لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

رادان پویا سامانه

نوع شرکت/مدرک : نرم افزار
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 26408200 (ده خط) - فکس: 26407987
آدرس شرکت : تهران - تهران - خیابان دولت - چهارراه پاسداران - ساختمان پرمهر دفتر مرکزی : تهران - خیابان دولت - چهارراه پاسداران - ساختمان پرمهر دفتر فروش و پشتیبانی : تهران - خيابان ظفر - نبش نفت - شماره 178 - طبقه سوم - واحد 10
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : مجموعه نرم افزار یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمان رادان - محصولات شركت در ۶ حوزه فرآیندی بشرح زير آماده ارائه مي‌باشد: مدیریت ارتباط با مشتریان (Customer Relation Management (CRM برنامه ریزی منابع ساخت (Manufacturing Resources Planning (MRPII مدیریت زنجیره تامین (Supply Chain Management (SCM مدیریت منابع مالی (Financial resource Management (FRM مدیریت منابع انسانی (Human Capital Management (HCM پشتیبانی و خدمات مدیریت (Corporate Services & Support (CSS به منظور بالابردن كارآيي و سرعت عمليات در سيستم‌هاي مختلف، طراحي و معماري سيستم برنامه ريزي منابع ساخت رادان با رعايت اصول و نكات كليدي زير صورت گرفته است: بهره گيري از معماري چند لايه پايگاه داده مبتني بر معماري Client-Server (MS SQL Server) محيط توسعه: Visual Studio .Net 2005 زبان برنامه‌نويسي: Visual C# (.Net Framework 2) رابط كاربر بصورت Multiple Document Interface محيط توليد گزارشها: Crystal Report امكان برقراري ارتباط Online از طريق IP امكان يكسان‌سازي و برقراري ارتباط از طريق Replication يكپارچگي و انسجام اطلاعات سيستم‌هاي مختلف بهره‌گيري از روش‌هاي هوشمند به منظور كاهش ترافيك و بار شبكه به نحوي كه با افزايش تعداد كاربران سيستم‌ها، سرعت و كارآيي شبكه افت محسوسي نخواهد داشت. رعايت اصول و قواعد استاندارد در طراحي رابط كاربر (User Interface) به منظور سهولت استفاده و بالا بردن سرعت ورود اطلاعات (سهولت در Navigation، مرتب سازي و جستجوي اطلاعات، استفاده از ميله ابزار (Toolbar) استاندارد، ميانبرها (Shortcuts) براي منوها و فرم‌ها، ...) بهينه‌سازي الگوريتم‌هاي محاسباتي و كدهاي برنامه جهت بالا بردن سرعت در پردازش‌هاي سيستم‌هاي مختلف تنوع و سرعت در ارائه گزارش‌هاي سيستم سطح امنيت بالا و كنترل سطوح دسترسي به بخش‌هاي مختلف سيستميكپارچگي و انسجام اطلاعات سيستم‌هاي مختل در طراحي و ساخت اين مجموعه مواردي از قبيل : انعطاف پذيري (Flexibility): پاسخگويي به نيازهاي متغيير سازمانها و شركتهاي استفاده كننده ماژول مدار و باز(Modular & Open): هرجزئي از بسته نرم افزاري ميتواند بدون تاثير در رويه هاي ديگر در هر زماني تغيير كرده، اضافه يا حذف گردد. فراگير بودن(Comprehensive): و ظايف سازماني مختلفي را مورد پشتيباني قرار داده و متناسب با طيف وسيعي از سازمانها مورد استفاده و خواهد بود بهترين روشهاي موجود (Best Business Practices): مجموعه اي از بهترين رويه هاي مورد استفاده و تجربه شده در سرتاسر جهان در اين نرم افزارها گرد آوري گرديده است. لحاظ گرديده است.
لباسهای راه راه متناسب با چه اندامی است؟

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


لباسهای راه راه متناسب با چه اندامی است؟

لباسهای راه راه متناسب با چه اندامی است؟
لباس های راه راه و نکاتی راجع به این لباس های که باید بدانید تا بتوانید در لباس تان زیباتر شوید؟

لباس های راه راه و نکاتی راجع به این لباس های که باید بدانید تا بتوانید در لباس تان زیباتر شوید؟

پوشیدن لباس هایی که راه راه هستند نیز دارای اصول خاصی می باشند که باید این اصول را بدانید تا باعث زیباتر شدن شما شود نه اینکه از زیبایی شما بکاهد و یا اینکه فرم و استیل خوب شما را بر هم بزند.

زیرا لباس های که طرح های راه راه دارند، دارای تنوع زیادی هستند: بعضی راه راه های افقی، عمودی دارند و همچنین این راه راه ممکن است باریک، پهن و یا متوسط باشند که هر یک از مشخصات گفته شده مختص افراد خاصی است و هر شخصی با هر هیکل و تیپ ظاهری نمی تواند از همه ی آنها استفاده کند برای آگاهی بیشتر در رابظه با لباس های که طرح راه راه دارند، با ما در این مقاله همراه شوید:

● راه راه های عمودی یا افقی؟

راه راه های افقی و عمودی شامل کاربردهای زیر می شوند که به تفسیر برایتان توضیح می دهیم: راه های عمودی و لباس های که طرح های عمودی دارند، باعث می شوند که شما را زیباتر جلوه دهند و به دلیل راه جالبی که دارد شما را لاغرتر نشان می دهد و بخصوص به افرادی که کمی چاق هستند و تمایل دارند که چاقی شان پوشیده شود توصیه می شود. و همچنین به افرادی که دارای قدی کوتاه هستند اما می خواهند که قدشان بلندتر جلوه کند نیز پوشیدن لباس های با راه راه های عمودی توصیه می شود.

لباس های با راه های افقی: این نوع لباس ها و با این راه راه بیشتر به افرادی که لاغر هستند پیشنهاد می شود. حال چند نکته را برایتان بازگو می کنیم: اگر شما دارای سینه های پری هستید، و یا اینکه دارای شکم هستید بهتر است از لباس های با راه راه های عمودی استفاده کنید و یا اگر اینکه دارای باسن و یا ران پری هستید نیز از لباس های با راه راه های عمودی استفاده کنید و همچنین افرادی که دارای سینه های کوچکی هستند و می خواهند با لباسی که می پوشند حجم سینه هایشان بزرگ تر جلوه کند بهتر است از لباس های با راه راه های کج و مایل و غیر مستقیم استفاده کنند و هم چنین افرادی که چاق هستند بهتر است لباس های با راه راه عمودی بپوشند و از لباس های با راه راه های افقی بپرهیزند. بعد از توضیح انواع لباس های راه راه به ضخامت راه راه ها می پردازیم و اینکه یک لباسی که دارای راه راه پهن و یا باریک باشد چه جلوه ی خاصی را به شما می دهد. افرادی که چاق هستند باید از لباس های با راه راه های پهن اجتناب کنند و بهتر است از لباس های با راه راه های باریک استفاده کنند تا آنها را لاغرتر نشان دهد.

خانم هایی که دارای قدی بلند هستند و از لحاظ هیکل و استیل متوسط هستند یعنی نه چاق هستند و نه لاغر بهتر است از لباس هایی با راه راه های پهن استفاده کنند تا بلندی قد آنها تا حدودی پوشیده شود.

و هم چنین افرادی که دارای قدی کوتاه هستند و لاغر می باشند بهتر است از لباس هایی با راه راه های باریک استفاده کنند تا قد آنها را بلندتر نشان دهد و زیباتر جلوه کنند. و معمولا لباس هایی که دارای راه راه های باریک می باشند شیک تر هستند نسبت به لباس های که دارای راه راه های پهن هستند. و حال به بررسی رنگ این راه راه های می پردازیم، و اینکه باید دارای چه رنگی باشند.

رنگ های که معمولا برای لباس های راه راه می شناسیم، ترکیبی از رنگ های مشکی و سفید و یا رنگ های آبی و سفید، و یا رنگ های مشکی و قرمز است. اما اگر شما می خواهید لباس راه راه جدیدی را با ترکیب رنگی جدیدی بپوشید به این موضوع دقت داشته باشید که رنگ این راه راه ها به شما بیاید و ترکیبات رنگی را بپوشید که به هم نزدیک باشند مانند: زرد و نارنجی، قرمز و زرد و... و یا اینکه ترکیباتی را که انتخاب می کنید به هم بیایند، و از لحاظ رنگی به هم نزدیک باشند.

در آخر چندین نکته مهم را متذکر می شویم: لباس هایی را که می پوشید سعی کنید که فقط یک بار از لباس های راه راه استفاده کنید مثلا اگر تاپی می پوشید که دارای راه راه مشکی و قرمز می باشد، دامنتان دیگه نباید طرح راه راه داشته باشد، و بهتر است دامنتان کاملا یا مشکی باشد و یا قرمز، زیرا با رنگ تاپتان هارمونی جالبی را به وجود می آورد. و اگر از تونیک هایی استفاده می کنید که کمی بلند و راه راه است و دیگر قصد ندارید از شلوار و یا دامن استفاده کنید، توصیه می کنیم از کمربندی با همان رنگ راه راه های لباستان استفاده کنید و بپوشید. تا هارمونی جالبی را با ترکیب بندی رنگ هایی که ایجاد می کنید، به وجود بیاید و زیبایی شما را افزایش دهد.

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 


 


دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار