لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

شركت انديشه فن آوري ام روز

نوع شرکت/مدرک : تجهیزات شبکه
نام مدیر عامل : امیر رضا کرملو
تلفن های تماس شرکت : 73410 - فكس: 73419
آدرس شرکت : تهران - تهران - خیابان شریعتی،خیابان بهار شیراز، پلاک 18 ، واحد 1
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه های ساخت یافته برق، تلفن و کامپیوتر مشاوره و تحلیل در خصوص ایجاد بسترهای ارتباطی طراحی و ارائه راه حل در زمینه ایجاد شبکه داده ها پیاده سازی و ایجاد بسترهای ارتباطی شبکه داده ها بر اساس جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا نظارت بر حسن اجرای پروژه و انطباق با آخرین استاندارهای بین المللی ارائه و توزیع تجهیزات PASSIVE شبکه داده ها تامین تجهیزات پیشرفته و به روز مراکز داده (DATA CENTER) پروژه هاي انجام شده مسئولیت ها مشاور و ناظر دادگستری کل استان تهران در اجرای شبکه 8 ساختمان دادگستری (تحت نظارت شرکت راد سامانه) مشاور و ناظر صندوق تعاون کشور در اجرای شبکه ساختمان مرکزی ( 11 طبقه) بر پایه فیبر نوری (تحت نظارت شرکت رایانه گستر) مشاور پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک بین المللی کیش مشاور پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت تدبیرگران ملت مشاور طرح های فناوری اطلاعات موسسه فرهنگی – هنری افق سبز آبی فهرست اسامي برخي از سازمانها و نهادهای دولتی بانک ملت قراردادها برنده مناقصه نصب و راه اندازی یکپارچه شبکه، برق و تلفن در بستر ترانکینگ فلزی، شعب بانک ملت در استان های : - تهران - مرکزی - کرمان - کرمانشاه نصب و راه اندازی یکپارچه شبکه، برق و تلفن در بستر ترانکینگ فلزی، شعب بانک ملت در استان های : - خراسان شمالی - خراسان جنوبی - سمنان - منطقه آزاد کیش - منطقه آزاد قشم نصب و پیاده سازی بستر شبکه دوربین مدار بسته کلیه شعب بانک ملت در استان های : - تهران - مرکزی - قم شرکت منتخب جهت نصب و راه اندازی شبکه، برق و تلفن در بستر ترانکینگ فلزی، شعب بانک ملت استان لرستان - ساختمان های ستادی - ساختمان اداره کل حقوقی بانک ملت - ساختمان سرپرستی مدیریت شعب منطقه 6 بانک - ساختمان سرپرستی منطقه 2 بانک ملت - شرکت های وابسته - به پرداخت ملت - شرکت بهسازان ملت نصب و راه اندازی بستر یکپارچه برق ، تلفن و شبکه مسی و فیبر نوری داخل ترانکینگ فلزی شرکت واسپاری ملت نصب و راه اندازی بستر یکپارچه برق ، تلفن و شبکه مسی و فیبر نوری داخل ترانکینگ فلزی شرکت تدبیرگران ملت ادارات - واحد صدور کارت - واحد صدور کارت سوخت بانک ملت - خدمات Pos در فروشگاه رفاه - اداره کل مناطق آزاد بانک ملت - اداره کل سازمان و بهبود روش ها - دفتر برنامه ریزی و تحقیقات - اداره کل خدمات نوین بانک ملت - اداره انفورمانیک سرپرستی منطقه 5 بانک ملت - Contact Center مرکزی بانک ملت شعب - شعبه مستقل مرکزی بانک ملت - بیش از 450 شعبه بانک ملت بانک ملی بستر یکپارچه برق ، تلفن و شبکه بانک ملی در تعدادی از شعب استان های - تهران - خراسان رضوی - خوزستان دادگستری کل استان تهران - مجتمع قضائی امام خمینی - مجتمع قضائی اجرای احکام - مجتمع قضائی شهید بهشتی - مجتمع قضائی شهید باهنر - مجتمع قضائی بعثت - مجتمع قضائی جرائم اقتصادی - مجتمع قضائی خانواده 1 - مجتمع قضائی خانواده 2 - ساختمان دادسرای ناحیه 11 ( تحت نظارت شرکت نماد ) اتحادیه صنف فروشندگان آهن آلات تهران تاريخچه چشم انداز و آرمان خط مشي محورهاي اصلي فعاليت شركت پروژه هاي انجام شده امكانات جانبي
آشنایی با مرحوم پروفسور مظفر پرتو ماه

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


آشنایی با مرحوم پروفسور مظفر پرتو ماهشادروان پروفسور مظفر پرتوماه

  پرفسور "مظفر پرتوماه دانشمند مجاهد علم و ایمان، تحصیل کرده نامدار ومعاصر کردستانی ومصلح ومبلغ اسلام، که در۲۶/۱۱/۱۳۸۴در کشور آمریکا به ملکوت اعلی سفر کرد و به حضرت دوست پیوست. دکتر مظفر پرتوماه در سال 1320 در محله ی جورآباد سنندج چشم به جهان گشود . تحصیلات ابتدائی را در زادگاهش شروع کرد و تحصیلات ششم ابتدائی و سیکل اوّل را با رتبه ی ممتازی گذراند ، و  در دبیرستان هدایت سنندج ، دیپلم رشته ی ریاضی فیزیک را با رتبه ی اوّل کسب کرد . بعد ار گرفتن دیپلم ، وارد دانشسرای عالی تهران شد ، سه سال در آنجا به تحصیل پرداخت و نفر برتر شناخته شد .
مکتب قرآن کردستان درگزارشی که از زندگی نامه این دانشمند منتشر کرد آورده است:زیرکی و ذکاوت پرتوماه و کسب مقام برتر در همه ی مقاطع تحصیلی ، زمینه ی اعزام ایشان به آمریکا ، از طرف وزارت فرهنگ وقت را فراهم کرد.
بعد از یکسال و نیم تدریس دروس ریاضی و فیزیک و ادبیات در شهر سقز ، بالاخره در سال 1964 میلادی جهت ادامه ی تحصیل راهی آمریکا  شد و در ایالت سردسیر وسکانسینا شهر مادیسون اقامت  گزیند و در دانشگاه وسکانسین ، یکی از مراجع معتبر آمریکا ، در رشته ی فیزیک هسته ای تحصیلات خود را تا مقطع دکترا ادامه می دهد .
دکتر پرتوماه در آنجا با تعدادی از دانشجویان مسلمان دیگر کشورهای مقیم آمریکا آشنا می شود که تشکلی تحت عنوان « انجمن اسلامی دانشجویان آمریکا » تأسیس نموده اند ، بی درنگ عضویت در این انجمن را می پذیرد و رسما فعالیت های دینی خود را با ایشان آغاز می نماید. درسال 71-1970 به ریاست این انجمن برگزیده شد..
 در این باره می گویند : " شکر خدا اگر چه بواسطه ی فعالیت در انجمن دانشجویان مسلمان یکی دو سال دیرتر توانستم دکترا بگیرم ، امّا همین امر سبب پدیده ای مبارک شد و آن این بود که به واسطه ی آن کارها توانستم از میان دانشجویان مسلمان مقیم آمریکا در اغلب کشورهای اسلامی دوستانی بیابم که به واسطه ی آنان امروز در آفریقا ، آسیا ، اروپا و تقریبا در تمام دنیا شناخته شده ام ، پس صمیمانه می گویم : الحمد لله رب العالمین . "
در سال 1968 در کنگره ی رویال آبردهاو ، که به خاطر به آتش کشیده شدن مسجد الاقصی توسط یهودیان ، در لندن برگزار گردید ، دکتر پرتوماه به نمایندگی انجمن اسلامی دانشجویان آمریکای شمالی در آن شرکت می نماید و با صدور قطعنامه و بیانیه های متعدد شدیداً دولت اسرائیل را به خاطر این جنایت محکوم و ناچار به واکنش می نمایند . در اقدام اوّل پس از انتخاب به ریاست انجمن، دکتر پرتوماه به اتفاق بقیه ی اعضای هیأت رئیسه سه بنا را برای اجتماع مسلمانان در آمریکای شمالی خریداری می کند تا آنها را به مسجد ومحل عبادت تبدیل نماید .
 این مؤسسه در گزارش عملکرد خود در کنگره ی سال 2004 م « دانشجویان اسلامی آمریکا» اعلام کرد که تا به حال بالغ بر 7000 مسجد و املاک موقوفه زیر نظر این مؤسسه به ثبت رسیده است .
پس از کسب دکترای فیزیک هسته ای ، در سازمان فضایی آمریکا « ناسا » فعالیت خود را آغاز می کند . امّا عشق و علاقه به دین مبین اسلام باعث می شود تا در دیار غربت یک آن از پای ننشسته و برای نشر و تبلیغ این دین آسمانی و نجات بخش وارد عرصه ی تبلیغ و دعوت گردد .
ایشان در سال 1357 ه.ش به ایران باز می گردد . ابتدا به عنوان نماینده دولت در « هیأت حسن نیّت » و ناظر بر انتخابات شورای شهر سنندج برگزیده شد _ این انتخابات برای اولین بار در ایران و به پیشنهاد کاک احمد مفتی زاده برگزار شد _ . پس از انتخابات و برگزیده شدن یازده نفر به عنوان شورای شهر سنندج ، در سال 1358 از طرف رئیس جمهور وقت ( بنی صدر ) ، جهت همکاری با دولت دعوت و به عنوان مشاور عالی رئیس جمهور در امور علمی و رئیس سازمان صنعتی پژوهش های ایران منصوب می گردد ، امّا بعد از مدتی استعفا می دهد و مجدداٌ راهی آمریکا می شود تا فعالیت های خود را در ناسا ادامه بدهد ، امّا در آنجا به خاطر ایرانی بودن و همکاری با دولت و شورای انقلاب ، مورد بی مهری و تبعیض واقع می شود و مانع همکاری وی با ناسا می گردند . لذا با پیشنهاد دوستانش در « انجمن اسلامی دانشجویان » تحصیلات خود را در زمینه ی فیزیک پزشکی پی می گیرد و بعد از فارغ تحصیل شدن در مقطع فوق دکترای تخصصی سرطان ، در مؤسسه ای وابسته به ناسا کار خود را درزمینه ی درمان سرطان شروع می کند و به موفقیت های چشم گیری دست می یابد ، از جمله ی آن اختراع دستگاهی برای درمان بیماران سرطانی است .
ایشان مدّت نوزده سال در بیمارستان ناسا در زمینه ی فیزیک پزشکی به فعالیت می پردازد و به دنبال حمله به برج های سازمان تجارت جهانی در 11سپتامبر ، که مسلمانان در آمریکا و اروپا تحت فشار قرار می گیرند ، ابتدا اخراج می شود و بعداٌ برای جلوگیری از اقامه ی دعوا ، ایشان را بازنشسته می کنند . 
او همچنین در دانشگاههای عربستان سعودی ودانشگاه مشهد نیز تدریس کرده است.منبع :وبلاگ مشاهیر کرد


===========================

دلایلی برای آرایش زنان ایرانی

دلایل آرایش زنان ایرانی

چرا زنان ایرانی همواره در قله آمارهای مصرف لوازم آرایش و جراحی های زیبایی دنیا قرار دارند و این صدرنشینی ریشه در چه عواملی دارد؟

همه ما بارها در آمارهای بین المللی مصرف لوازم آرایش شنیده ایم که زنان ایرانی پس از عربستان بیشترین مصرف لوازم آرایش در خاورمیانه و رتبه هفتم جهانی را دارند. پرسشی که در این میان مطرح می شود این است که چرا ما همواره در قله آمارهای مصرف لوازم آرایش و جراحی های زیبایی دنیا قرار داریم و این صدرنشینی ما ریشه در چه عواملی دارد؟

مصرف سرانه ای که سر به فلک کشیده است

براساس تحقیق موسسه تحقیقاتی TMBA، حدود ۱۴ میلیون دختر و زن بین ۱۵ تا ۴۵ سال ساکن شهرهای بزرگ ایران، بطور متوسط ماهانه ۷/۵ یورو برای خرید لوازم آرایشی هزینه می کنند. در این تحقیق همچنین آمده است که زنان و دختران ایرانی به دلیل توجه خاصی به چهره خود می کنند. دخترانی هستند که بیش از یک ساعت جلوی آینه آرایش می کنند.

آمار و ارقام مصرف لوازم آرایش نشان می دهد که هر زن ایرانی در سال ۱۵۰ دلار و هر زن در خاورمیانه تقریبا ۳۶ دلار لوازم آرایشی مصرف می کند. ضمن آن که زنان ایرانی اغلب از اجناس چینی استفاده می کنند و در این زمینه شاید حجم بیشتری از لوازم آرایشی را مصرف کنند. سهم برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی که دارای کیفیت و ترکیبات قابل اعتمادتری هستند، به دلیل قیمت های بالایی که در ایران دارند، کمتر از یک درصد بازار تخمین زده می شود. متاسفانه سهم تولیدکننده های ایرانی از این بازار بزرگ رو به گسترش بسیار ناچیز است و حداکثر در حدود پنج درصد تخمین زده می شود.

خواهی نشوی رسوا؛ همرنگ جماعت شو!!

اینکه دختران و زنان کشور ما روزانه این همه پول صرف خرید لوازم آرایشی می کنند و ساعات طولانی جلوی آیینه وقت صرف رنگ رخسار می کنند، مسلما دلایل بسیاری باید داشته باشد. مریم. م ۲۲ ساله دانشجو است. او در خصوص دلیل آرایش کردن می گوید: راستش را بخواهید ما یک ضرب المثل داریم که فلسفه آرایش کردن من هم تقریبا در راستای همان است؛ «خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو». زمانی که می بینم همه دخترها هم سن و ساله من پس از ساعت ها آرایش در محیط دانشگاه جامعه حاضر می شوند، من هم برای اینکه مثل آنها باشم و به قولی از آنها کم نیاورم، مجبورم مانند آنها رفتار کنم.

در دوره و زمانه ای که ماهواره ها حتی به زندگی عشایر و کوچ نشینان کشور هم رسوخ پیدا کرده و بیرون هر چادری می توان رد پای دیش را پیدا کرد، دیگر نمی شود از تاثیرات خانه مان برانداز فرهنگ القایی ماهواره ها صحبتی به میان نیاورد. همین القائات باعث می شود که زن ایده ال همان هنرپیشه و خواننده ای باشد که ساعت ها زمان صرف آرایش خود کرده و از جراحی های زیبایی بسیاری برای تغییر صورت و اندامش استفاده کرده است

آرایش می کنم تا شوهر پیدا کنم!

رویا ۲۷ سال دارد و شاغل است. او هم از طرفداران پر و پا قرص آرایش است. زمانی که دلیل آرایش کردنش را جویا می شویم، می گوید: من هنوز مجرد هستم و بالاخره باید ظاهرم در سطح جامعه و محیط کارم به نوعی باشد که اگر کسی قصد ازدواج داشت رغبت کند به من پیشنهاد بدهد. اما اگر متاهل بودم دلیلی برای آرایش نمی دیدم. وقتی در پاسخ به رویا می گوییم : مردی که قصد ازدواج داشته باشد به خاطر لوازم آرایش پیشنهاد ازدواج نمی دهد ادامه می دهد: نه خانم. مردم عقلشان به چشمشان است و اگر بدون آرایش کسی را ببینند فکر می کنند خوشگل نیست.

آرایش می کنم تا به چشم بیایم!

طلا، تنها ۱۷ سال دارد اما آنقدر لوازم آرایش روی پوستش ماسیده است که فکر می کنی لااقل ۲۵ ساله است. وقتی درباره دلیل آرایش غلیظی که بر صورتش نقش بسته می پرسی می گوید: وقتی با آرایش در جامعه حضور پیدا می کنم همه به من بیشتر توجه می کنند و احساس دیده شدن پیدا می کنم. انگار همه من را بزرگ می دانند و من از نظرشان دیگر کودک نیستم. این مسئله باعث می شود آرایش کنم تا به چشم بیایم و همه به من توجه کنند! اما زمانی که از طلا می پرسیم این دیده شدن به چه قیمتی اتفاق می افتد پاسخی نمی دهد.

آرایش می کنم تا شوهرم را نگه دارم!

نازنین ۳۲ سال دارد، زنی زیبا که دو سه سالی است ازدواج کرده است و این روزها خانه داری می کند. نازنین هم مثل خیلی های دیگر ماهانه مبالغ زیادی را صرف خرید لوازم آرایشی می کند. وقتی درباره دلیل این کارش می پرسیم، می گوید: در دوره ای که خانم ها با چنین آرایش و حجابی در سطح جامعه ظاهر می شوند، اگر من در خانه به خودم نرسم و با آرایش و ظاهر مناسب پذیرای شوهرم نباشم ، ممکن است شوهرم خدای نکرده به زن دیگری که بیشتر از من به ظاهرش می رسد، توجه کند. من هم برای اینکه همیشه از نظر شوهرم زیبا و مرتب باشم، هر ماه مبالغ زیادی را صرف خرید لوازم آرایشی و بهداشتی می کنم.

دختران و زنان کشور ما از همان سنین نوجوانی صورت خود را نیازمند لوازم آرایش می دانند که بتوانند چهره شان را زیباتر کنند و هر چه سنشان بالاتر می رود این احساس نیاز بیشتر شده و به تدریج جای خود را به جراحی های پلاستیک و تزریق بوتاکس برای جوان سازی پوست می دهد
 

رسانه ای که فرهنگ را تغییر داده

یکی از مهم ترین دلایلی که در سالهای اخیر باعث گسترش روز افزون گرایش به لوازم آرایش و جراحی ها پلاستیک در کشور شده، گسترش ماهواره ها است. در دوره و زمانه ای که ماهواره ها حتی به زندگی عشایر و کوچ نشینان کشور هم رسوخ پیدا کرده و بیرون هر چادری می توان رد پای دیش را پیدا کرد، دیگر نمی شود از تاثیرات خانه مان برانداز فرهنگ القایی ماهواره ها صحبتی به میان نیاورد. همین القائات باعث می شود که زن ایده ال همان هنرپیشه و خواننده ای باشد که ساعت ها زمان صرف آرایش خود کرده و از جراحی های زیبایی بسیاری برای تغییر صورت و اندامش استفاده کرده است. در این میان این زنان جامعه هستند که برای نزدیک شدن به الگوی القایی غربی مجبور هستند خود را به دست لوازم آرایش و جراحی های پلاستیک بسپارند.

اعتماد به نفسی که نیست

از دیگر عوامل مصرف جنون بار لوازم آرایش در کشور ما اعتماد به نفس پایین زنان و دختران جامعه است. آمارها نشان می دهد که زنان و دختران کشور فرانسه که بزرگترین قطب تولید لوازم آرایش در جهان است، کم ترین مصرف این لوازم را در دنیا دارند. البته ماجرای مصرف کم لوازم آرایش در کشورهای توسعه یافته امری بدیهی است. اما دختران و زنان کشور ما از همان سنین نوجوانی صورت خود را نیازمند لوازم آرایش می دانند که بتوانند چهره شان را زیباتر کنند و هر چه سنشان بالاتر می رود این احساس نیاز بیشتر شده و به تدریج جای خود را به جراحی های پلاستیک و تزریق بوتاکس برای جوان سازی پوست می دهد. مسئله این است که زنان و دختران ما هیچ گاه از ظاهر خود رضایت نسبی را ندارد و همواره برای رسیدن به چهره ایده آل القائی به دنبال مصرف لوازم ارایش هستند.

به هر رو تا زمانی که الگوی زن برتر در جامعه ما مدلها و خواننده های اروپایی باشد، وضعیت به همین منوال ادامه پیدا خواهد کرد و در این میان چاره ای نیست جز تغییر فرهنگ و نگرش جامعه در خصوص معیارهای زن ایده آل.

منبع:اول نيوز

 

 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 


 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار