لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

مجتمع تولیدی وصنعتی دیبا صنعت

نوع شرکت/مدرک : ساختمان و صنایع مرتبط
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : تلفکس: 56575270 - - 09125760345 - 09123758298
آدرس شرکت : تهران - تهران - اتوبان ساوه، خروجی صباشهر (جاده آدران)، روبروی باطری‌سازی نیرو (صبا باطری)، جنب خیابان صنعت، پلاک 110

شرح خدمات : مجتمع تولیدی و صنعتی دیبا صنعت پس از ربع قرن تجربه در کشورهای حاشیه خلیج‌ فارس (عمدتا کشورهای قطر و امارات متحده عربی)، از سال 1383 با استفاده از مجهزترین دستگاهها و تجهیزات تمام اتوماتیک آلمانی، در زمینه ساخت انواع درب و نرده در مدل‌های مختلف کلاسیم و مدرن، ‌انواع حفاظ و پارتیشن داخلی ساختمان، انواع پله‌های پیش‌ساخته فلزی، آلاچیق و سایبان و مجسمه و تندیس‌های سمبلیک،‌ فعالیت خود را در کشور عزیزمان ایران آغاز نمود. این مجتمع همواره تلاش می‌کند هماهنگ با مدرنیزه شدن ساختمان‌ها، از آخرین متد و اصول معماری و کارشناسان زبده این رشته در جهت ارائه کیفی پروژه‌ها و در نهایت جلب رضایت مشتری استفاده نماید. که در همین راستا علاوه بر تولیدات استاندارد خود، درب‌ها و نرده‌های ترکیبی از آهن و آلومینیوم و نرده‌های ترکیبی از آهن و شیشه را در سراسر ایران در اختیار کارفرمایان محترم قرار می‌دهد. خط‌ ‌مشی دیبا صنعتتنوع در طراحیدرتولید محصولات مجتمع همواره سعی براین است از بهترین طراحی‌های متداول دنیا استفاده گردد وعلاوه بر آن کلیه طرح‌های پیشنهادی مشتریان مورد بررسی قرارگرفته ونسبت به تولید آنها اقدام گردد. کیفیت برتردرساخت محصولات از بهترین مواد اولیه استاندارد استفاده گردد. استحکام وظرافتمحصولات تولیدی مجتمع دیبا صنعت در حین دارا بودن استحکام کافی از ظرافت خاصی برخوردار بوده که این دو رکن اصلی، کالاهای تولیدی ما را متمایز کرده است. قیمت مناسبمهمترین شاخصه که همواره مورد نظر مسئولین مجتمع می‌باشد، قیمت مناسب و قابل رقابت آنها است. مجسمــه‌ســازی و کارهـای هنری فلزی Metal Sculpture and Artwork آلاچیـــق و سایبان Alcove درب Metal Door نـرده . حفــاظ . پلـه
ترسناکترین موجودات بی خطر دنیا عکس
در دنیای حیوانات تنوع بسیار زیادی وجود دارد و از هر نوع حیوانی نیز گونه های مختلفی را می توانید ببینید. در این میان موجوداتی نیز هستند که ظاهر بسیار ترسناکی دارند.

 موجوداتی که ظاهری ترسناک دارند همیشه خطرناک نیستند و ممکن است حتی بسیار اهلی نیز باشند. این موجودات تنها چهره هایی دارند که آن ها را کشنده جلوه می دهد و بسیاری از مردم دنیا سعی می کنند از آن ها دوری کنند.

شپش
 

شپش ها موجودات بسیار کوچکی هستند که چهره ای تقریبا ترسناک دارند اما در واقعیت کار خاصی انجام نمی دهند و نباید از ان ها ترسید. شپش ها بیشتر در سر زندگی می کنند و باعث به وجود آمدن خارش های شدید می شوند. این در حالی است که مردم سعی می کنند از افرادی که شپش دارند دوری کنند. اما نکته مهم در جذب شپش ها بدن فرد میزبان است. افرادی که پوست سر خشکی دارند بیشتر در معرض جذب شپش هستند.  نکته دیگر در مورد این موجودات که باید در نظر داشته باشید این است که آن ها تنها چند هفته میهمان بدن شما هستند و سپس از بین می روند.

سوسک
 

سوسک  به طور کلی در تمام دنیا به عنوان یک نمادی از منطقه های کثیف و مملو از آلودگی شناخته می شوند. افرادی که حتی آن ها را می کشند نیز به خاطر نزدیک شدن به این موجودات بسیار کثیف دیده می شوند. همچنین تحقیقات نشان می دهد که مردم دنیا از این موجود نه تنها نفرت دارند بلکه بسیار هم میترسند چراکه با داشتن شاخک های دندان مانند روی پا بسیار هم ترسناک می شوند. سوسک ها از جمله موجودات بسیار بی ازار هستند و نیازی به ترسیدن از آن ها نیست. تا به حال هیچ گزارشی در طول تاریخ نبوده است که سوسک بتواند انسانی را از پای درآورد.

عنکبوت
 

شاید تا به حال نتیجه این آمارگیری را شنیده باشید که مردم دنیا بیش از مرگ از عنکبوت ها می ترسند این در حالی است که این موجودات ر ظاهر شاید خیلی ترسناک باشند اما به هیچ عنوان به انسان ها کاری ندارند. عنکبوت ها گونه های متفاوتی دارند و انواع مختلف آن ها در طبیعت هستند که در این میان تنها یک یا دوگونه دارای سم های کشنده اند و باقی آن ها با انسان ها کاری ندارند. برخی از عنکبوت ها نیز تنها می توانند نیش های کوچکی بزنند که یا مورد خاصی ندارد یا با درمان های ساده رفع می شوند.

عقرب
 

یکی دیگر از حیوان هایی که افراد زیادی از ان می ترسند عقرب است که شاید در ظاهر واقعا ترسناک باشد و همچنین داستان های مختلفی نیز در مورد افرادی که توسط عقرب نیش خورده اند شنیده اید. عقرب ها شاید به خاطر نیش های بلندشان بسیار ترسناک اند و نزدیک به 100 گونه مختلف از آن ها در دنیا وجود دارد. در این میان تنها شاید یک یا دوگونه باشند که سمشان باعث مرگ انسان می شود. در این میان همچنین تعدادی عقرب هستند که سمشان تنها باعث مریضی های کوچک می شود.

مشرق
 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار