لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

شرکت سبزاندیشان، عرضه کننده محصولات امنیتی

نوع شرکت/مدرک : نرم افزار
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : (تلفن تماس : ۲۲۳۳۲۸۹ - تلفکس : ۲۲۳۳۲۸۹۸ - ۰۹۱۲۲۹۳۷۷۶۳
آدرس شرکت : تهران - تهران - .
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : شرکت سبزاندیشان، عرضه کننده محصولات امنیتی گروه نرم افزاری سبز اندیشان از اوایل سال ۱۳۸۱ با حمایت افراد و شرکتهای معتبر در زمینه های مختلف رایانه در زمینه چاپ آغاز به فعالیت نمود و بعد از مدتی در راستای گسترش اهداف گروه و با بهره گیری از دانش و تجربه افراد فعال وارد مرحله جدید کاری خود شد. در اواخر سال ۱۳۸۲ در جهت پیشبرد اهداف گروه فعالیت مالتی مدیای خود را به دیگر خدمات خود افزود … با گذشت زمان و افزایش تقاضا با وارد شدن فعالیت وب سایت در اواسط ۱۳۸۳ فعالیت این گروه وارد مرحله جدیدی شد …. … تا امروز که گروه نرم افزاری سبزاندیشان با ارائه کلیه خدمات رایانه ای (نرم افزار) با کیفیت برتر و شرایط مناسب ، مشغول همکاری با شرکتها و انجام پروژه های دوستان و همکاران میباشد. خوشحالیم که با کمک خداوند و مساعدت همکارانمان در گروه توانسته ایم نظر خود و تیم طراحی و خدمات رسانی و پشتیبانی و… را به دوستان مشکل سلیقه جلب نموده و امیدواریم تا با خیال آسوده از جانب شما مجری خوب و قابل قبولی برای اجرای پروژه های نرم افزاری شما دوستان و همکاران گرامی باشیم. اکنون این گروه نرم افزاری با بهره گیری از مهندسین مجرب و مستعد در کلیه موارد آماده همکاری با شما عزیزان میباشد. ضد ویروس نود۳۲ (ESET) ضد ویروس جی دیتا جی دیتا ( شبکه ) ضد ویروس کسپرسکی کسپرسکی (شبکه) محصولات پاندا ضد ویروس پاندا ( شبکه ) ویندوز ۷ التیمیت اورجینال
اگر بخواهیم میتوانیم خوشبخت باشیم

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


ارتقاء سطح زندگی به طرز تفکر، ذهنیت، و داشتن الگوهای خوب بستگی دارد. هوشیار بودن در مورد طرز تفکرمان، می تواند همه ی جوانب زندگی ما را توسعه داده و رابطه ی ما را با خانواده و دوستانمان بهتر کند.


سالها بود که به مسئله رشد و پیشرفت فردی علاقه مند شده بودم —تقریباً از دوران نوجوانی. وقتی یازده سالم بود، خانواده ام به نیوزیلند مهاجرت کردند. اوایل همه چیز برایم خیلی سخت بود. ما نه تنها از خانواده و دوستانمان جدا شده بودیم، بلکه باید با شرایط، محیط و فرهنگی بیگانه نیز کنار می آمدیم. دقیقاً یادم می آید که جز من فقط یک دانش آموز چینی دیگر در مدرسه مان بود. برای کنار آمدن با این تغییرات، تصمیم گرفتم کتابهایی درمورد رشد و پیشرفت شخصیت و ایجاد انگیزه مطالعه کنم. چیزی که طی این دوران دشوار یاد گرفتم این بود که، اگر خودمان بخواهیم و انتخاب کنیم، میتوانیم خوشحال و خوشبخت زندگی کنیم.


خودتان امتحان کنید. تصور کنید یک لیمو در دست خود گرفته اید. آیا می توانید پوست نرم اما با این حال زبر آن را در دستانتان احساس کنید؟ آیا حس سرما به دستانتان منتقل می کند؟ کمی به شیارهای ظریف روی آن دقت کنید. لیمو را تا دم بینیتان بیاورید. آیا بوی تازگی آن را حس می کنید؟ یک چاقو را تصور کنید که با آن لیمو را میبرید. آیا می توانید دقیقاً حس کنید که چطور این کار انجام می گیرد؟ آب آن را به دهانتان بچکانید. آیا ترشی آن را در دور دهانتان حس می کنید؟ آب لیمو را به دور دهانتان بچرخانید و بعد آن را قورت بدهید.


با این حرف ها، آب دهانتان راه نیفتاد؟ مال من که راه افتاد! دلیلش این است مغز شما قادر نیست تفاوت بین خیال و واقعیت را تشخیص دهد. برای ذهن شما تصور این لیمو، درست مثل این بود که یک لیموی واقعی را در دستانتان گرفته اید. و مسئله ی مهم این است که آنچه مغزتان فکر می کند، بدنتان به طور طبیعی به آن واکنش می دهد.


ذهن ما و جسم ما یک رابطه ی همزیستی باهم دارند. جسم ما ابزاری مکانیکی برای ذهن ماست که مواد مغذی مورد نیاز ذهن را برای او تامین می کند. جسم، ذهن را به هر کجا که بخواهد می کشاند. با همه ی این احوال، ما در ذهنمان وجود داریم. خودمان می توانیم انتخاب کنیم که به چه چیز فکر کنیم، چه احساسی داشته باشیم و نسبت به مسائل اطرافمان چه واکنشی از خود نشان دهیم.


یک بچه روی درخت ممکن است با خود فکر کند، "هر اتفاقی هم که بیفتد، نباید بیفتی!" می دانید چه رخ می دهد؟ از درخت می افتد و دستش می شکند! چند بار تابه حال با خود فکر کرده اید، "فردا یادت نره کلید با خودت ببری" و دقیقاً همان فردا فراموش می کنید که کلیدهایتان را همراه خود ببرید. البته دلیلی برای این مسئله وجود دارد. اگر ما با خودمان می گوییم که از روی درخت نیفت یا کلیدهایت را فراموش نکن، در ضمیر ناخودآگاهمان، این همان چیزی است که دقیقاً به آن فکر می کنیم. ما فقط به این فکر می کنیم که چه می شود اگر از روی درخت بیفتیم یا کلیدهایمان را فراموش کنیم. و این آن چیزی است که به مغزمان فرمان می دهیم که به آن فکر کند.


فلسفه ای که من شدیداً به آن معتقدم، مثبت اندیشی است. اگر یک نتیجه مثبت را در ذهنتان تصور کنید، جسم و ذهن شما به طور طبیعی با هم تلاش می کنند تا به آن نتیجه دست یابند. پس به جای اینکه فکر کنید اگر بیفتم زمین چه می شود، به خود بگویید، "اگر بپرم می تونم اون شاخه رو بگیرم" یا به جای اینکه بگویید که اگر کلیدهایتان را فراموش کنید چه می شود، بگویید، "حتماً کلیدهایم را می برم چون گذاشتمشون توی کیفم." با این طرز تفکر ما روی نتیجه ی مثبت کار متمرکز میشویم. و زمانیکه بتوانیم کنترل افکارمان را به دست آوریم، روی نتیجه ی کارهایمان هم میتوانیم تاثیر بگذاریم.


اگر بخواهیم در سطح گسترده تر نگاه کنیم، می بینیم که با کنترل افکارمان می توانیم زندگیمان را تغییر دهیم. آدم هایی را می شناسم که همیشه فقط می نشینند و از زندگیشان شکایت می کنند. "از شغلم متنفرم"، "چرا من اینقدر چاق و زشتم؟"، اگر در لاتری برنده می شدم..."زنم با من بدرفتاری می کند" و ....وقتی این حرف ها را از دهان حتی نزدیکانم می شنوم، ناراحت و گهگاه عصبانی می شوم.


اگر فقط بنشینیم و غر بزنیم که چقدر روزگار در حق ما بی انصافی کرده هیچ چیز درست نمی شود. اگر ناراحتید، روی چیزی تمرکز کنید که فکر می کنید خوشحالتان می کند. به نتایج مثبت فکر کنید. انتخاب با شماست. همه چیز فقط با یک فکر ساده شروع می شود. اگر فکر می کنید اضافه وزن دارید، با خود فکر کنید که چطور یک برنامه ی منظم ورزشی را آغاز کنید. اگر از شغلتان ناراضی هستید، ببینید چطور می توانید مهارت های جدید به دست بیاورید و شغلتان را تغییر دهید.


وقتی اتفاقات خوب برای ما می افتد، ما خوشحال می شویم و احساس خوشبختی می کنیم. اما نباید برای شادی و خوشحالیتان فقط روی این اتفاقات خوب که خیلی هم نادر هستند تکیه کنید. کنترل اوضاع را دستتان بگیرید. خودتان را در موقعیت هایی قرار دهید که احتمال وقوع اتفاقات خوب برایتان بیشتر شود. برای این منظور، اول باید از خودتان بپرسید که چه چیز خوشحالتان می کند و برای رسیدن به آن چه باید بکنید.
من به این مسئله کاملاً اعتقاد دارم که افکار ما زندگی ما را تعیین می کند، برای شما هم فکر کنم ارزش امتحان کردن را داشته باشد. شما می توانید با طرز تفکرتان زندگیتان را تغییر دهید. ذهن شما می تواند بر واکنش های جسمتان تاثیر بگذارد. اگر مثبت فکر کنید و جوانب مثبت همه چیز را ببینید، حتی اگر زندگیتان بر وفق مرادتان هم پیش نرود، اوضاع رفته رفته بهتر خواهد شد. حداقل آن این است که خوشحال تر و بی دغدغه تر زندگی می کنید! به نظرتان این بهتر نیست؟
 

 

● افرادی که بارها از روی زمین بلند شدند:


▪ چستر کریسون
قبل از این‌که کمپانی هالیوود اختراع او را ثبت کند و به افتخار آن، کمپانیشان را با نام زیراکس تغییر اسم بدهند، چهار سال وقت صرف کرد و در شرکت‌های JAE،IBM و RCR پذیرفته نشد.

----------------------------------------------------

▪ جیمز دایسون
با صرف پنج سال وقت و ۵ هزار و ۱۲۷ نمونه، اولین جاروبرقی بدون کیسه جهان را اختراع کرد. قبل از ساخت آن، به خاطر هزینه‌های جهانی پروانه ساخت، تقریباً ورشکست شد. وی هم اکنون در راهی قرار دارد که اولین مخترع میلیاردر در بریتانیا شود.

--------------------------------------------------

▪ والت دیسنی
برای یادگیری بانکداری جهت تولید نقاشی متحرک کارتون‌هایش، در ۳۱۲ بانک کار کرد. او هفت بار هم ورشکست شد.

-------------------------------------------------------

▪ توماس ادیسون
قبل از این‌که لامپ روشنائی برقی را اختراع کند، هفت هزار تلاش نافرجام برای ساختن شیرابه گیاه کائوچو و یازده هزار آزمایش ناموفق داشت.

----------------------------------------------------------

▪ جان گریسی
قبل از این‌که اولین کتاب از ۵۵۰ کتابش منتشر شود، ۷۵۳ ناشر او را نپذیرفتند.

--------------------------------------------------------

▪ مرکونی
هنگامی‌که اعلام کرد که می‌تواند پیغام‌ها را بدون کابل یا سایر ابزار فیزیکی را از طریق هوا بفرستد، دوستانش او را به خانه سالمندان سپردند.

 

>>>>یزد فردا


============================

خواص درماني آجيل

 

خواص درماني آجيل

 

يكي از تنقلاتي كه در ايام عيد بسيار مصرف مي‌شود آجيل است. در ديد و بازديدهاي هر روزه، حتما مقدار قابل توجهي آجيل هم نوش جان مي‌كنيد. اما خوب است نكاتي در مورد آجيل و فوايد آن هم بدانيد.
مصرف آجيل به عنوان بخشي از يك رژيم غذايي سالم و متعادل، براي حفظ سلامت قلب بسيار مفيد است. در حقيقت مصرف گردو، بادام و ساير مغزها باعث كاهش كلسترول خون مي‌شود و از آنجا كه شرايط نگهداري و حمل اين مواد به محل كار يا مدرسه نيز بسيار راحت است، مي‌توان به عنوان ميان‌وعده‌اي مغذي نيز از آنها استفاده كرد.

 

مطالعات در اين زمينه نشان مي‌دهد در افرادي كه از آجيل به عنوان يك رژيم غذايي براي سلامت قلب استفاده مي‌كنند، ميزان كلسترول مضر خون كاهش مي‌يابد. خوب است بدانيد بالا بودن ميزان اين نوع كلسترول در خون از دلايل اصلي بيماري‌هاي قلبي است.

همچنين با مصرف مناسب اين مغزها مي‌توان از ايجاد لخته‌هاي خوني جلوگيري و از بروز حمله‌هاي قلبي نيز پيشگيري كرد.

البته تمام اين موارد به عنوان يك پيشنهاد مطرح شده و هنوز صددرصد ثابت نشده‌اند.

 

آجيل، حافظ سلامت قلب

البته بسته به نوع آجيل، اين موضوع فرق مي‌كند؛ محققان بر اين عقيده‌اند كه بيشتر انواع آجيل داراي مواد زير هستند كه موادي مفيد براي سلامت قلب مي‌باشند.

چربي غيراشباع: هنوز دليل اصلي اين مطلب مشخص نشده اما معلوم شده است كه چربي مفيد موجود در آجيل سطح كلسترول مضر خون را كاهش مي‌دهد.

اسيدهاي چرب امگا3: بسياري از آجيل‌ها داراي ميزان خوبي از اسيدهاي چرب امگا 3 هستند. امگا3 از انواع مفيد اسيدهاي چرب است كه به سلامت قلب كمك مي‌كند. اين اسيدهاي چرب در مواد ديگري مانند گوشت بسياري از ماهي‌ها نيز يافت مي‌شوند ولي آجيل يكي از بهترين منابع گياهي آن است.

فيبر: همه انواع آجيل، ميزان زيادي فيبر دارند كه باعث كاهش ميزان كلسترول مي‌شود. همچنين موجب حس سيري در فرد شده و باعث مي‌شود كه كمتر غذا بخورد. مصرف فيبر در پيشگيري از ديابت نيز موثر است.

ويتامين E: البته محققان هنوز به اين مطلب اطمينان ندارند ولي فكر مي‌كنند كه ويتامين E مي‌تواند رشد و افزايش پلاك در شريان‌ها را كه موجب باريك شدن آنها و در نتيجه درد قفسه سينه و حمله‌هاي قلبي مي‌شود را كنترل و متوقف كند.

 

مصرف آجيل به چه مقدار؟

آجيل شامل مقدار بسيار زيادي چربي است (حدود 80‌‌درصد آجيل را چربي تشكيل مي‌دهد) و با وجود اين كه بيشتر اين ميزان چربي براي سلامتي مفيد است اما باز هم مقدار زيادي كالري دارد. به اين دليل است كه بايد آجيل را در حد اعتدال مصرف كنيم. در حقيقت بهتر است آجيل را جايگزين بخشي از موادي بكنيد كه چربي اشباع دارند مانند گوشت قرمز، تخم مرغ و محصولات لبني.

طبق نتايج ارائه شده توسط موسسه غذا و دارو(FDA)، مصرف روزانه 5/ 42 گرم از انواع آجيل مانند بادام، فندق، بادام زميني، گردو و پسته مي‌تواند خطر احتمال به بيماري‌هاي قلبي را كاهش دهد. البته باز هم بايد دقت كنيد كه مصرف آجيل بايد بخشي از رژيم غذايي شما باشد. به اين معني كه تصور نكنيم خوردن آجيل و كم نكردن مصرف چربي‌هاي اشباع موجود در لبنيات و گوشت مي‌تواند سلامت قلب شما را بيمه كند.

 


منبع : jamejamonline
 


=========================================================


مهم ترین خواص شیر

 

شیر

 

 

کلسیم که نقش اساسی در شکل ‌گیری و استحکام استخوان ها و سلامت دندان ها دارد، از مهم‌ ترین ترکیبات موجود در شیر است.

فسفر که برای بسیاری از واکنش‌های شیمیایی بدن و فعال کردن آنزیم‌ها لازم است و در رشد و ترمیم بافتی دخالت دارد، در میان املاح موجود در شیر حضور داشته و به غیر از آن، سدیم و پتاسیم که در تنظیم اسیدی و بازی بودن سلول‌ های بدن نقش ایفا می کنند، با خوردن شیر دریافت می ‌شوند.

 

اما مهم‌ ترین خواص آن به قرار زیر است:

* نوشیدن شیر در بهبود علایم قاعدگی که با نام سندرم پیش از قاعدگی معروف است، نقش به سزایی دارد. بسیاری از خانم ‌ها قبل از دوران قاعدگی دچار نشانه‌هایی از جمله افسردگی، اختلالات خلقی، کمردرد و سردرد می ‌شوند. این افراد باید بدانند که مصرف شیر می ‌تواند این نشانه‌ها را تسکین دهد.

* شیر برای داشتن ناخن‌ها، دندان‌ها و موهایی سالم ‌تر لازم است. این نوشیدنی چون کلسیم فراوان دارد، مصرفش به همراه ویتامین D باعث استحکام استخوان‌ها و دندان ها و تقویت رشد موها و پیشگیری از ریزش آن ها می ‌شود. وجود کلسیم به همراه ویتامین A ، ویتامین های گروه B و پتاسیم مانع از نرم و نازک شدن موها می ‌شود و به درخشان شدن آن ها کمک فراوان می‌ کند.

* مطالعات بسیاری نشان داده است که مصرف روزانه شیر به همراه میوه‌ها و سبزیجات، هم در بچه‌ها و هم در بزرگسالان باعث کاهش فشار خون بالا می‌ شود.

اگر چه هنوز مکانیسم آن مشخص نیست، اما به نظر می‌‌ رسد که کلسیم، پتاسیم، منیزیم و پروتئین شیر نقش مهمی در این زمینه داشته باشند.

* تحقیقات زیادی وجود دارد مبنی بر این که مصرف شیر و لبنیات، خطر بیماری‌ های قلبی ‌عروقی را کاهش می ‌دهد. مردانی که بیشتر از دیگران شیر مصرف می‌ کنند، کمتر دچار حملات قلبی می ‌شوند. همچنین مصرف شیر کم‌ چرب به دلیل سرشار بودن از کلسیم میزان کلسترول بد را در خون کاهش داده و میزان کلسترول خوب را بالا می برد، اما فراموش نكنید كه منظور ما از شیر، نوع كم چرب آن است.

* برخلاف تصور عموم، دیده شده است، افرادی که از شیر کم‌ چرب استفاده می‌ کنند، لاغرتر از سایرین هستند. شما می ‌توانید با مصرف شیر و لبنیات کم ‌چرب میزان کالری دریافتی تان را تحت کنترل داشته باشید تا از بروز چاقی، مخصوصا چاقی شکم پیشگیری شود.

* از آنجا که دوران نوجوانی و کودکی، مرحله ی خیلی مهم در سلامت جسمانی و روانی فرد است، رژیم غذایی سرشار از لبنیات و شیر در این دوران پایه ‌گذار دوران جوانی و میانسالی و حتی سالمندی سالم تر به حساب می آید.

به علاوه، مطالعات نشان می ‌دهد کودکانی که روزانه شیر مصرف می‌ کنند، از سایر کودکانی که علاقه‌ای به خوردن آن ندارند، باهوش ‌ترند.

* شیر دشمن دیابت نوع دوم است. محققان به این نتیجه دست یافته اند که مصرف منظم لبنیات و شیر کم‌ چرب می ‌تواند خطر بروز دیابت نوع دوم را در بزرگسالان پایین آورد.

* با شیر به جنگ سرطان برویم. تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان ‌دهنده تاثیر شیر بر پیشگیری از سرطان بوده‌اند. نقش خوردن شیر در پیشگیری از سرطان‌های پستان و روده بزرگ به اثبات رسیده است. طبق تحقیقات دانشمندان سوئدی، مردانی که روزانه 5/1 لیوان شیر می‌ خورند، 35 درصد کمتر احتمال دارد كه به سرطان روده بزرگ مبتلا ‌شوند.

* یک رژیم غذایی خوب و سالم نقش مهمی در سلامت سالمندان دارد و حتی به آن ها کمک می ‌کند که برای مدت طولانی‌ تری زندگی شاد و فعالی داشته باشند و از شر بسیاری از بیماری ‌ها در امان بمانند.

مصرف روزانه شیر در دوران نوجوانی و کودکی پایه ‌گذار استخوان ‌هایی محکم بوده و از عوامل اصلی پیشگیری کننده پوکی استخوان و زندگی سالمندی فعال تر محسوب می شود.

* همان طور که می دانید در دوران بارداری و شیردهی، نیازهای غذایی مادر افزایش پیدا می‌ کند، بنابراین مادران باردار در این دوران مخصوصا در سه‌ ماهه دوم و سوم باید میزان بیشتری کالری، پروتئین، انواع ویتامین‌ و کلسیم مصرف کنند.

شیر از آن دسته مواد غذایی است که مادران باردار به آن نیاز بیشتری دارند.

منبع:هفته نامه سلامت


==========================
پنج نرم‌افزار برتر پخش موسیقی برای ویندوز
اهمیتی ندارد که فناوری تا کجا پیشرفت می‌کند! موسیقی همواره یکی از جنبه‌هایی است که همراه آن خواهد بود و فایل‌های موسیقی شما در حافظه سیستم همواره از اجزای همیشگی خواهند ماند؛ اما پرسش اصلی اینجاست که کدام نرم‌افزار بهترین نمونه برای پخش فایل‌های صوتی و موسیقی در ویندوز است؟

به گزارش «تابناک» البته نرم‌افزار‌های پخش موسیقی به وفور در بازار نرم‌افزار‌ها وجود دارند و نمونه‌های تجاری و رایگان آن‌ها سر به فلک می‌گذارد؛ افزون بر آنکه باید این نکته را یاد‌آور شد که اساسا انتخاب این دست از نرم‌افزار‌ها بستگی زیادی به سلایق شخصی افراد و حتی نحوه گوش کردن آن‌ها به موسیقی نیز دارد.

تا مدت‌های زیادی Winamp یکی از محبوب‌ترین و قدرتمند‌ترین نرم افزارهای پخش موسیقی برای ویندوز بود؛ اما متأسفانه این پروژه در اواخر سال ۲۰۱۳ متوقف شد (هرچند شایعاتی نیز هست که این پروژه به زودی از سر گرفته می‌شود). حال چه نرم‌افزاری را باید جایگزین این نرم‌افزار کرد؟

همانگونه که گفته شد، نرم‌افزارهای زیادی در این میان برای معرفی هست که انتخاب پنج نمونه از بین آن‌ها کار چندان سده‌ای نیست؛ اما بر پایه فاکتورهای مد نظر ما، می‌توان این پنج نمونه را ‌‌نمونه‌های بر‌تر برای پخش موسیقی در ویندوز معرفی کرد:

 

5 – foobar2000

این نرم‌افزار یکی از نمونه‌هایی است که از هواداران پر شوری نیز دارد. foobar۲۰۰۰ نرم‌افزاری رایگان است که یکی از ویژگی‌های بر‌تر و متفاوت آن نسبت به دیگر نمونه‌ها، قدرت شخصی سازی بالای آن برای کاربران است.‌

 

این نرم‌افزار همچنین بسیار سبک بوده و قابلیت پخش فرمت‌های بسیاری را دارد. از سویی کاربران می‌توانند میانبرهای شخصی را برای مدیریت عملیات نرم‌افزار تعریف کنند.

اما همان گونه که گفته شد، نکته اساسی در خصوص این نرم‌افزار، قدرت شخصی سازی بالای آن است که برای آن دسته از کاربران که به این موضوع اهمیت می‌دهند، بسیار کاربردی است. همچنین این نرم‌افزار از پلاگین‌ها و افزونه‌های فراوانی بهره می‌برد که آن را بسیار کاربردی‌تر می‌سازد.

لینک دانلود نرم افزار

 

4 – MediaMonkey

این نرم افزار به ویژه برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که علاقه خاصی به جمع‌آوری آلبوم‌ها دارند. همچنین این نمونه، یکی از بهترین نرم‌افزارهای مدیریت کتابخانه‌های موسیقی (Music Library) است که برای کاربرانی با بیش از هزاران فایل صوتی مناسب است:

 

این نرم افزار همچنین قابلیت‌های شخصی‌سازی خوبی دارد و به کاربران اجازه می‌دهد از پوسته‌های متفاوت و لایه‌های مناسب برای مقاصد خود بهره ببرند. از سویی، قابلیت اتصال و همگام سازی (Sync) با گوشی هوشمند و ابزارهایی جهت مدیریت موسیقی‌ها از این نرم افزار، یک نمونه متفاوت ساخته است.

از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار، امکان تولید فهرست پخش خودکار و تبدیل فرمت‌ها به یکدیگر است.

لینک دانلود نرم افزار

 

3 – MusicBee

یکی از زیباترین نرم‌افزارهای پخش موسیقی که به باور بسیاری بهترین نمونه نیز هست. این نرم افزار بسیار سبک و قابل شخصی سازی و از قابلیت‌های فراوانی برخوردار است:

 

همچنین این نرم‌افزار شباهت بسیاری به iTunes دارد که برای کاربرانی که با iPhone و iPod سر و کار دارند، بسیار آشنا خواهد بود. پوسته‌ها و پلاگین‌های متعددی برای این نرم‌افزار وجود دارد و همچنین از ابزارهای خوب آن باید به ابزارهای پیشرفته صدا همچون Crossfade و اکولایزر ۱۰ باندی و همچنین قابلیت همگام‌سازی با گوشی‌های اندرویدی، اشاره کرد.‌

لینک دانلود نرم افزار

2 – Clementine

این نرم‌افزار ‌به قول بسیاری نمونه‌ای افسانه‌ای است که از لینوکس پای خود را به ویندوز باز کرده و به شدت از آن استقبال شده است. قدرت اصلی این نرم‌افزار در موردی است که بسیاری دیگر از نمونه‌های رقیب از آن بی‌بهره هستند: این نرم‌افزار می‌تواند اقدام به پخش فایل‌های صوتی و موسیقی به شکل مستقیم از حافظه‌های Cloud همچون Google Drive کرده و از سویی مستقیم‌ موسیقی مورد علاقه شما را از سرویس‌هایی نظیر Spotify و Groovshark پخش کند.‌

 

هر کاربری که علاقه شدید به گوش کردن به موسیقی‌های جدید داشته باشد، از این نرم‌افزار لذت خواهد برد، زیرا از ابزارهای قدرتمندی نظیر‌ نمایش متن ترانه‌ها، بیوگرافی هنرمندان، ابزارهای صوتی مناسب و همگام‌سازی با گوشی هوشمند و USB برخوردار است.

لینک دانلود نرم افزار

 

1 – AIMP3

پس از بازنشسته شدن Winamp این نرم‌افزار یکی از نمونه‌هایی بود که به سرعت مورد استقبال هواداران سابق Winamp قرار گرفت و دلیل اصلی آن، این است که این نرم‌افزار بسیار شبیه به Winamp بوده و از سویی از همه پلاگین‌های Winamp پشتیبانی می‌کند. اکولایزر ۱۸ باندی این نرم‌افزار یکی از نمونه‌های بی‌رقیب در نرم‌افزارهای پخش موسیقی است.

 

این نرم‌افزار از ابزارهایی چون رادیو آنلاین، تایمر برای پخش موسیقی تا زمان مشخص و سپس خاموش کردن سیستم، پردازش ۳۲ بیتی فایل‌ها و ابزار ضبط صدا بهره می‌برد.

یکی از ویژگی‌های دوست داشتنی این نرم‌افزار، قابلیت کوچک‌سازی آن و نگه داشتنش در یک گوشه و در نتیجه دسترسی مستقیم به آن برای مدیریت پخش است.

لینک دانلود نرم افزار

در پایان اینکه فهرستی که در بالا به شما ارائه شد، حاوی نمونه‌هایی است که از بیشترین اقبال در بین کاربران برخوردار بوده و مرتب‌ در حال بروز رسانی هستند. دوباره می‌گوییم‌ که نرم‌افزارهای بسیاری هستند که در این فهرست به آن‌ها اشاره‌ای نشده است (همچون VLC و Banchee). مسلما دیدگاه‌های کاربران می‌تواند دارای ‌نمونه‌های دیگر و شاید بهتر از نمونه‌های معرفی شده ‌در اینجا باشد.


>>تابناک

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار