریتی تان بدرخشند

بالا رفتن از هر یک از پله های نردبان شغلی نیازمند این است که شما توانایی ذاتی مدیریت داشته باشید. برای دیگران قوت قلب باشید، موفقیت های مختلف را شناسایی کنید و هر چند وقت یک بار کارها را سازماندهی کنید. دعوت کردن دوستان به صرف نوشیدنی پس از اتمام ساعات کاری گزینه مناسبی برای افزایش روحیه کار گروهی به شمار می رود.

۲. همیشه شیک پوش باشید

خیلی تعجب می کنید اگر یک روز ببینید که رئیس هیات مدیره لباس مناسب بر تن نکرده است. اگر مقررات اداره، شما را ملزم به پوشیدن لباس فرم می کند، سعی کنید همواره مرتب و تمیز باشید. همیشه طوری لباس بپوشید که اگر یک روز به دفتر مدیریت فراخوانده شدید، ظاهری مناسب داشته باشید. موهای تان را مرتب کنید و کفش ها را نیز واکس بزنید.

۳. با زمانبندی پیش بروید

بهتر است که هیچ گاه خودتان درخواست ترفیع رتبه نکنید. زمانی که مدیرتان تحت فشار است از او چنین تقاضایی نکنید. زمان مناسب را با دقت کامل انتخاب کنید و طوری رفتار کنید که آنها متوجه شوند شما قابلیت انجام کارهای بیشتر را دارید. کاری نکنید که تصور شود شما برای ترفیع رتبه و گرفتن عنوان جدید عجله دارید.

۴. ارتباط مناسبی با همکاران داشته باشید

قرار نیست همه را دوست داشته باشید اما در عین حال لازم نیست کسی از این موضوع اطلاع پیدا کند. سعی کنید همیشه مودب، محتاط و باملاحظه باشید. در کارهای گروهی به طور برجسته ظاهر شوید. با قدردانی از زحمات دیگران، به راحتی می توانید در بین آنها محبوبیت و مقبولیت پیدا کنید. باید مراقب شهرت خود نیز باشید. مسائل خصوصی زندگی را برای خودتان نگه دارید و کاری در اداره، دفتر یا سفر شغلی انجام ندهید که بعدها باعث پشیمانی شما شود.

۵. در چشم کارفرما خوب جلوه کنید

اگر به طور باطنی هیچ علاقه ای به کارفرمای فعلی خود ندارید، باید سعی کنید در نظر او فرد کارآمدی جلوه کنید. زمانی که او ترفیع رتبه می گیرد باید کسی باشد تا جای او را پر کند و چه کسی بهتر از شما؟ هنگامی که خود را باهوش، کاردان و علاقه مند به کار نشان دهید آنگاه استحقاق ارتقای شغلی را نیز دارید. البته باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید و بیش از حد به رئیس تان نچسبید. شما که دوست ندارید اگر احیانا او را از روی ناشایستگی اخراج کردند، شما نیز از طرف شرکت مقصر شناخته شوید.

۶. مربی بگیرید

کسی که به او اعتماد دارید (به عنوان مثال یک مقام ارشد یا مدیر موفق) را انتخاب کنید و از او درس بگیرید. با او درباره اهداف شغلی تان مشورت کرده و تاکتیک های نهایی را با او معین کنید. شاید گاهی لازم باشد که برای دست یافتن به موقعیت های بالاتر از جاهای پایین تر شروع به کار و تلاش کنید.

۷. برای خود جانشین تعیین کنید

حدس بزنید که اگر شما تنها کسی باشید که می تواند شغل فعلی تان را انجام دهد، چه می شود؟ مجبور می شوید تا ابد خودتان آن را انجام دهید.

سعی کنید اطلاعات و مهارت های تان را دراختیار دیگران بگذارید.

زمانی که به مسافرت می روید از دیگران درخواست کنید وظایف شما را به عهده گرفته و طریقه انجام آن را نیز به آنها آموزش دهید.

۸. در دوره های آموزشی اضافی شرکت کنید

مدارک تحصیلی توانایی های قابل توجهی به شما عرضه می کنند اما باز هم می توانید چیزهای جدید بیاموزید.

درباره چگونگی برگزاری دوره های شبانه، سمینارها و کارگاه های عملی از مربی و کارفرمای خود سؤال کنید و ببینید که چه فایده ای می توانند در ارتقای سطح دانش فعلی شما داشته باشند.

کتاب ها و مقاله های مربوط به کار و تجارت را مطالعه کنید. برای گرفتن اخبار اینترنتی ثبت نام و سعی کنید اطلاعات به روزی، هم در زمین شغلی و هم در زمینه صنعتی داشته باشید.

۹. در شغل فعلی تان مهارت کامل به دست آورید

حتی اگر هیچ گونه علاقه ای به انجام دادن شغل فعلی تان ندارید، سعی کنید آن را به بهترین نحو انجام دهید. راه هایی پیدا کنید تا از آن طریق بتوانید خلاقیت خود را افزایش دهید. از روش هایی استفاده کنید تا هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهید. انتقادهای سازنده را بپذیرید. همواره آماده رویارویی با موقعیت های پیش بینی نشده باشید تا شکست نخورید، دیگران را سرزنش نکنید و وجهه شغلی تان را به خطر نیندازید.

۱۰. اثری از خود بر جای بگذارید

هیچ گاه نمی دانید که شانس از کجا وارد می شود. زمانی که مدیران ارشد مشاغل دیگر را ملاقات می کنید، همیشه از خود جای سؤال برای آنها باقی بگذارید. زمانی که تجارت الکترونیکی می کنید یا رو در رو با مشتری ها ارتباط دارید، کاری کنید که در ذهن آنها باقی بمانید. لاف نزنید، بیش از اندازه به خود نبالید و زیادی مصر نباشید. جاه طلبی و بلندپروازی تا جایی مقبول است که تبدیل به خودپسندی نشود.

۱۱. به طور داوطلبانه اضافه کاری کنید

استراتژی های شغلی خود را معین کنید. گاهی انجام چند کار کوچک در کنار وظایف اصلی بهتر از به عهده گرفتن پروژه های بزرگ است، در حالی که دیگران برای به دست آوردن مسئولیت های چشمگیر با هم رقابت می کنند شما می توانید به راحتی از طریق انجام کارهای کوچک اما مفید ارزش و اعتبار خود را افزایش دهید.

۱۲. با اداره روابط عمومی در ارتباط باشید

برقراری ارتباط با پرسنل این بخش به شما کمک می کند خیلی سریع از پروژه های آینده باخبر شوید. همچنین افراد این بخش می توانند تاریخ و زمان برگزاری کلاس های آموزشی جدید را نیز دراختیارتان قرار دهند، بنابراین اگر شرکت برای گسترش و پیشرفت برنامه ریزی کند، آنگاه نام شما را در فهرست خود ثبت خواهد کرد.

درنهایت نباید تنها با اتکا به شایستگی ها، استعدادهای بالقوه و حس برتری انتظار پیشرفت داشته باشید. گاهی اتفاق می افتد که سمت های بالاتر به افراد نالایق واگذار می شود. در این حال رفتار کودکانه از خود بروز ندهید چراکه آن وقت معلوم می شود که شما فرد مناسبی برای آن سمت به خصوص نبوده اید. با پیروی از نکات ذکر شده به تلاش و کوشش ادامه دهید. شاید یک سمت بهتر برای شما به وجود آمد. روی اهداف شغلی درازمدت خود تمرکز کنید. صداقت و اطمینان خود را حفظ کنید و از تلاش کردن دست نکشید، آنگاه می بینید که چیزی جز پیشرفت در انتظارتان نیست.


___________________________
8اشتباه مدیران تازه کار

بسیاری از مدیران تازه کار خیلی زود جوگیر موقعیتی می شوند که به دست آورنده اند، آن هم در حالیکه آموزش های لازم برای پست تازه شان را ندیده اند و راه زیادی تا یک مدیر خوب شدن در پیش دارند.

چنین وضعیتی همه شرایط لازم برای اشتباه کردن مدیران را دارد و مدیران تازه به صندلی نشسته خیلی ساده مرتکب اشتباهاتی می شوند که خیلی ساده تر از آن می توانستند از آنها پیشگیری کنند.

در گزارش پیش رو از اشتباه هایی برای شما صحبت می کنیم که تازه واردهای دنیای مدیریت به آنها دست می زنند و مشکلاتی را هم برای خودشان و هم برای سازمان متبوعشان به وجود می آورند.

پس اگر به تازگی مدیریت مجموعه ای را به دست گرفته اید، خواندن این گزارش را از دست ندهید.

اشتباه اول: می خواهند بهترین دوست همه باشند

اگرچه ایجاد ارتباط مستقیم و صمیمانه با اعضای تیم برای یک مدیر یک وظیفه مهم به شمار می آید، اما شما باید اول از همه به فکر ایجاد یک "تیم منسجم" باشید.

همچین باید مشخص کنید که به طور کاملا مستقیم به همه کارهای کارمند کاری ندارید، اما نظارتتان همیشگی است. کشیدن خطوط خیلی پررنگ و زیادی از بالا نگاه کردن به کارمند بهره وری را کاهش می دهد.

اشتباه دوم: کارمند را غول چراغ جادو می بینند

کارها با جمل و جادو راه نمی افتد چون شما و کارمندانتان مدیر و کارمند هستید و نه جادوگر و شعبده باز. این راه هم خوب می دانید. پس به جای دستور دادن باید الهام بخش برای کارمندان خود باشید تا آنها هم با شما و برای شما کار کنند.

یک مدیر به طور خودکار احترام بدست نمی آورد، باید تلاش کند، وقت بگذارد و آن را بدست آورد.

اشتباه سوم: قول هایی می دهند که توان عمل کردنشان را ندارند

اشتیاق شما برای رفع و رجوع اشتباهاتی که کارمندانتان به هر دلیل مرتکب شدند، قابل درک است اما حواستان باشد که مدیران تازه کار معمولا حرف هایی می زنند یا قول هایی می دهند که توان عمل کردن به آنها را ندارند و به این ترتیب پیش کارمندانشان بی اعتبار می شوند.

در چنین وضعیتی رعایت جانب احتیاط بر ریسک و خطر کردن اولویت دارد.

اشتباه چهارم: دنبال تغییر همه چیز هستند

یکی از بزرگترین اشتباهات مدیران تازه کار این است که در ماه های اولیه کار به دنبال تغییر همه افراد و همه عناصر در سازمان خود هستند. هر کاری یک راهی دارد و به دلیلی انجام می شود.

پس تا دلیل منطفی برای تغییر نیافته اید، دست به این کار نزنید.

اشتباه پنجم: خود را معصوم و بی گناه نشان می دهند

خود را بالا نشان دادن از شما یک سوپرمن نمی سازد. تازه مدیرانی که نقاط ضعفشان را پنهان می کنند یا خود را همه چیز دان نشان می دهند، ترمز پیشرفت خود را می کشند و خطر به خطر افتادن سلامت کسب و کارشان را به جان می خرند.

اشتباه ششم: در جزئیات غرق می شوند

نقش شما به عنوان یک مدیر درک و تمرکز بر روی یک تصویر بزرگ است. تلاش برای مدیریت مستقیم همه پروژه های خرد شما را تبدیل به مانعی برای پیشرفت آن پروژه ها می کند.

کارها را به اعضای تیمتان بسپارید و به آنها اعتماد کنید چون وظیفه شما به عنوان یک مدیر نظارت بر کار آنهاست نه دخالت در کارشان.

اشتباه هفتم: از رویارویی با کارمند اجتناب می کنند

هیچ مدیر کار درستی کارمندش را به باد انتقاد و سرزنش نمی گیرد. از طرفی شما به عنوان یک مدیر تحمل عملکرد بد یا نافرمانی کارمندتان را هم نخواهید داشت.

سرتان را مثل کبک زیر برف نکنید و در مواقع لازم تشری به کارمند بزنید. نه همیشه در حال انتقاد باشید و نه کلا بیخیال ماجرا شوید. حد وسط را رعایت کنید.

اشتباه هشتم: در راهنمایی و پشتیبانی شکست می خورند

مدیران هم نیاز به مدیریت دارند، به ویژه اگر به تازگی وارد حوزه کاری خود شده باشند. هیچگاه تلاش نکنید که همه راهنمایی ها و پشتیبانی ها را به تنهایی انجام دهید، چون شکست می خورید.

شما نیازمند مشورت با دیگران و کاربلدتر از خودتان هستید، پس یک دندگی را کنار بگذارید و افراد کارشناس را به حوزه کاری خود راه دهید.


>>ایران گراند

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار