لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

شرکت مهر پخش نسیم

نوع شرکت/مدرک : توزیع کننده
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : ۴۴۴۱۵۹۱۱ - ۴۴۵۲۹۱۳۳ - فکس:۴۴۴۷۰۸۲۶
آدرس شرکت : تهران - تهران - میدان پونک – سردار جنگل – بین میرزا بابائی و ۳۵ متری گلستان – برج آسمانسردار - طبقه سوم – واحد 301 وتهرانسر – بلورار اصلی – بین خیابان ۱۵ و ۱۳ – جنب صندوق مالی و اعتباری مهر – پلاک ۱۶۰ - طبقه سوم
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : خدمات مهر پخش نسیم توزیع و پخش شرکت مهر پخش نسیم بیش از 7 سال است که در حوزۀ پخش و توزیع مواد غذایی خدمات مختلفی را به شرکت های تولید کنندۀ مواد غذایی ارائه کرده است و با بیش از 7000 سوپر مارکت در تهران ارتباط فعالی دارد .مزیت اصلی شرکت مهر پخش نسیم برخورداری از یک سیستم بازاریابی تلفنی منسجم و یکپارچه می باشد که فروشندگان تلفنی مجرب و آموزش دیده در این سیستم مشغول به فعالیت هستند.برخورداری از امکانات مناسب جهت توزیع و پخش محصولات غذایی و پروتئینی از نکات اساسی تمایز شرکت مهر پخش نسیم از سایر توزیع کنندگان می باشد. فروش شرکت مهر پخش نسیم علاوه بر فعالیت های تخصصی در حوزۀ پخش و توزیع آمادگی این را دارد که عملیات پیمان کاری فروش شرکت های تولید کنندۀ مواد غذایی را بر عهده بگیرد و با شرکت هایی که قدم به عرصۀ تولید می گذارند در قالب عقد تفاهم نامه هایی مشترک ،از ابتدا تا انتهای مراحل فروش شرکت ها را بر عهده بگیرد و برنامه ریزی فروش محصولات را به مرحلۀ اجرا بگذارد. بازاریابی ، بازارسازی ، مطالعۀ بازار بازاریابی و بازارسازی و مطالعۀ بازار از جمله اقدامات مهمی هستند که هر شرکت تولید کننده باید با رویکردی تخصصی و منسجم به آن بپردازد.شرکت مهر پخش نسیم به دلیل داشتن ارتباطی مستقیم با بسیاری از سوپرمارکتها و به دلیل برخورداری از اطلاعات به روز از شرایط توزیع و پخش مواد غذایی در مناطق مختلف ؛ آمادگی دارد انجام فعالیت های مربوط به بازاریابی و بازارسازی و تحقیقات بازار را چه در مرحلۀ پیش از ورود به بازار و چه در مرحلۀ پس از ورود به بازار بر عهده بگیرد.شرکت مهر پخش نسیم آمادگی این را دارد که پس از مذاکرات مقدماتی طرح ها و پروپوزال های خود را جهت آگاهی تولید کنندگان محترم ارائه کند . در این بخش از فعالیت ها مهمترین رویکرد شرکت مهر پخش نسیم وارد کردن محصولات و مواد غذایی به قفسۀ سوپر مارکتها و افزایش فروش محصولات می باشد. تبلیغات و پروموشن شرکت مهر پخش نسیم در راستای ادامۀ فعالیت های مربوط به پخش و توزیع و بازاریابی و بازار سازی، به دلیل شناخت و آگاهی از شرایط توزیع مواد غذایی آمادگی دارد تا در فعالیت های مربوط به تبلیغات و پروموشن به خصوص در تبلیغات در لحظۀ خرید و انجام عملیات سمپلینگ با شرکت های توزیع کنندۀ مواد غذایی و یا شرکت هایی که در زمینۀ بازاریابی مواد غذایی فعال هستند ، همکاری مشترک و دوجانبه ای داشته باشد. خدمات FMCG مهمترین تخصص شرکت مهر پخش نسیم در توزیع کالاهای سردخانه ای تندرو که نیاز به سرعت و دقت در توزیع و حمل دارند می باشد که به دلیل برخورداری از امکانات و سیستم بهینۀ توزیع ،توانمندی عرضۀ مناسب و به هنگام محصولات تازه و منجمد را دارا می باشد.
۵ کار برای اینکه مردم بیشتر دوست مان داشته باشند

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


5کار برای اینکه مردم بیشتر دوست مان داشته باشند

در این مقاله می خواهیم ۵ راه ساده و رایگان برای شما بگوییم تا مردم بیشتر به سمت تان بیایند و بیشتر دوست تان داشته باشند.

۵ کار برای اینکه مردم بیشتر دوست مان داشته باشند

۱ سلام کردن و احوالپرسی :

اصلا منظورم این نیست که با همه صمیمی باشیم ، ولی یکی از مهمترین کارهایی که برای مردم ارزش دارد سلام کردن و احوالپرسی با آنهاست ، زیاد دیده ام مخصوصا آپارتمان نشینان و برج نشینان در شهر بزرگی مثل تهران همسایه ها نه تنها همدیگر را نمی شناسند ، بلکه حتی سلام هم به هم نمی کنند ، سلام کردن هم محبت مردم را جلب می کند و هم روی اعتماد به نفس ما اثر مثبت دارد ، از همین فردا سعی کنید به تعداد افراد بیشتری مخصوصا دور و بری ها سلام کنید و اثر مثبت آن روی اعتماد به نفس خود را ببینید.

۲ انجام دادن کارهای شخصی :

تا جایی که می توانید سعی کنید کمتر از مردم درخواست داشته باشید و کارهای شخصی را خودتان انجام دهید ، حتی از نزدیکان و خانواده خود هم سعی کنید کمتر درخواست داشته باشید ، خواسته های کمتر از مردم انسان را دوست داشتنی تر می کند.

۳ امر و نهی نکردن :

امر و نهی کردن زیاد بر خلاف تصور رایج نه تنها کسی را بالا نمی برد بلکه از عزت نفس فرد نیز می کاهد ، بسیار دیدم شوهران و پدرانی را که مدام دستور می دهند و امر و نهی می کنند و معتقدند با این کار ارزش آنها بالاتر می رود ، در حالی که کاملا برعکس است ، چرا که هر چه تعداد امر و نهی بالاتر برود ، پذیرش آن کمتر می شود ، امر و نهی در شرایط خاصی باید باشد و اگر هر زمان بخواهید از آن استفاده کنید کم کم حرف شما کم اهمیت می شود و ارزش خودتان نیز پایین می آید ، پس از امر و نهی در شرایطی بسیار خاص و به ندرت استفاده کنید.

۴ غر نزدن و انتقاد نکردن :

این مورد هم بسیار جالب است ، افراد از شرایط کشور و شرایط مالی و ... انتقاد می کنند و فکر می کنند با این کار ارزش آنها بالا می رود ، به اصطلاح در جامعه ما هر کس منتقدتر باشد یعنی فرد باسوادتری است ، ولی این دید صحیح نیست ، کسی که مدام غر میزند و انتقاد می کند در واقع ناتوانایی خود را بیان می کند و عدم توانایی مدیریت شرایط ، مردم به کسانی علاقمند هستند که حرف های خوب می زنند و اهل غر زدن نیستند ، چرا که از انتقاد و غر زدن اشباع شده اند ، بنابراین تمایل شان به کسانی که حرف های مثبت و غیر منفی می زنند بیشتر است.

۵ بیان خوبی های دیگران :

مردم دوست دارند خوبی هایشان بیان شود و فراموش نشود ، از این ویژگی به بهترین نحو استفاده کنید ، اگر کسی خوبی به شما کرده بارها از او تشکر کنید و وقتی او را می بینید یا در جمع خوبی هایی که از او دیده اید را بیان کنید ، بدترین کار ممکن بیان خوبی های خودتان در جمع است ، مردم از آدمهایی که از خودشان تعریف می کنند به تدریج متنفر می شوند ، بهترین کار برای دوست داشته شدن توسط مردم بیان خوبی هایشان است.

امیدوارم شما هم با بکارگیری این راهکارهای رایگان و ساده ، ارتباط بهتری با اطرافیان خود داشته باشید و از این ارتباط لذت ببرید.

>>>آفتاب کد

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار