لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

شرکت پخش وتوزیع مبلمان فرام

نوع شرکت/مدرک : توزیع کننده
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 578 346 88 - 579 346 88 - 88312305
آدرس شرکت : تهران - تهران - خیابان کریمخان زند، شماره 62 مجتمع تجاری و اداری کریمخان طبقه هفتم واحد b71
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : سرعت عمل در تامین کالا و زندگی پرشتاب امروزه، ما را بر آن داشت تا با تکیه بر تجربیات چند ساله خویش در صنعت مبلمان و آشنایی کامل با آن، در خصوص عدم وجود ساختار مناسب و سازمان یافته در زمینه توزیع علمی و مناسب محصولات این صنعت با توجه به شناخت مشتریان و اهمیت دادن بر نوع و نحوه بر طرف نمودن خواسته ایشان و ظرفیت های تولیدی موجود، جهت توزیع مبلمان اداری و منزل شرکت "فرام" را در تابستان 1391 تاسیس نماییم. (فرام به معنی پر شتاب است) به جرات می توان گفت شرکت فرام اولین شرکت در بخش توزیع مویرگی مبلمان است که رسالت اصلی آن ایجاد شبکه ای دائمی از مشتریان( خرده فروشان) و ارائه کالای مناسب نیاز ایشان با قیمت مطلوب در سریع ترین زمان ممکن است. نگاه مدیریت و پرسنل شرکت فرام به مشتریان نگاه برد-برد در طول مدت همکاری است. با توجه به رضایت مصرف کنندگان نهایی و توجه به اصل حمایت از حقوق مصرف کننده سود شرکت در هر معامله اندک و به میزان تلاشی است که برای رضایت مشتریان انجام می دهد. طبق مطالعات صورت گرفته و بر اساس مطالعات راهبردی صنعت مبلمان قبل از تاسیس شبکه توزیع مویرگی شرکت فرام، توزیع کنندگان به دو دسته اصلی تقسیم می شدند : گروه اول توزیع کنندگانی بودند که خود تولید کننده هستند و تنها به عرضه محصول خود می پردازند و با ایجاد شبکه ای از نمایندگی های فروش در سطح کشور مبادرت به فروش محصول می نمودند. گروه دوم فعالانی بودند که تنها به عرضه محصول پرداخته و به صورت نمایندگی انحصاری یا عامل فروش گروه اول محصولات را به مصرف کنندگان نهایی و به صورت محدودی به سایر خرده فروشان به تناسب مراجعات به فروش می رسانند. در خصوص تعامل با بازار بین المللی نیز توزیع به بازارهای جهانی در این صنعت به صورت مستقیم توسط تولیدکنندگان صورت می گرفت و شبکه توزیع ساختار یافته ای که صرفاً به توزیع محصولات مبلمان ایرانی بپردازد وجود نداشت. هم اکنون در شرکت فرام با اتکاء بر مدیریت متخصص و کارآمد و نیز مطالعات انجام گرفته، بر آنیم پل ارتباطی قوی، جهت شناساندن محصولات تولیدکنندگان به فروشندگان(خرده فروشان) محترم در پهناور کشور عزیزمان ایران و در بازارهای بین المللی باشیم.
عکس عروسی پس از 88 سال ازدواج
یک زوج 100 ساله چینی که از مراسم ازدواجشان در سال 1924 میلادی هیچ خاطره ای نداشتند لباس عروس و دامادی پوشیده سرانجام صاحب یک عکس عروسی شدند.

"کونگهان وو" پیرمرد 101 ساله در سال 1924 با همسرش که دو سال از او بزرگتر است در روستای نانچونگ در استان سیچوان چین ازدواج کرد.

به گزارش سه نسل به نقل از نیوزنت، به دلیل بی پولی آنها تا جایی که می توانستند در هزینه مراسم ازدواج صرفه جویی کردند. آنها حتی نتوانستند یک عکس از عروسیشان بگیرند.

البته تاخیر در کار بهتر از هرگز انجام ندادن کار است و امروز این فقدان بزرگ زوج چینی پس از 88 سال ازدواج برطرف شد.

یک گروه از عکاسان خیرخواه تصمیم گرفتند همت کرده و نخستین عکس ها را از ازدواجی که 88 سال پیش برگزار شده بود ، بگیرند.

"کونگهان وو" و همسرش که به امید چنین روزی لباس های مراسم ازدواج خود را نگه داشته بودند، آنها را به تن کرده و با خوشحالی در برابر دوربین عکاسان ژست گرفتند.

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 
 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار