لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

پرشه parsheh

نوع شرکت/مدرک : تولید وفروش البسه
نام مدیر عامل : امیر سامان رنجبر
تلفن های تماس شرکت : تماس مستقيم: 9121229 - دفتر مرکزي (تلفکس):
آدرس شرکت : تهران - تهران -
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : پرشه، تجربه اي متفاوت از طرح هاي ايراني طراحی و چاپ بر روی انواع پارچه کیف -بلوز- رودوشی- شلوار- شلوارک -شال- بلوز دخترانه- دامن -تاپ -مانتو- امير سامان رنجبر فعالیت خود را از سال ١٣٨٥ درزمینه تبلیغات با نام اختصاری نگاران آغاز نمود. وی با هدف تغییر نگرش در نحوه تبلیغات، با گردهم آوردن جوانان خلاق و مبتكر، اقدام به كارهای هنری و فرهنگی از جمله برگزاری جشن شب یلدا، جشن چهارشنبه سوری و همچنین همكاری با مجموعه طراحی پارچه و لباس بحرینی نمود. در سال ١٣٨٧ وی با شکل دادن چهارچوب اصلی کار و اضافه کردن نیروی اجرایی و ثبت شرکت پرشه به عنوان یک مجموعه کاملاً ایرانی ، گام را محکمتر از پیش به سمت هدف نهایی که همان احیای فرهنگ و هنر ایرانی می باشد برداشت. در سال ١٣٩١ با ثبت برند پرشه در زمینه پوشاک ، به منظور جلوگیری از کپی نمودن نام پرشه توسط سوء استفاده کنندگان ، پا را فراتر نهاد و اقدام به صادر نمودن محصولات کاملاً ایرانی به کشورهای اروپائی نمود . پرشه با دستمایه قرار دادن خلاقیت و تکیه داشتن بر روی عناصر ایرانی و با تلفیقی از چاپ و نقاشی بر روی پارچه ، توانست پوشش هاى زیبا و ایرانی اى مانند شال ، سارافون ، لباس هاى زنانه ، مردانه و... که همگی منقش به طرح ها و خطوط اصیل ایرانی می باشد را خلق کند . کیفیت بالای محصولات و ضمانت ماندگاری طرح ها بر روی پوشاک تولیدی و قیمت های مناسب ، عامل ماندگاری پرشه در برابر کپی کنندگان محصولات می باشد . اميد است در آینده اى نه چندان دور ، این فرهنگ پوششی اصیل و ایرانی ، زینت بخش تمامی ایرانیان باشد. *پرشه در زبان فارسی به معنای دختر ایرانی و جرقه می باشد.* مدیرعامل : امیرسامان رنجبر طراح و مدیر هنری : بیتا کاظمی عكاس : مریم ناصری مدیریت تیم دوخت و اجرا : معصومه حمیدزاده گرافیست و خطاط : آرش حقدوست
ممنوعیت پوشیدن کفش پاشنه بلند در روسیه


اولگ میخویف، معاون رییس دومای روسیه طرحی را پیشنهاد کرده که بر اساس آن تولید و واردات و فروش کفش هایی با پاشنه های بسیار بلند یا خیلی صاف ممنوع شود. آقای میخویف دلیل این پیشنهاد خود را مضر بودن استفاده از کفش هایی با پاشنه های بسیار بلند و یا کفش های بسیار صاف (بالرین) برای سلامت بدن عنوان کرده است. بر اساس این پیشنهاد کفش های ساخته شده باید حداقل حدود دو و حداکثر چهار سانتی متر پاشنه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه چهل درصد از جمعیت روسیه از صافی کف پا در رنج هستند می گوید از زمان ارائه این پیشنهاد حتی بسیاری از همکاران زن وی در مخالفت با آن با او صحبت نمی کنند.

این پیشنهاد در حالی به تیتر نخست بسیاری از رسانه های روسیه تبدیل شده که اغلب زنان این کشور گفته اند حتی در صورت ممنوعیت تولید این نوع کفش ها نیز باز کفش های پاشنه دار به پا خواهند کرد زیرا این کفش ها بسیار شیک هستند.

زنان روسی در دنیا شهرت دارند که اغلب زیبایی را بر راحتی ترجیح می دهند. بر این اساس در خیابان های این کشور دیدن زنانی که با کفش های پاشنه دار بر روی یخ و یا حتی در ساحل شنی درحال پیاده روی و گفتگو هستند، امری عادی به نظر می رسد.
منبع:هشدار نیوز

==================================
5 لباسی که برای فرم های مختلف بدن مناسب هستند
خانمها به علت فرم بدن و ظاهرشان با هم متفاوت هستند. شناخت عیوب بدنتان و اینکه کدام فرم بدن را دارید بسیار مهم است. با توجه به آن می توانید بهترین لباسها را برای خود انتخاب نمایید. انواع مختلف فرم بدن وجود دارد، کشیده/مستطیل شکل، بیضی/به شکل سیب، مثلثی، مثلث برعکس، به شکل ساعت شنی و گلابی شکل. دانستن اینکه بدنتان جزو کدام دسته است بسیار مهم است. می توانید از تفاوتهای فرم بدنتان به بهترین شکل استفاده نمایید. فرم بدن خانمها به انواعی که ذکر شد تقسیم می شود و هر خانمی باید با توجه به فرم بدن خود لباس انتخاب نماید. در اینجا چند مدل لباس که برای فرمهای مختلف بدن مناسب هستند را به شما معرفی خواهیم کرد.
 
1. فرم بدن کشیده یا مستطیل شکل.
این فرم کاملا کشیده است و دارای برآمدگی و فرورفتگیهای مشهودی نیست. منحنی ترسیم شده از این فرم دارای خمیدگیهای زیادی نمی باشد و اندازه های دورسینه، کمر و باسن خیلی با هم تفاوت ندارند. بهتر است برای این فرم لباسهایی انتخاب شود که اندازه تمام قسمتهای بدن یکسان به نظر نرسد. لباسهای کلاسیک پرنسسی، لباسهای فن و کلوش بهترین انتخاب برای این فرم بدن است. این لباسها، قوس های بدن را بیشتر نشان می دهند و فرم صاف و بدون برآمدگی و فرورفتگی بدن را می پوشانند.
 
2. فرم ساعت شنی
بهترین فرم بدن فرم ساعت شنی است. همانطور که از نامش پیداست این فرم دارای برجستگی و فرورفتگیهای مشهودی است. چه بهتر که این منحنی های زیبای بدن را پر رنگ تر نشان دهیم. لباسهای چسبان که برجستگی سینه و باسن را به خوبی نشان می دهند فرم بسیار زیبایی به کمر شما خواهند بخشید و برای این فرم بدن بسیار مناسب می باشند. با داشتن اندام متناسب هر مدل لباسی به شما خواهد آمد. می توانید بلدی لباس را با توجه به قدتان انتخاب کنید. لباسهایی که یقه آنها توسط بندی پشت گردن گره می خورند، یقه قایقی، دکلته و شبیه اینها در این فرم بدن بسیار زیبا جلوه خواهد کرد.
 
3. گلابی شکل
افرادی که بدنشان گلابی شکل است دارای سینه های کوچک و باسن بزرگ تر هستند. برای این فرم بدن باید طوری لباس انتخاب کرد که حداقل توجه روی باسن باشد و سینه ها پرتر به نظر برسند. لباسهایی که در قسمت سینه و بالاتنه چسبان هستند، لباسهایی که روی خط سینه باز هستند، لباسهای یقه باز و لباسهای دکلته باعث می شوند توجه بیشتر به قسمت بالاتنه شما جلب شود. لباسهای فن که به شکل A  می باشند و لباسهای کلاسیک پرنسسی بسیار برای این فرم بدن مناسب هستند.
 
4. مثلثی برعکس
در این فرم بدن شانه ها عریض هستند و بدن در ناحیه باسن باریک تر می شود. هدف این است که بدن را متناسب و متعادل نشان دهیم. لباسهایی که در قسمت پایین تنه آزادتر هستند، پیراهنهایی که در ظاهر به شکل بلوز و دامن هستند یا لباسهای چند طبقه چین دار برای این فرم بدن بهترین انتخاب می باشند. از استفاده از هرگونه تزئین در ناحیه سینه، یقه گره دار، مدلدار یا چیندار که توجه را به سمت ناحیه بالاتنه جلب نماید اجتناب کنید.
 
5. بیضی/به شکل سیب
لباسهای به شکل A و چسبان، لباسهای راسته و لباسهایی که در ناحیه سینه V شکل هستند برای این فرم بدن مناسبند. هدف آنست که توجه را به سمت بالاتنه بدن متمرکز نماییم. سعی کنید با استفاده از کمربند یا لباسهای کمر کرستی خط کمر را نمایان تر نمایید.
منبع / زیباکده


http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

  

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار