لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

شرکت گلرنگ پخش

نوع شرکت/مدرک : توزیع کننده
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 84236 (021) - فکس: 88101291 (021)
آدرس شرکت : تهران - تهران - خیابان میرزای شیرازی- بین خیابان شهید مطهری و شهید بهشتی - نبش کوچه عرفان - پلاک 213

شرح خدمات : آرمانهاي شرکت گلرنگ پخش • تحقق آرمان‌هاي بلند بنيانگذار گروه صنعتي گلرنگ از طريق سهيم بودن در رشد و شکوفايي ايران عزيز و خدمت رساني هر چه بهتر به هموطنان • پرورش نيروي انساني متعالي و سهيم بودن در جامعه اي تعالي يافته • بدل شدن به الگوي کسب و کار در صنعت پخش • ايفاي نقش محوري در رشد و توسعه گروه صنعتي گلرنگ در عرصه جهاني و مطرح کردن گروه به عنوان يکي از 500 شرکت برتر جهان • رسيدن به سهم قابل قبول از GDP کشور چشم‌انداز شرکت ما مصمم هستيم در سال 1395 هجري شمسي بعنوان يكي از برترين شركتهاي پخش كشور شناخته شويم و با تحقق فروش 1500 ميليارد تومان ، بيش از 5% حجم مبادلات ريالي كالاهاي آرايشي ـ بهداشتي ـ شوينده ـ سلولزي ـ غذايي و فرهنگي در قالب 90% پايگاههاي فعال بعنوان شركاي تجاري پو شش دهيم و در راستاي توسعه پايدار و به منظور رضايتمندي سهامداران و كاركنان شركت كالاهايي باكيفيت و با صرفه براي مشتريان را عرضه نماييم . ماموريت شرکت فعاليت شركت گلرنگ پخش اشتغال زايي از طريق ايجاد كسب و كار بهره ور و پايدار و توزيع مناسب كالاهاي FMCG در حوزه هاي آرايشي ، بهداشتي ، شوينده ، سلولزي و پليمري، غذايي و فرهنگي در سراسر بازارهاي داخلي به مشتريان شامل سوپرماركت‌ها، فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي، تعاوني ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها، رستوران‌ها، داروخانه‌ها، ويدئو كلوپ‌ها و.... مي‌باشد. ما با بهره گيري از نيروهاي مجرب و متعهد و برندهاي معتبر و حمايت هاي هلدينگ گروه صنعتي گلرنگ و با بكارگيري روشهاي نوين فروش مويرگي و ناوگان پخش سراسري و سيستم نرم افزار يكپارچه Online و با تكيه بر ارزشهاي سازماني شامل وطن خواهي، علاقه‌مندي، صداقت و تدبير و بر اساس اعتماد مردم بسوي افق روشن شركت پيشرو و الگو در صنعت پخش گام برداشته و در اين مسير به كاركنان خود بعنوان سرمايه هاي ارزشمند مي‌نگريم. شرکتهاي تحت تابع شرکت گلرنگ پخش نگ پخش گرگان گلرنگ پخش غرب تهران گلرنگ پخش شرق تهران گلرنگ پخش اراک گلرنگ پخش اردبيل گلرنگ پخش اروميه گلرنگ پخش اصفهان گلرنگ پخش اهواز گلرنگ پخش بروجرد گلرنگ پخش بندرعباس گلرنگ پخش تبريز گلرنگ پخش ساري گلرنگ پخش شيراز گلرنگ پخش قزوين گلرنگ پخش قم گلرنگ پخش کرج گلرنگ پخش کرمان گلرنگ پخش کرمانشاه گلرنگ پخش گيلان گلرنگ پخش مشهد گلرنگ پخش همدان گلرنگ پخش يزد
انرژی مثبت را به زندگی خود بیاورید

شما با تغذیه مناسب مراقب سلامت خود هستید. برای رفع نگرانی از وضعیت جسمی‌تان به پزشک مراجعه می‌کنید اما خوب است بدانید برای داشتن جسم و روح سالم، موارد بسیار دیگری هم دست به دست هم می‌دهند و به ما برای رسیدن به سلامتی کمک می‌کنند. یکی از عواملی که شاید خیلی هم به آن توجه نمی‌کنیم، نوع دکوراسیون محل کار و زندگی‌مان است.
میزان انرژی موجود در این دو مکان کاملا می‌تواند بر سلامت جسمی و روحی ما موثر باشد. همان‌طور که می‌دانیم انرژی حیاتی در تمام موجودات، اجسام و در همه جا وجود دارد ولی در بعضی نقاط انتشار انرژی، بیشتر از جاهای دیگر است.
اصولا نقاط مرتفع مثل مناطق کوهستانی و جنگل‌های انبوه که دارای درختان کهنسال بلند هستند و معابد، مساجد، کلیساها یا مکان‌هایی که مقبره بزرگواری است؛ هر جا که انسان در آن به عبادت خدا می‌پردازد و با فکر او تمرکز می‌کند و او را در قلب خود حس می‌‌کند، به افزایش انرژی درونی انسان و شفای او کمک می‌کند.
● دکوراسیون انرژی
به عقیده چینی‌های باستان، موقعیت و جهت پدیده‌ها در فضا از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و محل سکونت، کار، نحوه قرارگیری اشیا، میز، مبلمان، کتابخانه و سایر مایملک انسان که او را از هر سو احاطه کرده‌اند، قادر به تاثیرگذاری بر سلامت رفتار و روان او هستند. براساس فنگ‌شویی اشکال هندسی، خطوط و استقرار صحیح اشیا در محیط‌های مناسب موجب همسویی نیروهای آسمانی با انسان و اشیا شده، سلامتی و موفقیت را به ارمغان می‌آورند.
این تاثیرات، رفتار و شخصیت انسان را در جهت مثبت یا منفی و موزون یا ناموزون تعیین میکنند. بدیهی است که اصلی‌ترین عصاره دکوراسیون انرژی یا فنگ‌شویی، توجه به هماهنگی موجود در طبیعت بوده و کشف رموز طبیعت که همواره در حال سخن گفتن با بشر هستند و استفاده از آنها در زندگی شخصی. برای تبدیل محیط‌ اطراف خود به چنین اماکنی چه باید بکنیم؟ راهکار اجرایی برای بهره‌مندی از فضایی مثبت چیست؟
● پاک کردن انرژی‌های منفی
احتمالا می‌توانید برخی از این مکان‌ها را در اطراف خود مثال بزنید، اماکنی که ارتعاشات منفی آنها بالاست. بسیاری از ما تجربه کرده‌ایم که هنگام مراجعه به بعضی جاها حال خوب ما، بد می‌شود مثل جاهای گرفته، بدون گردش و تهویه هوا، بدون نور و زندگی. علت اصلی آن بالا بودن ارتعاشات منفی در این اماکن است.
راهها و شیوه‌های متعددی وجود دارد که می‌توان با آن فضاها یا اماکن را از ارتعاشات منفی پاک و ارتعاشات مثبت و شفابخش را جایگزین آن کرد. این عمل به خصوص در مکان‌های عمومی مانند هتل‌ها یا کوپه قطار بسیار مفید واقع می‌شود اما می‌توان آن را به منظور پاکسازی و تقدیس منزل، محل کار یا اتومبیل خود نیز استفاده کرد، اغلب افراد پس از این عمل، احساس خوبی را تجربه می‌کنند.
● راه‌کارهای موثر
▪ فرض کنید که یک درمانگر بخواهد به شفای بیمار بپردازد. کار کردن درمانگران در اتاقی که از انرژی‌های منفی پاکسازی شده باشد، بسیار اهمیت دارد. بهتر است در صورت امکان اتاقی انتخاب شود که در معرض نور آفتاب بوده و به فضای باز و هوای تازه دسترسی داشته باشد.
پس آفتاب یکی از عوامل دفع انرژی‌های منفی است. -۲ علاوه بر این می‌توان با دود کردن مریم‌گلی و سرو آزاد یا هر گیاه خوشبو و ضدعفونی‌کننده دیگر، اتاق را پاکیزه نگاه داشت. پیش از برخاستن دود باید یکی از درهای خانه را باز گذاشت تا دود، انرژی مرده و منفی را جذب کرده، آن را از در اتاق خارج کند. -۳ قرار دادن تکه‌های جواهر مناسب در اتاق نیز انرژی منفی را جذب می‌کند.
● چند توصیه ساده
حالا چند توصیه ساده برای این‌که محیط‌ اطراف خود را سرشار از انرژی مثبت کنید:
۱) هرگز به طور مداوم در اتاق بدون تهویه یا زیرنور چراغ‌های فلورسنت (مهتابی) کار نکنید. این نور فرکانسی تولید می‌کند که با ارتعاشات هاله تداخل کرده، موجب بروز فرکانس ضربه‌ای در حوزه انرژی می‌شود. دامنه فرکانسی این نورها برای تندرستی زیان‌آور هستند.
۲) وجود گیاهان، مولد انرژی و شفابخش هستند. می‌توانید در اتاق خود از حضور زنده گیاهان بهره‌مند شوید و زندگی را در کنار گیاهان تجربه کنید.
۳) استفاده از رنگ‌های شاداب و انرژی‌بخش نیز می‌تواند بسیار موثر باشد.
۴) پخش موسیقی موزون برای از بین بردن انرژی‌های منفی در فضا و دفع امواج منفی مفید است. کاری کنید که نور و هوای زنده و تازه به زندگی‌تان جاری شود. با خواندن نام خداوند می‌توانید اتاق خود را به مکانی پاکیزه و سرشار از انرژی مثبت تبدیل کنید.


http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار