لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

ایتوک رایان صنعت

نوع شرکت/مدرک : کامپیوتری
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 66954371 - 66954372
آدرس شرکت : تهران - تهران - چهارراه وليعصر - بازار كامپيوتر رضا - طبقه اول - واحد 45
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : ایتوک رایان صنعت با رویکردی نوین و با بهره جستن از امکانات و دانش فنی غنی و همچنین گزینش و عرضه برجسته ترین محصولات در کنار پشتیبانی و خدمات برتر ، با داشتن 12 سال تجربه در عرضه محصولات برتر دنیا در حوزه IT به جامعه ایرانی ، همواره در تلاش برای رشد و ارتقاء سطح علمی و کیفی کاربران ایرانی می باشد . تبلت هیوندا | مدل P700 تبلت هیوندا | مدلCute X تبلت هیوندای | مدل ROCK X تبلت هیوندا | مدل PLay X تبلت هیوندا | مدل T10 تبلت اندروید هیوندا | مدل Hello Kitty تبلت هیوندای | مدل A7 تبلت هیوندای | مدل T7S تبلت هیوندای | مدل T7 نرم افزار آنتی ویروس اف سکیور آموزش نرم افزار | ARTCAM سطح 2 آموزش نرم افزار | ARTCAM سطح ۱ آموزش نرم افزار PDMS سطح 2 آموزش نرم افزار PDMS سطح ۱ آموزش نرم افزار HYSYS سطح 2 آموزش نرم افزار HYSYS سطح ۱ آموزش نرم افزار COMFAR آموزش نرم افزار | Fluent & Gambit آموزش نرم افزار | AUTOPLANT آموزش نرم افزار | ANSYS سطح ۲ آموزش نرم افزار | ANSYS سطح ۱ فیلم آموزشی نرم افزار|MSC Nastran & MSC Patran نرم افزار آموزشی مدل سازی |Mechanical Desktop سی دی های آموزشی نرم افزار|MSC Nastran & MSC Patran آموزش نرم افزار |MSC Nastran & MSC Patran آموزش نرم افزار | Solidworks 2010 سطح ۱ آموزش نرم افزار | Solidworks سطح 2 آموزش نرم افزار | Solidworks سطح ۱ آموزش نرم افزار | SurfCAM سطح 2 آآموزش نرم افزار SurfCAM سطح ۱ آموزش نرم افزار Working Model 4D آموزش نرم افزار Powr mill & PowerShape آموزش نرم افزار PSPICE آموزش نرم افزار Pro Engineer سطح 2 آموزش نرم افزار Protel SE99 آموزش نرم افزار PRIMAVERA آموزش نرم افزار Pro Engineer سطح ۱ آموزش نرم افزار Microsoft Project آموزش نرم افزار MATLAB آموزش نرم افزار MAPLE آموزش نرم افزار MAPLE آموزش نرم افزار Inventor سطح 2 آموزش نرم افزار Inventor سطح ۱ آموزش نرم افزار مهندسی |CATIA 5R19 آموزش نرم افزار کتیا سطح دو | CATIA 5R19 آموزش نرم افزار CATIA 5R19| سطح سه آموزش نرم افزار کاتیا سطح ۳ آموزش نرم افزار کاتیا سطح ۲ آموزش نرم افزار کاتیا سطح ۱ آموزش نرم افزار COSMOS دفتر مرکزی نشانی : تهران - سهروردی شمالی - بالاتر از خیابان هویزه - کوچه سرمد - پلاک 4 - واحد سوم غربی تلفن : 88953929- 88511087 - 88513276 - 88542370 تلفکس : 88542370 ایتوک رایان صنعت نمایشگاه و فروشگاه مرکزی - فروشگاه پاکچین ۱ نشانی : ایران - تهران - چهارراه وليعصر - بازار كامپيوتر رضا - طبقه اول - واحد 45 تلفن : 66954371 و 66954372 ایتوک رایان صنعت فروشگاه پاکچین ۲ نشانی : ایران - تهران - بلوار ميرداماد، مجتمع كامپيوتر پايتخت، طبقه اول واحد 152 تلفن : 88791771 ایتوک رایان صنعت فروشگاه سفیر نشانی : ایران - تهران - خیابان ایرانشهر شمالی، نبش خیابان کلانتری، پلاک 232 تلفن : 88320320 ایتوک رایان صنعت فروشگاه باران 1 نشانی : ایران - اصفهان - بازار بزرگ طالقانی - طبقه همکف - پلاک 139 تلفن : 2364572-2349532-0311 ایتوک رایان صنعت فروشگاه باران 2 نشانی : ایران - اصفهان - خیابان میر - جنب پل هوایی شیخ صدوق - مجتمع تجاری پگاه -واحد 9838 تلفن : 6639345-0311 ایتوک رایان صنعت فروشگاه آوا سیستم نشانی : کرج - میدان آزادگان - برج میلاد طبقه اول - پلاک 79 تلفن : 32570226-026 ایتوک رایان صنعت فروشگاه آرین تل نشانی : کرج - میدان آزادگان - برج میلاد طبقه اول - پلاک 71 تلفن : 32570255-026
نفرین مادر
«در میان بنى اسرائیل عابدی بود به نام جریح که دایما در صومعه ای عبادت می كرد. روزی مادرش نزد او آمد و او را که در حال نماز (مستحب) بود، (صدا زد و) به سوی خود خواند. اما جریح پاسخ مادر را نداد. مادر برگشت و پس از چندی به سوی او بازگشت و دوباره او را خواند. اما پسر به او توجه نكرد و عبادتش را ادامه داد. مادر نیز به خانه رفت و پس از چندی برای بار سوم برگشت تا با فرزندش سخن بگوید. اما این بار هم جریح، مشغول عبادت بود و توجهی به مادر نکرد و پاسخ او را نداد.

مادر در حالی که (دلش از او گرفته بود) از آنجا برگشت و با خود چنین گفت: اى معبود بنى اسرائیل! او را خوار و ذلیل کن.

درست فرداى همان روز بود که زن بدکاره ای آمد و کنار صومعه او نشست و درد زائیدنش گرفت و مدعى شد كه نوزادش از آن جریح است. این مساله (مثل باد) در میان بنى اسرائیل پیچید و عمومیت یافت که ای مردم بدانید همان کسی که دیگران را به زنا سرزنش می کرد خود گرفتار این عمل زشت شده است! حاکم دستور داد که او را دستگیر کنند (و به محکمه برند).

در این هنگام مادر جریح در حالی که سیلی به صورت خود می زد، نزد او رفت. جریح به مادر گفت: مادر جان! ساکت باش که این نتیجه نفرین تو است. (اینجا بود که عابد بنی اسرائیل پی به خطای خود برد و از کرده خود پشیمان شد.)

هنگامی که مردم این سخن را از او شنیدند به او گفتند: ما با تو چه کنیم؟ جریح گفت: بچه را بیاورید. او را که آوردند، جریح بچه را از آنان گرفت و از او پرسید: پدرت كیست؟ (نوزاد به قدرت خدا به زبان آمد و) پاسخ داد: فلان چوپان در فلان خاندان.

بدین ترتیب خداوند تهمت آنان را که در مورد جریح چنین گفته بودند، دروغ در آورد. او هم سوگند یاد کرد که دیگر از مادرش جدا نشود و همیشه در خدمتش باشد.

(قصص الأنبیاء راوندی، ص 177)

====================================
سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

 
حتی اگر شما یک کاربر ویندوز و یا مک هستید، دانستن شیوه ی استفاده از لینوکس یک مهارت با ارزش محسوب می شود و می تواند به شما در اجرای مجموعه ای از فعالیت های فوق العاده کمک کند؛ حتی اگر بعنوان سیستم عامل اصلی دستگاه شما مورد استفاده قرار نگیرد. در ادامه به ده راه برای استفاده از لینوکس خواهیم پرداخت که نیازی به مهاجرت کامل شما به این سیستم عامل نخواهد داشت.

10- رفع عیب دیگر کامپیوترها

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

شما برای بهره بردن از لینوکس حتی لازم نیست آن را بر روی سیستم نصب کنید؛ تمام آنچه نیاز است، داشتن دیسک زنده ی این سیستم عامل است. در صورتی که سیستم عامل اصلی شما اجرا نمی شود و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید، CD یا DVD دیسک زنده لینوکس را بوت کرده و به سادگی از فایل های مهم خود پیش از نصب مجدد سیستم عامل پشتیبان تهیه کنید. شاید دل تان بخواهد کمی هم در محیط دلنشین این سیستم عامل به گشت و گذار و مکاشفه بپردازید. لینوکس همچنین می تواند شما را در صورتی که بصورت تصادفی کل هارد درایو خود را فرمت کرده اید نیز یاری رساند. البته تمامی دیسک های نجات سیستم موجود لینوکس نیستند و نمونه های مستقل بسیار خوبی نیز وجود دارند؛ اما میزان اندکی دانش لینوکس می تواند شما را مبدل به یک حرفه ای در امر عیب یابی سیستم کند.

۹- کروم بوک خود را کاربردی تر کنید

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

سیستم عامل کروم در عین سادگی و مزایایی که دارد، از محدودیت های شدیدی برخوردار است که کاربران را بطور مرتب مجبور به روی آوردن به دسکتاپ سنتی می نماید. برنامه های فراوانی به منظور ویرایش صوت و تصویر و کدنویسی و... برای کروم وجود دارد اما اگر نیاز به یک سیستم عامل قدرتمندتر داشته باشید لازم است به شما بگوییم که نصب یک توزیع لینوکس در کنار کروم به سادگی آب خوردن است. البته در لینوکس خبری از فتوشاپ نخواهد بود ولی معادل های قدرتمندی برای اغلب برنامه ها در این سیستم عامل یافت می شود که به راحتی اغلب کارهای شما را راه خواهد انداخت. همینطور در صورتی که یک متخصص شبکه بوده، برنامه نویس تکنولوژی های غیرمایکروسافتی هستید یا امنیت در درجه اول اهمیت شما قرار دارد، جایی برای درنگ باقی نخواهد ماند.

۸- میزبانی یک وب سایت یا برنامه تحت وب

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

مسلما شگفت زده خواهید شد اگر بدانید که چه میزان از وب سایت هایی که بصورت روزانه به آن ها سر می زنید در حقیقت بر روی لینوکس اجرا می شوند. در صورتی که شما هم قصد ساخت یک وب سایت داشته باشید احتمالا به همین سیستم روی خواهید آورد. نکته ی جالب تر این است که بدانید به چه سادگی می توان با تهیه یک وب هاست مبتنی بر لینوکس، نسبت به راه اندازی خبرخوان RSS شخصی یا سیستم ذخیره سازی مشابه دراپ باکس اما بصورت کاملا اختصاصی با OwnCloud اقدام نمود. البته چنین اقدامی را بر روی سیستم مبتنی بر لینوکس خانه نیز می توان انجام داد ولی فرآیند بسیار پیچیده ای در میان خواهد بود؛ البته چنین اقدامی کنترل کامل بر اطلاعات را برای شما به همراه خواهد داشت. با این حال پیشنهاد می کنیم از وب هاست هایی که بر روی سرورهای قدرتمند با دسترسی شبانه روزی و آپ تایم بالا قرار دارند استفاده نمایید.

۷- کار با هارد درایو و پارتیشن ها

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

در صورتی که از سیستم خود بصورت بوت دوگانه استفاده کنید، هنگامی که تصمیم به تغییر و جابجایی پارتیشن ها (درایوها) داشته باشید، اوقات بسیار ساده تری را با لینوکس و نرم افزار GParted سپری خواهید کرد. الزامی به نصب این سیستم عامل نیست؛ همانطور که گفته شد می توانید تنها از دیسک زنده بهره ببرید. حتی اگر دلیلی برای بوت چندگانه ی سیستم نداشته باشید، باز هم هنگام مهاجرت بر روی یک درایو SSD و یا انتقال داده ها به هارد دیسک جدید، به کمک لینوکس نیاز پیدا خواهید کرد. همینطور اگر قصد پاکسازی اطلاعات موجود بر روی یک دیسک آن هم بصورت غیرقابل بازگشت را دارید، لینوکس به سادگی می تواند این کار را به امن ترین شیوه ی ممکن با کمک برنامه هایی نظیر Wipe برای شما انجام دهد.

۶- همه چیز را خودکار کنید

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

با کمی دانش لینوکس و یک کامپیوتر ارزان (همانند رسپبری پای) خواهید توانست هر نوع گجت اتوماسیون خانگی بسازید. می توانید خانه را به کمک سیری کنترل کنید، تقویم گوگل را بر روی دیوار قرار دهید، سیستم نظارت و مراقب خانگی نصب نمائید، پرده ها و وضعیت هوای خانه را کنترل کنید، موسیقی را در اتاق نشیمن خانه استریم کنید، یک قاب عکس دیجیتال بسازید، یک ساعت هشدار بر اساس طلوع خورشید ایجاد کنید و تقریبا هر کار دیگری که فکرش را بکنید با یک برد کوچک که بتواند لینوکس را اجرا کند قابل دستیابی است. با یک برد ارزان قیمت نظیر Raspberry Pi و یک سیستم عامل آزاد نظیر لینوکس، شما بجای محدود شدن به کیف پول تان تنها به قوه ی تصور و خلاقیت خود محدود خواهید بود.

۵- یک سرور خانگی برای پشتیبان گیری، استریم، تورنت و... ایجاد کنید

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

در صورتی که مایل نیستید کامپیوتر خود را بیست و چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته برای اشتراک فایل ها یا دانلود تورنت روشن نگاه دارید، یک سیستم کوچک لینوکسی ممکن است راه حل بهتری باشد. با یک کامپیوتر قدیمی یا یک سیستم جدید ارزان قیمت، شما قادر خواهید بود یک سرور خانگی ایجاد کنید که فایل های پشتیبان شما را نگهداری کرده، موسیقی و ویدئو را استریم نموده، به دانلود و یا Seed کردن تورنت پرداخته و بصورت همزمان همانند یک سیستم قدرتمند به اجرای هر وظیفه ی دیگری که شما بر آن محول کنید مبادرت ورزد.

۴- یک مدیاسنتر اختصاصی یا کنسول بازی بسازید

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

در صورتی که مایل باشید می توانید یک سیستم و یا برد ارزان لینوکسی را به سادگی به یک مدیاسنتر بی نقص بدل کنید. نرم افزار XBMC بر روی لینوکس بسیار عالی عمل کرده و می تواند مرکز چندرسانه ای خانه شما را در دست گیرد. همچنین با نصب توزیع Steam شرکت Valve که بر مبنای دبیان توسعه داده شده است می توانید سیستم خود را به یک کنسول بازی بدل کنید که به زودی تمامی عناوین بزرگ عرضه شده توسط Valve بر روی آن قابل اجرا خواهد بود؛ حتی این کمپانی مدعی عملکرد بهینه تر و بهتر لینوکس در زمینه ی بازی های کامپیوتری است. البته برای رسیدن به نتیجه نهایی و دیدن بازی های بیشتر، همچنان باید منتظر ماند، چرا که در حال حاضر همه چیز در مرحله ی آزمایش قرار داشته و توان رقابت با سایر کنسول ها را نخواهد داشت.

۳- مباحث شبکه، هک و امنیت را با امکانات بهینه تر دنبال کنید

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

برخی توزیع های لینوکس نظیر BackTrack که به تازگی به Kali تغییر نام داده است، بطور اختصاصی و متمرکز بر مباحث تست سیستم های امنیتی توسعه یافته اند. بر این اساس، شما خواهید توانست به یادگیری مسائلی همچون چگونگی هک کردن پسوردهای وای فای WEP یا WPA پرداخته و شیوه های ایمن سازی آن ها را مورد بررسی قرار دهید. چنین روشی راه بسیار فوق العاده ای برای یادگیری بیشتر در خصوص امنیت شبکه ی شخصی خودتان محسوب می شود و ذهن شما را در خصوص حفظ امنیت خود در مقابل حملات مشابه به تکاپو می اندازد. البته ما توصیه نمی کنیم که از این توانمندی ها به منظور اهداف مخرب استفاده کنید، اما دانستن ترفندهای مخرب راه مشخصی برای جلوگیری از آن ها خواهد بود.

۲- سیستم قدیمی یا کند خود را دوباره احیا کنید

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

این بخش یکی از مشخص ترین و محبوب ترین بهره هایی است که می توان از لینوکس برد. در صورتی که یک PC در اختیار دارید که به نظر روزهای خوش آن به پایان رسیده است، مسلما ویندوز به هیچ وجه سیستم عامل مناسبی برای آن نخواهد بود. کافی است یک توزیع سبک لینوکس نظیر Lubuntu (یا اگر خوره ی کامپیوتر هستنید و ابایی از سختی ندارید ArchBang) بر روی آن نصب کنید و سیستم شما دوباره همانند یک دستگاه نازه شروع به نفس کشیدن خواهد کرد. البته توزیع های با محیط کاربری مدرن لینوکس نظیر Ubuntu نیز به نسبت ویندوز مصرف منابع بهینه تری دارند و اگر سیستم شما آنقدرها هم قدیمی نیست امتحان آن ها خالی از لطف نخواهد بود. ممکن است این سیستم قادر به اجرای تمامی وظایف سنگین سیستم های امروزی نباشد ولی مسلما این اقدام بهتر از بلا استفاده رها کردن آن است.

۱- در مورد نحوه ی عملکرد کامپیوتر بیشتر بدانید

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

در صورتی که هیچ یک از موارد بالا آن چیزی نیست که شما به آن نیاز دارید، چطور است کمی روحیه ی عملگرایی داشته باشید و کمی بیشتر در مورد نحوه ی کار کردن سیستم های کامپیوتری بدانید؟ بسیاری از وسائل امروزه سیستم عامل لینوکس را اجرا می نمایند؛ از تلویزیون ها گرفته تا گوشی های اندرویدی در جیب تان. یادگیری لینوکس تنها یک سرگرمی جالب نیست، بلکه این دانش به شما کمک خواهد کرد که بدانید چه چیزی باعث رشد و پیشرفت و تیک تاک کردن اغلب دستگاه های امروزی شده است. ما توصیه می کنیم با چیزی شبیه Ubuntu و یا Mint این سفر را آغاز کنید، زمانی که کمی بیشتر با این محیط آشنایی پیدا کردید، وارد توزیع هایی نظیر فدورا و یا حتی آرچ شوید و یادگیری واقعی را آغاز کنید. صدها توزیع عالی وجود دارد که هر یک با اهداف و نیازهای خاصی تطابق دارد و حتی شما هم توزیع محبوب خود را پیدا خواهید نمود. مطمئن باشید این مهارت روزی به کار شما خواهد آمد.

سیستم عامل لینوکس کجاها به درد می‌خوره؟

آنچه گفته شد اغلب با تمرکز بر عدم جایگزینی لینوکس با سیستم عامل پیش فرض شما بود. اما باید بدانید که لینوکس طی سال های گذشته در زمینه دسکتاپ و رابط های کاربری پیشرفت های چشمگیری به خود دیده است. شاید شما هم با آزمایش یکی از توزیع های مدرن لینوکس و استفاده از محیط های گرافیکی نظیر Unity یا GNOME تجربه دلنشین تری از کار با کامپیوتر پیدا کنید.

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:
 

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 
 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار