لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

صنایع آهنی و آلومینیومی آذر صنعت

نوع شرکت/مدرک : سایر/تماس با مدیر سایت
نام مدیر عامل : توفیق منافی نیاری
تلفن های تماس شرکت : 09149513024
آدرس شرکت : اردبیل - اردبیل - کمربندی دوم - اول نیار - جنب چاپ پدیده
تلفن های تماس کارخانه : 6642300
آدرس کارخانه : اردبیل - اردبیل - کمربندی دوم - اول نیار- جنب چاپ پدیده

شرح خدمات : ارائه خدمات جوشکاری - تعمیر و نصب - سازنده انواع درب و پنجره های دوجداره (آلومینیومی) سازنده شیک ترین دربهای آهنی با جدید ترین ژورنال روز دنیا - سفارش تیرچه فلزی پذیرفته میشود
منتظر نشوید 63 ساله شوید
در سال1977 ‏در «تالاهاس فلوریدا»، «لورا شولتز» که در آن زمان 63 ‏ساله بود، عقب یک بیوک را از روی زمین بلند کرد تا دست نوه‌اش را از زیر آن بیرون بیاورد. قبل از آن زمان، هیچ چیزی سنگین‌تر ازکیسه‌ی بیست و دو سه کیلویی غذای حیوانات خانگی را بلند نکرده بود.
‏دکتر «چارلزکارفیلد»، نویسنده‌ی کتاب عملکرد عالی و عاملان عالی، بعد از اینکه ماجرای او را در روزنامه خواند، با او مصاحبه کرد. وقتی به خانه‌اش رفت، لورا شولتز از هرگونه صحبت در مورد آنچه خودش آن را «رویداد» می‌نامید، امتناع ورزید. دائم از چارلی می‌خواست که صبحانه بخورد و به مادربزرگش زنگ بزند، که او هم این کار را کرد.
‏بالاخره چارلز موفق شد او را وادار کند تا در مورد « ‏رویداد» صحبت کند. او گفت دوست ندارد در مورد آن فکر کند چون باورهایش را درباره‌ی آنچه می‌تواند و آنچه نمی‌تواند در مورد کاری ممکن انجام دهد، به چالش می‌طلبد. او گفت: « اگر زمانی که خیال می‌کردم نمی‌توانم اين کار را انجام دهم، توانستم انجامش بدهم، در مورد بقیه‌ی زندگی‌ام چه بگویم؟ آیا آن را هدر نداده‌ام؟
‏چارلی لورا را متقاعد کرد که زندگی هنوز تمام نشده و او هنوز هم می‌تواند هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد. چارلی از او پرسید دلش می‌خواهد چه کار کند و نسبت به چه کاری شور و شوق دارد. اوگفت که همیشه عاشق صخره‌ها بوده و دلش می‌خواسته زمین شناسی بخواند، اما والدینش آن قدر پول نداشتند که هم زمان او و برادرش را به دانشگاه بفرستند، بنابراین فقط برادرش به دانشگاه رفته بوده است.

لورا شولتز در63 سالگی، با راهنمایی چارلی تصمیم گرفت به مدرسه برگردد و زمین شناسی بخواند. بالاخره مدرک تحصیلی خود را در آن زمینه گرفت و در دانشکده‌ی محلی به تدریس مشغول شد.

‏منتظر نشوید 63 ساله شوید و بعد تصمیم بگیرید که می‌توانید هرکاری دلتان می‌خواهد انجام دهید. سال‌های عمر خود را هدر ندهید. تصمیم بگیرید که شما قابلیت و توانایی انجام هر کاری را که می‌خواهید دارید و از همین الان شروع به تلاش در جهت به دست آوردن آن کنید.

منبع : كتاب مباني موفقيت اثر جك كانفيلد ، برگردان گيتي شهيدي
 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 


دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار