لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.
نوع شرکت/مدرک : تولیدی
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 88793534 - فکس : 88793529
آدرس شرکت : تهران - تهران - میدان آرژانتین، ساختمان شماره 5، طبقه سوم
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : فنرهاي فرمدار فنرهاي سوپاپ فنرهاي کششي فنرهاي تعليق فنرهاي فشاري فنرهاي پیچشی شرکت تولیدی و صنعتی فنر لول ایران ایران ، تهران ، میدان آرژانتین ساختمان شماره 5 ، طبقه سوم صندوق پستی:15875.8479 تلفن : 88793534 9821 فکس : 88793529 9821 Email: info@fanarlool.com sales@fanarlool.com Fanarlool فنرهاي فشاري يکي از محصولات اين شرکت فنرهاي فشاري مي باشد که با فشرده شدن واعمال نيرو وظيفه خود را به انجام مي رساند. انواع این فنر ها در صنايع مختلف مخصوصاٌ صنايع خودرو سازي مورد استفاده مي باشد اين فنرها بر اساس مشخصات مورد نظر مشتري و با رعايت موارد زير توليد مي گردد . 1- قطر مفتول از 0.1 ميليمتر الي 32 ميليمتر 2- سطح مقطع گرد ٬ چهار گوش و بيضي 3- مواد مصرفي شامل فولادهاي کربني - ضد زنگ آلياژي و فسفر برنز 4- تيراژ توليدي از 1 الي ميليونها عدد 5- امکانات تکميلي فنرها شامل سنگ زني – شات پينگ – پوشش محافظ 6- تلرانس توليدي بر اساس استاندارد DIN 2095 يا مشخصات مورد نظر مشتري فنرهاي فرمدار فنرهاي سوپاپ فنرهاي کششي فنرهاي تعليق فنرهاي فشاري فنرهاي پیچشی شرکت تولیدی و صنعتی فنر لول ایران ایران ، تهران ، میدان آرژانتین ساختمان شماره 5 ، طبقه سوم صندوق پستی:15875.8479 تلفن : 88793534 9821 فکس : 88793529 9821 Email: info@fanarlool.com sales@fanarlool.com Fanarlool فنرهاي کششي يکي از محصولات اين شرکت فنرهاي کششي مي باشد که با تحت کشش قرار گرفتن واعمال نيرو وظيفه خود را به انجام مي رساند . اين قبيل فنرها توسط دستگاههاي تمام اتوماتيک پيشرفته که قابليت انجام چندين عمل را دارا مي باشد . بطور کامل توليد مي گردند . اين فنرها بر اساس مشخصات مورد نظر مشتري و با رعايت موراد زير توليد مي گردند . 1- سايز مفتور از 0.1 ميليمتر الي 32 ميليمتر 2- سطح مقطع گرد ٬ چهار گوش و بيضي 3- موارد مصرفي شامل فولادهاي کربني - ضد زنگ آلياژي و فسفر برنز 4- تيراژ توليدي از 1 الي ميليونها عدد 5- تلرانس توليدي بر اساس استاندارد DIN 2097 يا مشخصات مورد نظر مشتري فنرهاي فرمدار فنرهاي سوپاپ فنرهاي کششي فنرهاي تعليق فنرهاي فشاري فنرهاي پیچشی شرکت تولیدی و صنعتی فنر لول ایران ایران ، تهران ، میدان آرژانتین ساختمان شماره 5 ، طبقه سوم صندوق پستی:15875.8479 تلفن : 88793534 9821 فکس : 88793529 9821 Email: info@fanarlool.com sales@fanarlool.com Fanarlool فنرهاي پیچشی يکي دیگر از محصولات اين شرکت فنر پیچشی مي باشد. بار اعمال شده در فنر پیچشی تبدیل به گشتاور شده و یا فنر برای تحمل یک گشتاور، بکار گرفته می شود.در فنر پیچشی در واقع بدنه آن کار را انجام می دهد و به منظور انتقال بار یا گشتاور به بدنه فنر از شاخک ها استفاده می کند . اين قبيل فنرها توسط دستگاههاي تمام اتوماتيک پيشرفته که قابليت انجام چندين عمل را دارا مي باشد؛ بطور کامل توليد مي گردند . اين فنرها بر اساس مشخصات مورد نظر مشتري و با رعايت موارد زير توليد مي گردند . 1- سايز مفتور از 0.1 ميليمتر الي 32 ميليمتر 2- سطح مقطع گرد ٬ چهار گوش و بيضي 3- مواد مصرفي شامل فولادهاي کربني - ضد زنگ آلياژي و فسفر برنز 4- تيراژ توليدي از 1 الي ميليونها عدد 5- تلرانس توليدي بر اساس استاندارد DIN 2088 يا مشخصات مورد نظر مشتر
تا حالا سراب واقعی دریا را دیده اید؟!! عکس

سراب در دریا نیزبصورت معکوس دیده می شود. البته این در جایی است که هوای مجاور آب، سرد بوده و در بالای آن نیز هوای گرمی قرار گرفته باشد، آنگاه کشتیهایی که از دور می آیند و در پشت افق پنهانند، بوسیله این هوای گرم طوری منعکس می شوند.
به نقل از تک ناز ، سراب خیال و تصویر آب یا آبادی یا واحه‌ای است که در بیابان به چشم شخص می‌آید. اغلب در جاده‌های آسفالته مستقیم یا در بیابان‌ها، منظره آب یا برکه‌ای دیده می‌شود. که وقتی به سوی آن حرکت می کنیم، آن هم با همان سرعت و در همان جهت پیش می رود، یا وقتی نزدیکش می شویم، از نظر محو می گردد. این منظره سراب است. سراب یک فریب طبیعت است. که در شرایط معین جوی چشم ما را دچار خطای دید می‌کند.

علت پیدایش سراب این است که در روزهای گرم، پرتوهای خورشید که به سطح زمین می رسند، آن را گرم می کنند. لایه‌های هوایی که نزدیک سطح زمین قرار دارند، نسبت به لایه‌های بالایی، گرمتر و در نتیجه رقیقتر می شوند. حال پرتوهای خورشید برای رسیدن به سطح زمین باید از محیط غلیظ وارد محیط رقیق شوند، لذا پرتوهای شکست مربوط به آنها از خط عمود دورتر می شوند. زمانی که پرتوهای تابشی خورشید به زاویه حد می رسند. دیگر وارد لایه رقیق نخواهند شد. در نتیجه بازتابش داخلی کلی رخ داده و این پرتوها به سمت بالا برمی گردند. پرتوهای بازتابی ضمن برخورد با ذرات هوا، رنگ آبی را بیش از سایر رنگها پراکنده کرده و موجب می شوند، که ناظر رنگ آبی را روی سطح زمین ببیند. و تصور کند که آنجا برکه ای وجود دارد. به بیان ساده تر لایه هوا مانند آینه عمل کرده و آسمان را در خود منعکس می‌کند و آن را به شکل برکه آبی در برابردیدگان ما هویدا می سازد.

سراب در دریا نیزبصورت معکوس دیده می شود. البته این در جایی است که هوای مجاور آب، سرد بوده و در بالای آن نیز هوای گرمی قرار گرفته باشد، آنگاه کشتیهایی که از دور می آیند و در پشت افق پنهانند، بوسیله این هوای گرم طوری منعکس می شوند. که ما آنها را در آسمان شناور می بینیم. یکی از سرابهای معروف در جزیره سیسیل در تنگه مسینا رخ می دهد. در شرایط جوی مذ کور شهر مسینا در آسمان منعکس می‌شود و افرادی که در آبهای تنگه مجاور کشتیرانی می کنند، این شهر را درهوا شناور می بینند. ایتالیاییها نام این سراب را فاتامورگانا گذاشته اند، زیرا گمان می کنند که جنی به نام مورگان آن را پدید آورده است.

 
تا حالا سراب واقعی دریا را دیده اید؟!!   عکس

تا حالا سراب واقعی دریا را دیده اید؟!!   عکس

تا حالا سراب واقعی دریا را دیده اید؟!!   عکس

تا حالا سراب واقعی دریا را دیده اید؟!!   عکس


 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار