لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

صنایع چوب وکاغذ مازندران

نوع شرکت/مدرک : چوب وکاغذ
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 88712476 - 88725663 - نمابر: 88712378
آدرس شرکت : مازندران - ساری - تهران - خیابان جمال الدین اسدآبادی ، خیابان شهید قنبری ، خیابان شهید فراهانی پور ،شماره 45
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت
تلفن های تماس کارخانه : (19-3882001)0151 - نمابر (3882020)01
آدرس کارخانه : مازندران - ساری - مازندران - ساری - بلوار کشاورز - کیلومتر 12 جاده ساری سمنان

شرح خدمات : شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران بزرگترين كارخانه كاغذ خاورميانه با ظرفيت 175 هزار تن در سال داراي منابع انساني باتجربه و عاشق مي باشد كه در ابتداي سال 90 با تاسي از فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر سال جهاد اقتصادي با حمايت سهام داران ، مسئولين کشوري و استان و با تکيه بر پرسنل توانمند ، سخت کوش و متعهد علي رغم مواجه بودن با مشکلات و موانع جدي تلاش کرده است تا با اتخاذ تمهيداتي اثربخش و رفع موانع موجود و دور زدن تحريم ها مقتدرانه در عرصه صنعت کشور ماموريت هاي محوله را به نحو مطلوب به انجام برساند که به موفقيت ها و رکودهاي جديدي در عرصه توليد و فروش دست يافته است. باتوجه به اينکه اين شرکت حدود 20 درصد از نيازهاي کاغذهاي مصرفي کشور را برعهده دارد اين موضوع وظايف مجموعه و پرسنل اين واحد توليدي را به مراتب در اجراي فرمايشات مقام معظم رهبري در سال 91 بسيار سنگين تر کرده که با تلاش بيشتر و عزم راسخ در تحقق برنامه هاي اقتصادي با هدف قطع وابستگي ها ، غلبه بر تحريم ها ، حفظ اشتغال پايدار ، حفظ ارزش هاي مقدس امام راحل و شهداي انقلاب و دفاع مقدس به ويژه شهداي عرصه هاي کار و توليد در سايه ولايت فقيه محقق مي شود.
نوزادانی که موقع تولد دندان دارند
حتما شما هم این خبر را که مثلا یکی از نوزادهای فامیل با دندان به دنیا آمده است را شنیده اید و خیلی هم تعجب کرده اید.
 

خیلی از افراد با شنیدن این خبر به قدری متعجب می شوند که آن را به بیماری هایی مختلفی ربط می دهند. اما آیا واقعا پای بیماری خاصی در میان است؟

دندان نوزادان

به طور طبیعی رویش دندان های شیری در شیرخواران از ماه هفتم شروع می شود. اگرچه دیده می شود بعضی بچه ها دو تا سه ماه زودتر دندان درمی آورند، مثلا در چهار تا پنج ماهگی و بعضی ها نیز خیلی دیرتر از زمان معمول دندان در می آورند، مثلا در دوازده ماهگی و یا حتی دیرتر.

ژنتیک در این میان نقش مهمی را برعهده دارد، یعنی اینکه پدر و مادر نوزاد در چند ماهگی دندان در آورده باشند.

البته گاهی هم دیده می شود که برخی نوزادان با دندان بدنیا می آیند. به دندان هایی که از بدو تولد وجود دارند، دندان های مولودی گفته می شود. در واقع این دندان ها زمانی که نوزاد در رحم مادر بوده، رشد کرده اند.

در گروه دیگری از نوزادان دندان ها طی سی روز اول بعد از تولد درمی آیند که به آنها دندان های Neonatal یا نوزادی گفته می شود.

دندان های مولودی در چه نوزادانی شایع ترند و چرا؟

شیوع دندان های مولودی در جوامع مختلف متفاوت است و از یک نوزاد در میان هر دو هزار نوزاد متولد شده تا یک نوزاد در میان هر 3500 نوزاد متولد شده دیده می شود.

پس می بینیم که نژاد و ژنتیک افراد چقدر در شیوع آن تاثیرگذار است. البته شیوع دندان های بدو تولد سه برابر دندان های نوزادی است و این دندان ها در نوزادان نارس کمتر دیده می شوند. 60 درصد این نوزادان سابقه خانوادگی دندان های نوزادی را دارند.

دندان های نوزادی که در 30 روز اول بعد از تولد ایجاد می شوند، معمولا به صورت یک جفت دندان پیش در فک پایین ایجاد می شوند.

دندان های بدو تولد نیز معمولا به صورت یک دندان در جایگاه دندان های پیش قرار دارند. به ندرت ممکن است نوزادی با دندان های آسیا به دنیا بیاید.

معمولا نوزادانی که هنگام تولد دندان نوزادی دارند، نقص جسمی و یا ذهنی ندارند. اما گاهی وجود دندان هنگام تولد، علامت اختلالات دیگری است که ممکن است همراه و یا بعد از آن ظاهر شود. اگرچه احتمال این اختلالات کم است، اما برای حفظ سلامت نوزاد لازم است تمام اقدامات زیر نظر پزشک بوده و مراجعات متعدد به پزشک متخصص اطفال برای بررسی وضعیت سلامت کودک انجام شود.

یک نمونه از اختلالات همراه با این دندان ها، اختلالات رشد ناخن های پا، شاخی شدن کف پا و درد کف پا در هنگام راه رفتن است که آن را سندرم ضخامت ناخن مادرزادی می نامند.

در بیشتر مواقع وجود این دندان ها علت خاصی ندارد. این دندان ها معمولا لق هستند و یا کشیده می شوند. نه به این خاطر که وجود آنها باعث بیماری نوزاد می شود، بلکه علتش آن است که زبان و لب های نوزاد تازه به دنیا آمده ممکن است با وجود دندان اذیت شود.

علت دیگر دشواری در شیردهی است. شیر دادن به نوزادی که دندان دارد ممکن است مادر را اذیت کند.

از طرفی همانطور که گفتیم این دندان ها معمولا لق شده و می افتند. حالا اگر این دندان بیفتد و وارد مجاری تنفسی نوزاد شود، خطرناک است.

  منبع : تبیان


http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png


دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار