لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

شرکت ارتباطات ایرانیان اروند (دیمو)

نوع شرکت/مدرک : موبایل ولوازم جانبی
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : میدان فاطمی - خیابا - فکس: 88949069
آدرس شرکت : تهران - تهران - میدان فاطمی - خیابان جویبار- کوچه غفاری غربی- پلاک 31
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : شرکت ارتباطات ایرانیان اروند (سهامی خاص) با برند DIMO در سال 1390 با کمک و یاری جمعی از متخصصین تبلت و موبایل در شهرک صنعتی اهواز تاسیس گردید. فاز اول این کارخانه در اواخر سال 1390 به بهره برداری رسیده و محصولات خود را به بازار عرضه نمود. فاز دوم توسعه این شرکت در فروردین 1391 شامل خط تولید تمام اتوماتیک گوشی تلفن همراه آغاز به کار نمود در این بخش ها تلاش شده است از آخرین تجهیزات ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا بهره جسته و به عنوان اولین تولید کننده تبلت در ایران شناخته شود. تاکید مدیران شرکت نیز همواره بر رعایت کلیه اصول تولید و به روز بودن تولیدات و بالا بردن سطوح کیفی شرکت ارتباطات ایرانیان اروند که با نام تجاری DIMO عرضه می گردد بوده است. هم اکنون با تلاش و کوششهای به عمل آمده توانسته ایم در مجموع و در ابتدای شروع برند DIMO بیش از 10 محصول مورد نیاز هموطنان را تولید و علاوه بر تامین نیاز داخلی برای صادرات نیز اقدام نماییم. امید است در آینده نزدیک با برنامه ریزی منسجم بتوانیم تعداد محصولات تولیدی شرکت را افزایش داده و کیفیت لایق ایرانیان را عرضه نماییم. DIMO DIOX DIMO ZIGORAT DIMO AFRA1 DIMO ARIA DIMO ZIGORAT2 DIMO AFRA2 DIMO ARIA2 DIMO SOREN DIMO AFRA3 DIMO DIBA DIMO SOREN2 DIMOABSHAR DIMO MARON DIMO SORENA DIMO ABSHAR II DIMO MARON5 DIMO SANA DIMO ABSHAR 8 DIMO ZARIN1 DIMO ZAVA DIMO VENOS DIMO ZARIN2 DIMO DENA DIMO HOMA DIMO ZARIN3 DIMO TOOS DIMO700s DIMO900 DIMO900 DIMO700s DIMO700new DIMO600s DIMO500 DIMO700snew DIMO HOMA1 DIMO ZARIN4 DIMO TOOS1 DIMO LABKHAND DIMO ARAS DIMO AVA DIMO SAM DIMO SAHAND DIMO SAM2 DIMO SARV1 DIMO YAS DIMO SARV2
دو باری که دل حضرت عزرائیل از مرگ کسی سوخت

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


دو باری که دل  حضرت عزرائیل از مرگ کسی سوخت

روزی رسول خدا (صل الله علیه و آله) نشسته بود، عزراییل به زیارت آن حضرت آمد پیامبر(صل الله علیه و آله) از او پرسید:
ای برادر! چندین هزار سال است که تو مأمور قبض روح انسان ها هستی آیا در هنگام جان کندن آنها دلت برای کسی سوخته است؟

عزارییل گفت در این مدت دلم برای دو نفر سوخت

۱- روزی دریایی طوفانی شد و امواج سهمگین آن یک کشتی را در هم شکست همه سر نشینان کشتی غرق شدند، تنها یک زن حامله نجات یافت او سوار بر پاره تخته کشتی شد و امواج ملایم دریا او را به ساحل آورد و در جزیره ای افکند و در همین هنگام فارغ شد و پسری از وی متولد شد، من مأمور شدم که جان آن زن را بگیرم، دلم به حال آن پسر سوخت.
۲- هنگامی که شداد بن عاد سالها به ساختن باغ بزرگ و بی نظیر خود پرداخت و همه توان و امکانات و ثروت خود را در ساختن آن صرف کرد و خروارها طلا و جواهرات برای ستونها و سایر زرق و برق آن خرج نمود تا تکمیل نمود. وقتی خواست به دیدن باغ برود همین که خواست از اسب پیاده شود و پای راست از رکاب به زمین نهد، هنوز پای چپش بر رکاب بود که فرمان از سوی خدا آمد که جان او را بگیرم، آن تیره بخت از پشت اسب بین زمین و رکاب اسب گیر کرد و مرد، دلم به حال او سوخت بدین جهت که او عمری را به امید دیدار باغی که ساخته بود سپری کرد اما هنوز چشمش به باغ نیفتاده بود اسیر مرگ شد.

در این هنگام جبرئیل به محضر پیامبر (صل الله علیه و آله) رسید و گفت ای محمد! خدایت سلام می رساند و می فرماید: به عظمت و جلالم سوگند شداد بن عاد همان کودکی بود که او را از دریای بیکران به لطف خود گرفتیم و از آن جزیره دور افتاده نجاتش دادیم و او را بی مادر تربیت کردیم و به پادشاهی رساندیم، در عین حال کفران نعمت کرد و خود بینی و تکبر نمود و پرچم مخالفت با ما بر افراشت، سر انجام عذاب سخت ما او را فرا گرفت، تا جهانیان بدانند که ما به آدمیان مهلت می دهیم ولی آنها را رها نمی کنیم

 
=======================================
Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید
این روز‌ها گستردگی و حجم انبوه نرم‌افزارهای اندروید به اندازه‌ای رسیده‌ که حتی شبیه‌سازی فضای سیتسم عامل‌های دیگر همچون ویندوز و iOS، توجه برنامه‌نویسان اندروید را به خود مشغول کرده است. یکی از بهترین نرم‌افزارهای شبیه‌سازی در این میان Launcher ۸ است که فضای متروی Windows Phone را در سیستم عامل اندروید به خوبی شبیه‌سازی کرده است.

به گزارش «تابناک»، گشت‌و‌گذار‌ در میان نرم‌افزارهای Launcher برای سیستم عامل اندروید، گاهی منجر به برخورد با نمونه‌هایی می‌شود که به سرعت علاقه و توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند؛ نرم‌افزارهایی که اساسا کار آن‌ها، تغییر تجربه کاربر از سیستم عامل و ایجاد محیطی متفاوت باشد، در این میان کار سختی برای کامل بودن دارند، و به جرأت می‌توان گفت، Launcher ۸ یکی از نمونه‌های موفقی است که به زیبایی توانسته محیط Windows Phone را در اندروید شبیه‌سازی کند:

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید

این نرم‌افزار همان گونه که گفته شد، از دسته Launcher‌هاست و واسط کاربری متروی سیستم عامل Windows Phone را شبیه‌سازی کرده است؛ تقریبا مشابه آنچه‌ می‌توان در نوکیا Lumia ‌دید‌. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ـ بر خلاف دیگر Launcher‌ها در این نمونه، می‌توان ویجت‌ها را ‌معمولی به آن افزود. تصویر زیر به خوبی نشان می‌دهد که در سه ردیف پایین ویجت‌های اندروید به این Launcher اضافه شده‌اند:


Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید

ـ همچنین این نرم‌افزار از یک Lock Screen زیبا با همان تم اصلی خود بهره می‌برد که در این زمینه نیز با دیگر نمونه‌های مشابه‌ تفاوت دارد.

ـ ویرایش گزینه‌ها در این نرم‌افزار بسیار ساده است و با فشار دادن و نگه داشتن هر کدام از موزاییک‌ها، می‌توان آن را جابجا کرد ‌یا تغییر اندازه داد:

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید

ـ امکان گذاردن آیتم‌هایی که خود محتوی آیتم‌های دیگر هستند‌ همچون پوشه‌ها ‌دارای‌ Launcher میسر است که در این صورت، گزینه‌های مربوط به آن در یک ستون جداگانه نمایش داده می‌شوند که در نوع خود دسترسی به محتویات را بسیار سریع و آسان می‌سازد:

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید
ـ نکته دیگر آنکه می‌توان ردیف موزاییک‌ها را ‌نا‌محدود‌ از پایین اضافه کرد و محتویات جدید را در ردیف‌های جدید قرار داد.

البته این‌ها مواردی است که در نگاه نخست، می‌توان درباره این نرم‌افزار گفت که مسلما به عنوان یک Launcher از قابلیت‌هایی بیش از این‌ها برخوردار است.

نکته مهم درباره این نرم‌افزار اما‌‌ همان ایجاد محیط Windows Phone در دل سیستم عامل اندروید است که ‌تجربه متفاوتی ‌برای کاربر فراهم می‌کند.
Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید

اگر شما نیز از آن دسته ‌کاربرانی هستید که هر‌‌از‌چند گاهی عادت به آن دارید که تم و فضای متفاوتی‌ را بر ‌گوشی اندروید خود تجربه کنید، بی‌گمان علاقه زیادی به این Launcher پیدا خواهید کرد و یک تجربه متفاوت و دوست‌داشتنی ‌با آن خواهید داشت.

دانلود نرم افزار با لینک مستقیم

>>افتاب

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار