لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

اتو اسپرت علی

نوع شرکت/مدرک : خودرو وصنایع مرتبط
نام مدیر عامل : . شهبازی
تلفن های تماس شرکت : 03113384282 - 09136883727
آدرس شرکت : اصفهان - اصفهان - میدان جمهوری - خ رباط اول - نرسیده به چهار راه باهنر - نبش کوچه 12

شرح خدمات : لوازم یدکی و آپشن های تندر 90 اتو اسپرت علی اولین مرکز تخصصی توزیع و نصب: لوازم یدکی و آپشن های تندر 90 به قیمت عمده
پرنده سگها

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


پرنده سگها
وقتی که سر سگها را با استفاده از فتوشاپ برداشته وبا تن پرندگان مختلف ترکیب کنیم ،نوع دیگری از حیات وحش به وجود میاد که تماشاییه!

 

 
 


==============================

فواید جالب آب هندوانه

 

فواید هندوانه , خواص داروئی آب هندوانه

 

 

آب هندوانه نشاط آور و ضد گرماست .

 

هندوانه ویژه تقویت صفرا و ضد نقرس است. هندوانه هم میوه و هم سبزی است یعنی در واقع خواص هر دو را دارد و سرشار از بتاکاروتن و عامل ضد سرطان است.

 

در هر 100 گرم هندوانه 12 کالری وجود دارد، خربزه 21 کالری، بر خلاف آن‌چه در ضرب المثل ایرانی شایع است که می‌گوید فکر نان کن که خربزه آب است، این میوه چاق کننده و افراط در آن بیماری قند می‌آورد. زادگاه هندوانه تاشکند بوده که جزء ایران قدیم است.هندوانه آب میوه‌ای نشاط آور، ضد گرما، یک نوشابه فیزیولوژیک است. برای هر سنی مفید و گوارا و سازگاری دارد.95درصد وزن هندوانه آب است، اما سرشار از کلیسم و پتاسیم، فسفر، منیزیم، آهن، روی، نیکل، فلور،؛ ید و مواد قندی و تلخه است.

 

طالبی، گرمگ، دستنبو، خربزه همگی هم خواص و فقط از نظر مقدار قند تفاوت دارند. تنها اختلاف این میوه‌ها در سازگاری و ذائقه و حاوی اسیدهای آلی بودن که در این میان هندوانه مقام والائی در امر تغذیه در زمان گرم سال دارد. این میوه‌ها همگی ادارآور، شستشوی اسید اوریک، تمیز کردن بافت‌های کلیه بوده که ایده آل برای بیماران نقرسی و رماتیسمی است.

 

از آنجا که این میوه‌ها صفرا را به شدت تحریک می‌کنند نباید یک بار به مقدار زیاد خورده شود، به‌ویژه در مورد خربزه و غیره صادق است. ضمن این‌که معده و روده را دچار اختلال می‌کند. یک یا سه قاچ هندوانه یا خربزه و طالبی باندازه یک پرس استیک گوشت خوک یا گوساله صفرا را تحریک می‌کند.هندوانه و دیگر میوه‌های همین خانواده، باید تک و تنها بدون مواد غذایی دیگر خورده شود. هرگز با سایر میوه مخلوط نخورید. نفخ شکم، دل درد، کولیت موقت به همراه دارد. افراد در خربزه و طالبی شیرین یا کامبوزه، عسلی می‌تواند عامل ابتلا به بیماری قند شود.

 

منبع : Salamatnews.com


=========================

پرهیز از اشتباه هنگام خرید خودرو کارکرده
بیشتر مردم که قادر به تامین پول مورد نیاز برای خرید خودروی دلخواه خود را ندارند, ناگزیر اقدام به خرید خودروهای کارکرده و به اصطلاح دست دوم می کنند.در این بین فروشندگان همواره خریداران را از مشکلات خودروی مورد معامله آگاه نکرده و خریداران به دام خودروهای معیوب و غیر غابل استفاده گرفتار می کنند.البته گاهی نیز خودروهای کارکرده همچون یک خودروی نو سال ها برای خریداران کارکرده و موجب رضایت خریدار می شوند.
چگونه می توان در خرید یک خودروی کارکرده از اشتباهات فاحش پرهیز کرد.
بیشتر مردم که قادر به تامین پول مورد نیاز برای خرید خودروی دلخواه خود را ندارند, ناگزیر اقدام به خرید خودروهای کارکرده و به اصطلاح دست دوم می کنند.در این بین فروشندگان همواره خریداران را از مشکلات خودروی مورد معامله آگاه نکرده و خریداران به دام خودروهای معیوب و غیر غابل استفاده گرفتار می کنند.البته گاهی نیز خودروهای کارکرده همچون یک خودروی نو سال ها برای خریداران کارکرده و موجب رضایت خریدار می شوند.
خرید خودروی کارکرده در صورت رعایت نکات ضروری بازدید شاسی و بدنه و سیستم فنی شما را با صرف هزینه کم به انتخاب دلخواهتان می رساند.به طور معمول هنگام خرید خودروی کارکرده شما 4 مرحله ذیل را طی می کنید.
1.انتخاب مدل خودرو سال تولید خودرو و برآورد مبلغ خودرو و منابع مالی موجود.
2.مشاوره و رای زنی با فروشنده خودرو.
3.مشاهده سند خودرو و استعلام رسمی جهت اطمینان از عدم مشکل قانونی و قضایی.
4.بازدید فنی خودرو
چگونه انتخاب کنیم
دو روش کلی برای جستجوی خودروی کارکرده مورد نیاز وجود دارد.استفاده از شبکه های اطلاع رسانی جمعی همچون روزنامه ها مجله ها و اینترنت  روش بعدی جستجوی حضوری و بازدید از نمایشگاه های خودروی کارکرده است.در هر دو روش باید به نکات اولیه جستجو توجه کرد.این نکات به ترتیب عبارتند از : مدل خودروسال تولید رنگ خودرو قیمت خودرو و مشخص کردن زمان بازدید فنی جهت عقد قرارداد اولیه.
بهترین سوال ها از فروشنده
در اولین ملاقات هرگز به فروشنده اجازه یکه تازی در میدان معامله را ندهید و سعی کنید رشته کلام را در اختیار بگیرید.برای شروع سوال هایی کنید که در انها اثری از خامی و ناواردی نباشد.به عنوان مثال:
-این خودرو در گذشته چند مالک داشته است؟
-آیا خودرو تصادفی هم داشته؟
-اگر تصادفی بوده آیا خسارت فقط به بدنه وارد شده یا اینکه به شاسی و سیستم فنی خودرو هم آسیبی رسیده است؟
-در صورت وجود تصادف می خواهم محل آسیب دیدگی را ببینم.
-آیا خودرو تجهیزات اضافی دارد که در اطلاعیه فروش ذکر نشده باشد؟
-آیا شما نسبت به موارد قضایی و یا فنی خودروی مورد معامله هیچ تضمینی می دهید؟
-آیا قیمت ارایه شده مقطوع است و جای چانه زدن و تخفیف وجود دارد.؟
هرگز قبل از دریافت پاسخ قانع کننده نسبت به این پرسش ها اقدام دگری نکنید.اگر پاسخ ها عاری از هر گونه نکته مبهمی بودند و رضایت اولیه شما را جلب کردند زمان ملاقات برای بازدید فنی و بازدید مدارک و امتحان عملی خودرو را مقرر کنید.
چگونه خودرو را بازبینی کنیم؟
قبل از حضور در محل مقرر از کسی برای همراهیتان دعوت کنید.گاهی شما از واضح ترین موارد نیز غافل می شوید که وجود یک همراه شما را چه در بازبینی و چه در چانه زنی بر سر قیمت یاری می کند.برای بازدید از خودرو یک آیینه کوچک همراه داشته باشید تا قسمت های غیر قابل رویت مثل زیر داش برد و زیر صندلی ها را بتوانید به دقت وارسی کنید.هرگز از بازدید  وارسی تمام بخش ها غافل نشوید و خجالت زده نباشید.
چگونه مدارک خودرو را بازبینی کنیم؟
ابتدا به سال تولید خودرو توجه کنید شماره شاسی بدنه و موتور را با شماره های ثبت شده در مدارک مقایسه کنید.اگر مدارک عاری از هرگونه مشکلی بودند بازدید فنی را آغاز کنید.
بازبینی بدنه خودرو
بازبینی خودروی شسته نشده هیچ فایده ای ندارد چرا که حتی یک لایه نازک گرد و غبار شما را در کنترل و بازدید دقیق بدنه نا موفق خواهد گذاشت.چند متر عقب تر از خودرو روی زمین نشسته و به بدنه خودرو نگاه کنید.اگر خودرو تصادفی داشته باشد با نگاه دقیق به تقارن خودرو به راحتی از آن مطلع خواهید شد.ستون های چهار طرف را وارسی کرده و اندازه آنها را با هم مقایسه کنید.به اندازه های استاندارد بدنه خودرو توجه ویژه داشته باشید.هیچ صافکاری در جهان نمی تواند در آسیب دیده و تصادفی خودرویی را در اندازه و ابعاد استاندارد بازسازی و تعمیر کند.در ها را باز و بسته کنید و به فاصله درزها خوب دقت کنید.در خودرویی که هیچ تصادفی نداشته باشد فاصله تمامی شیار ها یکسان است.در ها باید بدون هیچ صدایی به راحتی باز و بسته شوند .با انگشتان خود ضربه هایی کوچکی به بخش های مختلف بدنه بزنید.صداها باید یک نواخت بوده و تغییر صدا نباید آنی و یک دفعه باشد.به رنگ بخش های مختلف به دقت نگاه کنید و عدم وجود تغییر رنگ در سرتاسر بدنه اطمینان حاصل کنید.به پلاک ها توجه کنید.در قسمت زیر پا و گلگیرها نباید با سایر نقاط بدنه تفاوت داشته باشد.ازخرید خودرویی که کوچکترین نشانی از زنگ زدگی دارد به شدت خودداری کنید.
بازدید فنی موتور
ابتدا موتور و متعلقات آن را در یک نگاه ظاهری با سایر خودرو های مشابه مقایسه کنید.روی موتور نباید اثری از روغن و دیگر آلودگی های نفتی باشد.خودرو را روشن کنید و مدت کمی انرا برانید سپس دوباره موتور را بازرسی کنید .موتور باید همچون گذشته تمیز باشد و دمای آن نیز نباید خیلی زیاد شده باشد.در پوش موتور را باز کنید .از داخل موتور نباید بخار درآید درجه روغن را با گذشته مقایسه کنید.باطری خودرو را وارسی کنید و ترمز و سایر وسایل برقی را به کار اندازید و از وجود عدم برق دزدی اطمینان حاصل کنید.پس از بازبینی موتور خودرو را کمی جابجا کنبد و زمین زیر خود را به دقت بنگرید و اگر لکه روغنی یافتید بدانید که این خودرو جز دردسر چیز دیگری نخواهد بود.
بازدید شاسی
کنار چرخ بنشینید و با دو دست آنها را به بیرون و داخل بکشید و فشار دهید.لقی های کوچک یعنی اینکه بول برینگ ها مشکل دارند. از گوشه ها سعی کنید خودرو رابالا بکشید صداهای کوچک یعنی اینکه شاسی شکسته است.زاویه چرخ ها را به دقت وارسی کنید انحراف چرخ ها یعنی اینکه شاسی کج است.
بازبینی داخلی
تمامی لاستیک های دور در و داش بورد باید وارسی شوند.دکمه ها کمر بند ایمنی پدال ها و هر آنچه که روبروی راننده است باید امتحان گردد.صندلی ها را به عقب و جلو بکشید زیر صندلی ها را به دقت بنگرید در صورتی که صندلی های عقب جدا می شوند آنها را باز کنید و زیر آنها را بازبینی کنید.قفل درها و بالابر شیشه ها را بازبینی کنید.
سیستم هوارسانی بخاری و کولر وتمام دریچه های آن را وارسی کنید.چراغ ها را چندین بار روشن و خاموش کنید و از صحت گرمکن شیشه عقب اطمینان حاصل کنید.
هنگام رانندگی امتحانی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
هرگز خودرویی را بدون امتحان عملی خریداری نکنید.هنگام شروع به حرکت نباید هیچ صدای غیر معمولی به گوش رسد .خودرو را در شیب های تند متوقف کرده و ترمز دستی را بکشید از خودرو پیاده شده و به آن نگاه کنید.اگر خودرو هیچ حرکتی نکرد دوباره سوار شده و آن را برانید.
هنگام حرکت خودرو نباید به زور را افتاده و ریپ بزند . لرزش های هنگام آغاز حرکت نشان از ضعف و آسیب دیدگی موتور خودرو و سیستم انتقال قدرت دارد. دنده را بازبینی کرده  و از دو به یک امتحان کنید.دنده عقب را نیز وارسی کنید. صداهای نابهنجار هنگام تعویض دنده به منظره مشکل سیستم انتقال قدرت سیستم خودرو است.
اجازه دهید خودرو شتاب بگیرد و پس از آن به شدت پای خود را روی پدال گاز فشار دهید .خودرو باید بدون هیچ صدای نامعلومی سریعا متوقف کند.
قدرت خودرو هنگام مانورهای تند را امتحان کنید و به دقت به صداهای به وجود آمده در پیچ ها گوش دهید.
همواره به یاد داشته باشید جان شما بسیار با ارزش تر از مال شماست


http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:
 

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار