لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

شرکت ندا ارتباط افرانت

نوع شرکت/مدرک : طراحی وب سایت وثبت دامین
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : (بخش فروش : 18 - (پشتیبانی 24 ساعته : - ( امور نمایندگان : 6
آدرس شرکت : تهران - تهران - میدان جمهوری جنب ايستگاه مترو پلاك 546 واحد 18
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : ميزباني وب هاستينگ و ثبت دومين قدرتمند طراحی نصب پشتیبانی شبکه های LAN WAN WIRELESS نمایندگی فروش محصولات شبکه D-LINK و TP-LINK فروش انواع مودم ADSL 2 راه اندازی اینترنت مرکزی در واحد های تجاری و مسکونی
همه آنچه باید پیش از ازدواج بدانیم-2

می گویند « چشمت را باز کن ، طرف آنقدر نشئه است که وقت حرف زدن ناگهان خوابش می برد و زمین می افتد. » می گوید « بمیرم الهی بی خوابی کشیده ... معتاد نیست که ....» می گویند « سابقه اش را پیدا کردیم پر از کتک کاری و زور گیری است » می گوید « این ها تهمت است حسودها برایش پاپوش درست کرده اند ».

می گویند « خودش اعتراف کرده معتاد و دزد است » می گوید « تحت فشار شما اعتراف کرده . خرگوش هم زیر فشار شما اعتراف می کند خرس است!» می گویند « خانواده اش خوشنام نیستند » می گوید « من چه کار به کار خانواده اش دارم . ما می خواهیم با هم زندگی کنیم . »

می گویند « توی جیبش چاقو سلاخی و تیغ موکت بری دارد. » می گوید « برای میوه پوست کندن است » می گویند... می گوید ... می گویند ... می گوید ...

این پاسخ ها شاید به خیال شما خنده دار باشد اما خیلی ها با همین حرف های از دیدگاه خودشان کاملا منطقی، سیاه بخت شده اند چون نخواسته اند حقایقی را که دیگران درباره گزینه ازدواج شان، مطرح می کرده‌اند، بررسی کنند و بپذیرند.

روانشناس ها به این پدیده روانشناسی می گویند « دلیل تراشی » که یکی از مکانیسم های دفاعی محسوب می‌شود. مکانیسم های دفاعی مجموعه راهکارهایی هستند که معمولا ناخودآگاه انسان ها به آنها متوسل می‌شوند تا با دور کردن فرد از دنیای واقعی، سطح اضطرابش را کاهش دهند اما بدی این مکانیزم آن است که هرچقدر در ناخودآگاه فریب مان بدهند و حواس مان را پرت کنند، دنیای واقعی به قوت خود باقیست و رخدادهایش بر زندگی ما تأثیر می گذارد.

معمولا مکانیزم دفاعی دلیل تراشی در روبرو شدن با کسی که دوستش داریم زمانی اتفاق می‌افتد که دچار « سندرم شیفتگی » شده‌ایم. نشانه سندرم شیفتگی این است که طرف مقابل از دیدمان بهترین، بی نظیر ترین، باهوش ترین، جذاب ترین و بی نقص ترین آدم روزگار می‌شود و هیچ خصیصه ناخوشایندی در او نمی بینیم.

اگر دچار این سندرم شده‌اید، دست نگه دارید تا هوش و حواس تان برگردد سر جایش و بعد برای ازدواج تصمیم گیری کنید چون وقتی کسی دچار سندرم شیفتگی می‌شود اشکالات طرف مقابل را نمی بیند اما معمولا مدت کمی پس از ازدواج ، وقتی هورمون های بدن متعادل شدند و او به حال عادی برگشت می فهمد کسی که با او ازدواج کرده است، اشکالاتی دارد که نمی تواند تحمل شان کند.(مریم یوشی زاده – خبرنگار جام جم آنلاین)


 

=======================================================

هفت پیشنهاد برای تقویت زبان انگلیسی
اگر به هر دلیل لازم است زبان انگلیسی خود را تقویت کنید سر کلاس رفتن کافی نیست؛ بسیاری از عادتهای ساده روزمره می توانند در این زمینه کارساز باشند. این هفت پیشنهاد را بخوانید!

۱. به انگلیسی در اینترنت جستجو کنید!

در مورد مسایل مورد علاقه خود به انگلیسی در اینترنت جستجو کنید. سعی کنید ترجمه اصطلاحات تخصصی رشته شغلی خود را به انگلیسی بدانید. می توانید از ویکیپدیا ی انگلیسی بهترین استفاده را ببرید. با کلیک کردن بر روی لینکهای داخلی مقاله ها، به مقاله های مرتبط دیگر بروید و مطالعه خود را گسترش دهید!

۲. از دستگاه خودپرداز (ATM) به زبان انگلیسی استفاده کنید!

بسیاری از دستگاهها برای استفاده دو یا چند زبان مختلف را به شما پیشنهاد می دهند. مثلا ATM ها در ایران معمولا به زبان فارسی و انگلیسی قابل استفاده هستند. فارسی که بلدید! برای تقویت زبان انگلیسی خود می توانید در ابتدا وقتی دستگاه از شما می خواهد زبان خود را انتخاب کنید کلید English را فشار دهید. به این ترتیب می توانید معادل انگلیسی چند اصطلاح روزمره اقتصادی را بیاموزید. نگران نباشید؛ اگر ترجمه اصطلاحی را متوجه نشدید می توانید با فشار دادن دگمه Cancel از سیستم خارج شده و به فارسی از دستگاه استفاده کنید. به جز ATM، در دستگاهها و وبسایتهای بسیاری می توانید زبان را انتخاب کنید. انتخاب English را فراموش نکنید.

۳. از Google Translate استفاده کنید!

مترجم گوگل برای ترجمه متن و جمله نتیجه جالبی به همراه نخواهد داشت و جملاتی خنده دار برای شما فراهم خواهد آورد! اما معمولا می شود به عنوان یک فرهنگ لغت کامل و خوب از آن استفاده کرد. استفاده از مترجم گوگل می تواند در کنار جستجوی اینترنت به زبان انگلیسی، دستیار خوبی برای شما باشد.

۴. در یوتیوب Stand-Up Comedy گوش دهید!

اگر دوست دارید بجز خواندن و سواد کتبی انگلیسی، شوخی ها و اصطلاحات عامیانه را هم بیاموزید بهترین راه گوش دادن به  Stand-Up Comedy ها است. کمدین های شوخ طبعی که با هر جمله شان تماشاچیان را از ته دل می خندانند. شاید در ابتدا بعضی از جمله ها و اصطلاحات برای شما بی معنی به نظر برسد اما کم کم معنای آنها را درک خواهید کرد و شما هم خواهید خندید!

۵. فیلم را اول بدون زیرنویس ببینید!

زیرنویس فارسی در فیلمهای انگلیسی زبان، فقط حواس شما را از لبخوانی و زبان بدن (Body Language) بازیگران پرت می کند. زیر نویس را خاموش کنید و با خیال راحت فیلم را به زبان انگلیسی ببینید! اگر همه فیلم را متوجه نمی شوید هیچ اشکالی ندارد. مطمئنا مفهوم کلی فیلم را درک خواهید کرد و کم کم و به صورت ناخود آگاه درک شما از مکالمات زبان انگلیسی بیشتر و بیشتر می شود. حرکات صورت و اتفاقات درون فیلم، بهترین راهنما برای درک مکالمه ها است که زیرنویسها نمی گذارند شما آنها را ببینید. نگران درک کلمه به کلمه نباشید. کم کم درست می شود.

۶. برای بار دوم، فیلم را با زیرنویس انگلیسی ببینید!

پس از دیدن فیلم به زبان انگلیسی و بدون زیرنویس، حالا می توانید همان فیلم را یک بار دیگر با زیرنویس انگلیسی ببینید تا بتوانید فقط جملاتی را که متوجه نشده اید بخوانید. دقت کنید که تمام وقت فیلم را به خواندن زیرنویسها اختصاص ندهید. خیلی وقتها بار دوم بدون خواندن زیر نویس هم متوجه مکالمات خواهید شد.

۷. با توریست ها گپ بزنید!

از فرصت استفاده کنید و اگر توریست خارجی در خیابان می بینید که نیاز به راهنمایی دارد و یا در حال پیدا کردن مسیرش در نقشه است، با یک سلام علیک ساده در گفتگو را باز کنید و به او کمک کنید! دوستی های زیادی اینگونه شروع شده است. مکالمه با یک دوست خارجی به زبان انگلیسی بهترین تمرین عملی برای تقویت مکالمه شماست. دقت کنید که در برخورد و مکالمه با توریست ها زیاده روی نکنید و باعث احساس ناراحتی آنان نشوید.
 

 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

  


دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار