لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

دنیای فرم

نوع شرکت/مدرک : تولید وفروش البسه
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 02188971812 - 02166404078 - موبایل(09124778848=
آدرس شرکت : تهران - تهران - .

شرح خدمات : دنياي فرم با گردآوري طراحان و برشکاران هنرمند و حرفه اي ، سعي دارد هنر ايراني را با فناوري روز دنيا درآميزد تا کمکي هر چند اندک به مد و توليد پوشاک در ايران بکند. موضوع و حوزه اصلي فعاليت شرکت دوخت، مد و پوشاک به ويژه بانوان ( مانتو اسپورت و مانتو فرم ) است، اما به اين محدود نمانده و در کنار توليد پوشاک، به موضوعاتي چون صادرات مانتو به کشور هاي همسايه بخصوص عراق ، کردستان عراق ، افغانستان و لبنان نيز مي پردازد. دنياي فرم با طراحان و برشکاران حرفه اي وبا دوخت عالي، کيفيت ، قيمت مناسب ، تنوع در طرح و سرعت در تحويل در کوتاه ترين زمان سفارش شما را آماده مي کند .. تبليغ ما کيفيت ، قيمت و سرعت عمل ماست . آماده شرکت در مناقصات مانتو شلوار اداري ، لباس فرم و لباس کار براي کارکنان سازمانها ، شرکتهاي دولتي وخصوصي ، مدارس ،آژانسهاي هواپيمايي ،بيمارستانها و بانک ها . . . در سراسر ايران شرکت دنياي فرم بزرگترين و بهترين با کيفيت ترين توليد کننده انواع مانتو و شلوار هاي فرم ارگاني ، شرکتي ، هتلي ، مدرسه اي ،بيمارستاني و لباس کار ... با پارچه هاي کرپ ، فاستوني ، تيار ، ترگال ، کج راه ، فدک و ... در سراسر کشور مي باشد. از جمله محصولات اين شرکت که بصورت کاملاً حرفه اي و تخصصي ودلخواه مشتري توليد و عرضه مي گردد. توليدات شرکت دنياي فرم توليد انواع لباس فرم اداري ، توليد انواع لباس کار ، توليد انواع لباس هاي تبليغاتي کت و شلوار زنانه ، مانتو و شلوار فرم اداري، پيراهن و شلوار، انواع مقنعه فرم اداري، شلوار کار،کاپشن کار،سرهمي ( يکسره )،دوبنده، روپوش خدماتي ، روپوش بيمارستاني ، پيراهن وشلوار نگهباني با انواع گلدوزي و آشپزي و ساير البسه،انواع تي شرت تبليغاتي ، پيراهن تبليغاتي با انواع چاپ وگلدوزي، لباس اداري - مانتو اداري - مانتو فرم – پوشاک - لباس متحدالشکل - لباس کار - مانتو هواپيمايي - يونيفرم - مانتو فرم هواپيمايي – لباس فرم بانک ها - لباس يک رنگ نمايشگاهي - مانتو يک شکل ادارات - لباس ادارت - شوي لباس - ژورنال لباس - مانتو آژانس - هواپيمايي - لباس کار - لباس فرم ادارات - لباس آزمايشگاه - لباس بيمارستاني - لباس خدماتي - لباس پرستاري – لباس هتل – لباس مهندسي - لباس رستوران ها - طراحي لباس - برشکاري لباس - دوخت تميز - لباس - مانتو - روسري - شلوار - پارچه – لباس زنانه- کيف - لباس مجلسي - کت شلوار - اعطاي نمايندگي - کت شلوار - مزون - کاپشن - دامن - عمده - تي شرت – پيراهن - دوخت - لباس نظامي – لباس سربازي – توليدي پوشاک – مقنعه - مانتو مدارسي - لباس ايمني – لباس نسوز - روپوش - پيراهن مردانه - پوشاک - کفش - لباس - مانتو - لباس عروس - لباس شب - روسري - شلوار - پارچه - لباس زير - لباس زنانه - ترکيه - لباس نامزدي -جوراب - مدل لباس - پيراهن - کيف - لباس مجلسي - کت شلوار - اعطاي نمايندگي - چادر - کت و شلوار - لباس کار - حوله - پتو - مزون - کاپشن - عروس - دامن - مالزي - چرم - استخر - تور - عمده - تي شرت - دوخت – خياطي- مقنعه – چادر دانشجويي- چادر ملي- انواع روپوش بيمارستاني –روپوش ازمايشگاهي – روپوش کار
مردانی که همسرشان را خوشبخت نمی کنند!

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


مردانی که همسرشان را خوشبخت نمی کنند!
 

دوران نامزدي فرصت خوبي است تا همسر نامناسب را شناسايي کنيد
بعضي از مردها ممکن است خيلي خوش تيپ و جذاب به نظر برسند اما وقتي در دوران نامزدي با آنها معاشرت مي کنيد، مي فهميد که براي ازدواج مناسب نيستند و نمي توانند شريک زندگي خوبي باشند.. نشانه هايي وجود دارد که به شما مي گويد با کدام مردها نبايد ازدواج کنيد و اگر در دوران نامزدي به سر مي بريد، در تصميم تان براي ازداج تجديد نظر کنيد.
زيادي ماماني است؟
ظاهرش مي‌گويد مرد شده اما هنوز بدون اطلاع مادرش قدم برنمي‌دارد؟ حتي رنگ لباسش را با راهنمايي مادرش انتخاب مي‌کند و مثل يک آژانس تمام‌مدت در خدمت اوست؟ درست است که رابطه مثبت و خوب با مادر به بلوغ مردها کمک مي‌کند اما وابستگي شديد و بيمارگونه به هر يک از والدين، بلاي زندگي مشترک است. چنين مردي بعيد است با شما پاي سفره عقد بنشيند چراکه هر تصميمي را بايد از فيلتر عقيده مادرش عبور دهد و اگر اين زن ميلي به وارد شدن شما به خانواده‌شان نداشته باشد، ازدواجي هم در کار نخواهد بود.
شايد شانس با شما يار باشد و به دل مادرش بنشينيد اما باور کنيد سايه اين زن هميشه بر زندگي‌تان سنگيني خواهد کرد. وابستگي مردها به مادرشان نه‌تنها بعد از ازدواج کمتر نمي‌شود بلکه مي‌تواند زندگي را به ميدان دعواهاي تمام‌نشدني تبديل کند.
عشق رفيق است؟
ممکن است در آستانه 40 سالگي باشد اما مثل 25 ساله‌ها رفتار ‌کند، در مهماني‌هاي جوان‌ترها شرکت کند، هر شب را با دوستانش بگذراند، در ميان رفقايش به ندرت زن و شوهرها ديده ‌شوند و تمام فکر و ذکرش رسيدگي به ظاهر و حاضر شدن در مهماني‌هاي مجردي باشد چنين مردي حتي اگر به شما ابراز عشق کند، باز هم بعيد است که به عشقش لباس عمل بپوشاند و با شما به خانه بخت برود. اين مردها در روابطي محاصره شده‌اند که خيال وارد شدن به دنياي بزرگسال‌ها و قبول مسئوليت‌هاي يک زندگي جدي را از سرشان بيرون مي‌کند.
چنين مردي شايد آرزوي بودن در کنار شما را مطرح کند و با وجود نه شنيدن از زبان شما براي آغاز ارتباط اصرار و تلاش کند اما بعيد است که مرد زندگي‌تان شود و از اين دنياي رنگارنگ و شلوغ به‌خاطر شما فاصله بگيرد.قبل از خوشحال شدن از پيشنهاد ازدواجش چشم‌هاي‌تان را باز کنيد.
عاشق مسابقه است؟
براي جلب توجه شما به هر دري مي‌زند اما به محض اينکه فاصله‌تان را با او کم مي‌کنيد، از شما دور مي‌شود؟ مراقب باشيد اين مرد عاشق‌پيشه، تنها به‌خاطر بردن در مسابقه به اين رابطه اصرار نکند. بعضي مردها تا زماني به شما توجه مي‌کنند که با بي‌تفاوتي و سردي از کنارشان مي‌گذريد. آنها تا زماني که قلب شما را به تسخير دربياورند مهربان و رمانتيک هستند اما به محض اينکه دل‌تان را به دست آوردند، از شما فاصله مي‌گيرند و مثل يک بازنده شما را به دنبال خود مي‌کشانند.
بودن در کنار چنين مردي به يک بازي تمام‌نشدني شبيه است. شما نمي‌توانيد با خيال راحت به او و احساساتش تکيه کنيد. قطعا رابطه‌اي که با چنين سياستي شروع شود و راه ابراز احساسات را بر شما ببندد، عاقبت خوشي نخواهد داشت.
خودشيفته است؟
رابطه شما با يک مرد خودشيفته تا زماني آرام و کم‌تنش است که او را تحسين کنيد. چنين مردي عاشق صحبت کردن در مورد خودش است. در رابطه با او مدام بايد به دنبال تامين علايقش باشيد و اغلب براي جلب رضايت شما و توجه به علايق‌تان هيچ فرصتي ندارد. او معمولا با افراد کوچک‌تر از خود يا کساني که عاشق توانايي‌هايش هستند وارد رابطه مي‌شود تا بي‌وقفه ستايش شود. اين مرد بويي از عشق نبرده بلکه به دنبال يک طرفدار هميشگي و پر و پا قرص است.
بهتر است به محض ديدن چنين مردي، از او خداحافظي کنيد و با بي‌توجهي از کنارش بگذريد. چنين مردي به دنبال ازدواج با شما نيست، چراکه دير يا زود دستش براي‌تان رو مي‌شود و با ديدن بي‌توجهي شما سراغ فرد ديگري مي‌رود تا برايش دست بزند و هورا بکشد.

منبع سیب


========================================
مطالعه به خاطر تفریح
تشویق وترغیب کودکان به خواندن ومطالعه کار  واقعا مفیدی هست. کارهای زیادی میشه کرد که کودک ونوجوان وحتی بزرگسالان با میل درونی کتاب بخوانند.نمونه ای از این کارها را مشاهده میکنید. کاری که بازی وسرگرمی را به داخل کتابخانه آورده تا لذت بازی عاملی باشه برای  کتابخوانی
:

 

 

 
================================

۶ خــوراکی عالی برای فـصـل ســرما

ننه سرما از راه می‌رسد و گیاهانی در دل خاک برای بیرون آمدن لحظه شماری می‌کنند. چغندر، شلغم، هویج‌فرنگی، سیب‌زمینی و غیره جزو آن دسته از سبزیجات زیرخاکی هستند که به راستی به اندازه‌ی تمام اجسام زیرخاکی از ارزش زیادی برخوردارند.

به جای مصرف شیرینی‌جات، افزودن کالری و بر هم زدن اندام دلخواهتان از این سبزیجات تازه غافل نشوید زیرا هم سلامتی و هم ظاهرتان از شما سپاسگزار خواهد بود.

۶ خــوراکی عالی برای فـصـل ســرما

چغندر از آن دسته سبزیجاتی است که سرشار از قند بوده و هر فنجان آن حاوی ۵۰ کیلوکالری انرژی است.

چغندر دارای رنگدانه‌ی گیاهی به نام «بتاسیانین» است که سلول‌های بدن را از هجوم سلول‌های سرطان‌زا حفظ می‌کند. این زیرخاکی پرطرفدار پتانسیل مقابله با تومورها را نیز در خود دارد.

می‌توانید چغندر را پخته و میل کنید، حتی می‌توانید به سالادتان نیز اضافه کنید به خاطر اینکه به همراه کاهو و مخلفات دیگر سالاد بسیار خوشمزه است.

هویج فرنگی

۶ خــوراکی عالی برای فـصـل ســرما

 

هویج فرنگی یک ماده‌ی مغذی نشاسته دارِ کم کالری و همچنین سرشار از فیبر است.

هر نصف فنجان هویج فرنگی حاوی ۶۰ کیلوکالری انرژی است.

این زیرخاکیِ ارزشمند همچنین منبع ویتامین C، اسیدفولیک و پتاسیممحسوب می‌شود.

به خاطر طعم کم شیرینی که دارد به راحتی قابل استفاده در انواع سوپ‌ها و خورش‌هاست. همچنین می‌توانید برای ایجاد تنوع این هویج را جایگزین سیب زمینی یا دیگر سبزیجات نشاسته‌ای بکنید.

سیب زمینی

۶ خــوراکی عالی برای فـصـل ســرما

 

در فصل سرما از سیب زمینی نهایت استفاده را بکنید. اگر توانستید همه‌ی انواع آن از قبیل آبی، زرد و نارنجی را خریداری و مصرف کنید. این زیرخاکی نسبتاً ارزان قیمت بسیار مغذی و مفید است. اگر بتوانید سیب زمینی را با پوست میل کنید، گلوسید و فیبرهای بیشتری دریافت می‌کنید.

این ماده غذایی منبع خوب ویتامین C ویتامین B6، پتاسیم و مواد معدنی دیگر است.

بیشتر مردم تصور می‌کنند اگر سیب زمینی بخورند چاق می‌شوند. باید بگوییم سیب زمینی سرخ کرده یا سیب زمینی با کره باعث چاقی می‌شود. سیب زمینی آب‌پز یا کبابی شده حاوی ۱۲۰ تا ۱۵۰ کالری، اندکی پروتئین و مقدار کمی چربی است. سیب زمینی‌هایی که بخارپز یا در فر پخته می‌شوند، بیشتر مواد مغذی خود را حفظ می‌کنند.

شلغم

۶ خــوراکی عالی برای فـصـل ســرما

شلغم، کم کالری و بسیار مغذی است. شلغم منبع خوب ویتامین C و پتاسیم است.

این زیرخاکی سفید و ارغوانی همچنین سرشار از سولفور است که با برخی از سرطان‌ها مقابله می‌کند.

می‌توانید شلغم را آب پز کنید و یا این که در فر گذاشته و یا بخارپز کنید. شلغم را به سالاد، سوپ، آش و دیگر غذاهایی که به سبزیجات تهیه می‌شوند اضافه کنید.

کلم سنگ

۶ خــوراکی عالی برای فـصـل ســرما

این زیر خاکی مغذی کم کالری است. در واقع نصف فنجان کلم حاوی تقریباً ۲۵ کیلوکالری انرژی است. کلم سنگ سرشار از ویتامین C، ویتامین A، اسید فولیک و فیبر است.

این زیرخاکی ارزشمند سیستم دفاعی بدن را تقویت می‌کند، از رگ‌ها و قلب شما حفاظت می‌کند و علائم آسم را کاهش می‌دهد. این کلم نیز مثل تمام کلم‌های دیگر با سرطان مقابله می‌کند.

به افرادی که از سنگ کلیه رنج می‌برند توصیه می‌شود از این گیاه مفید غافل نشوند. کلم سنگ تفت داده شده در آش بسیار خوشمزه است.

پیاز قرمز

۶ خــوراکی عالی برای فـصـل ســرما

پیاز قرمز برای سلامتی مفید است. پیاز حاوی «آدنوزین» است که ایجاد لخته در خون را به تأخیر می‌اندازد و از سکته‌ی قلبی پیشگیری می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که پیاز خام باعث کاهش کلسترول می‌شود.

مطالعات نشان می‌دهند که مصرف پیاز زیاد می‌تواند فشار خون بالا را نیز کاهش دهد.

می‌توان پیاز را به انواع غذاها مثل انواع خورش‌ها، املت، سوپ، آش و غیره اضافه کرد. از این گذشته می‌توانید از پیاز در تهیه‌ی انواع سالادها استفاده کنید. سالادهای سردی که با انواع کلم‌ها، کرفس و غیره تهیه می‌شوند نیز با پیاز خوشمزه تر خواهند شد.

 

منبع : hammihan


=======================

ترخون وخواص آن

 

 

ترخون

 

 

ترخون یکی از گیاهان معطر نسبتا پر استفاده می باشد که به عنوان سبزی نیز تولید و مصرف می گردد. ترخون گیاهی است علفی و چند ساله از خانواده کاسنی که ارتفاع آن تا 1 متر نیز می رسد. برگ های باریک و بلند آن به رنگ سبز روشن و براق هستند.

 

گل های زرد رنگ این گیاه بصورت گل آذین خوشه در انتهای ساقه اصلی نمایان می شوند. نام گونه این گیاه (دراکونکولوس) از کلمه دراگون به معنای اژدها گرفته شده است و علت این نامگذاری اثرات شفابخش این گیاه در درمان نیش خوردگی انسان از مارها و حیوانات سمی می باشد.

 

 

نیازهای اکولوژیکی و پراکنش
برخی از محققین منشا این گیاه را شمال و مرکز آسیا معرفی کرده اند ولی عده ای دیگر منشا آن را شمال و غرب آمریکا می دانند. در مناطق گرم و آفتابی دارای رشد و میزان مواد موثره مطلوبی است و همچنین قادر است سرمای زمستان را بخوبی تحمل نماید. اگرچه برخی از منابع علمی این گیاه را به عنوان یک گیاه بسیار رطوبت دوست معرفی نموده اند ولی مشاهدات بنده خلاف این موضوع را نشان داد. خاک هایی با بافت متوسط را می پسندد و در خاک های شور بسختی رشد می نماید.

 

 

تركيبات شيميايي و فرآوری
خشک کردن این گیاه در محل سایه سبب حفظ رنگ و میزان مواد موثره آن می گردد. البته استفاده از خشک کن های صنعتی در مورد این گیاه رونق فراوانی دارد و بدین منظور از دمای 40 درجه سانتیگراد استفاده می شود. مهمترین ماده موثره این گیاه اسانسی به رنگ زرد کم رنگ است که میزان آن بین 1 تا 3 درصد گزارش شده است. مهمترین اجزای اسانس ترخون عبارتند از استراگول (40 تا 70 درصد)، آلفا پینن، بتا پینن، لیمونن، میرسن و ... .

 

 

خواص درمانی و کاربردها
ترخون یکی از گیاهان معطر پر استفاده در صنایع غذایی می باشد و این گیاه بطور گسترده در صنعت تولید مواد اولیه آشپزی و همچنین کنسروسازی کاربرد دارد. ترخون بدلیل افزایش ترشح اسید معده و خاصیت اشتها آوری از قدیم الایام به عنوان ادویه مخصوص گوشت مورد توجه بوده است و سبب کاهش فشارخون هم می شود. همچنین در منابع علمی از این گیاه به عنوان کاهش دهنده درد دندان و دارای خاصیت ضد کرم یاد شده است.

منبع:mojgon.blogfa.com


======================
طرز پوشش ومفاهیم

خوب لباس پوشیدن در روز مصاحبه امر بسیار مهمی تلقی میشود میگویند "برداشت اول، آخرین برداشت است" و به همین دلیل که قبل از اینکه برای مصاحبه از خانه خارج شوید باید یقین پیدا کنید آراسته لباس پوشیده اید چه این مصاحبه برای پست مدیریت عامل باشد یا یک منشی باید ظاهری خوش آیند داشته باشید پوشش شما به طور پررنگی درباره شخصیت شما سخن میگوید به احتمال زیاد اگر لباس پوشیدنتان بسیار نامناسب باشد هرچند رزومه بسیار خوبی داشته باشید کار دلخواهتان را پیدا نخواهید کرد نکات زیردرباره نحوه لباس پوشیدند روز مصاحبه را مطالعه فرمایید.
1. به محل کارتان دقت کنید:
اگر به دنبال کاری در جایی غیر رسمی مانند یک کتابخانه هستید پوشیدن یک سوئیشرت و شلوار جین  انتخاب خوبی است اما اگر به یک شرکت بزرگ میروید لباسی رسمی به تن کنید در این حالت می توانید یک کت و شلوار رسمی یا یک دامن راسته و یک بلوز رسمی به همراه یک کت کوتاه بپوشید.
2. کفشتان را با دقت انتخاب کنید:
این یک باید بزرگ برای رفتن به مصاحبه کاری است، کفشتان را با دقت انتخاب کنید میتوانید صندل جلو باز یا کفش پاشنه بلند بپوشید مطمئن شوید کفشی که میپوشید راحت باشد کفش خیلی پاشنه بلند که شما را در راه رفتن به زحمت می اندارد را ر آن روز به پا نکنید اگر با این جود کفشها راحت نیستید میتوانید کفش عروسکی یا کفش راحتی بپوشید.
3. از پوشیدن لباسهای کهنه و جلب توجه کننده دوری کنید:
هرگز روز مصاحبه دامن کوتاه نپوشید معمولا دامنهای تا روی زانو یا بلندتر قابل قبول هستند لباسهایی که جلب توجه میکنند پیام اشتباهی به مصاحبه کننده شما میدهند! لباستان را بررسی کنید تا پارگی نداشته یا سوراخ نشده باشد لباس چروک یا لباسی که لکه شده است را نپوشید.
4. حداقل آرایش صورت را انجام دهید:
خیلی مهم است که مقدار کمی قبل از مصاحبه آرایش کنید میتوانید لایه نازکی از پنکیک استفاده کنید، ریمل، خط چشم و کمی رژ گونه و رژ لب بزنید بهتر است زیاده روی نکنید این باعث میشود همزمان ساده و زیبا به نظر برسید آرا یش زیاد و استفاد از سایه چشم براق یک نه بزرگ به همراه دارد.
5. در مورد عطرتان مراقب باشید:
بیش از اندازه به خودتان عطر نزنید. آنقدر به خودتان عطر نزنید که توجه از روی مصاحبه شما به سمت بوی تان منحرف شود فقط به اندازه کم روی مچ و گردنتان جایی که نبضتان میتپد بزنید عطری با رایحه گل یامیوه انتخاب کنید.
6. موهایتان رامرتب کنید:
موهایتان را قبل از مصاحبه آرایش کنید البته در صورتیکه برایتان ممکن است موهایتان را باز نگذارید و سعی کنیدموهایتان آشفته نباشند موهایتان را خیلی ساده به صورت دم اسبی یا دم خرگوشی ببندید موهای مرتب به خوبی درباره شما سخن میگویند سعی کنید موهایتان توی صورتتان نباشند.
7. رنگ لاکتان را درست انتخاب کنید:
مطمئن شوید ناخنهایتان تمییز و  مرتب هستند میتوانید به ناخنهایتان متناسب با رنگ لباستان لاک بزنید در صورتیکه برای مصاحبه برای کاردر خانه مد نمیروید از زدن لاکهای براق و فسفری به ناخنهایتان اجتناب کنید.
8. از زیورآلات صحیح استفاده نمایید:
استفاده از جواهرآلات مناسب بسیار مهم است یک گردنبند ساده یک حلقه و یک ساعت مچی بیش از کفایت است اگر میخواهید ازگوشوارههای بزرگ استفاده کنید، گردنبندتان را کنار بگذارید یا برعکس کلید این مساله این است که سادگی تان را حفظ کنید.
9. وسایل ضروری خود را فراموش نکنید:
آخرین ولی نه کم اهمیت ترین چیزی که باید با خود ببرید یک کیف دستی ساده است که با هوشمندی انتخاب کرده اید همچنین مدارکتان را فراموش نکنید دقت کنید کیفتان خیلی بزرگ یا شلوغ نباشد میتوانید یک روسری ابریشمی برای جذابیت بیشتر با خود ببرید همینطور یک آینه کوچک در در صورت لزوم از مرتب بودن آرایش و مویتان مطمئن شوید.

منبع / زیباکده

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار