لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

سايت هشت

نوع شرکت/مدرک : ایندکس سایت
نام مدیر عامل : . .
آدرس شرکت : تهران - تهران -

شرح خدمات : سايت هشت با توجه به عدم وجود يك سايت كامل فارسي جهت ايرانيان طراحي شده است . در اين سايت با توجه به علاقمندي كاربران سايت هاي اينترنتي ، سرويس هاي متنوعي قرار گرفته شده است و در حال كامل سازي خود مي باشد . در فاز اوليه ، انگيزه سايت فراهم سازي امكاناتي بود تا شرايط تفريحي را جهت كاربران خود مهيا سازد ولي با توجه به پتانسيل موجود جهت فراهم سازي امكانات ديگر كه مناسب براي ايرانيان بود تصميم به گسترش كار خود در آن زمينه ها را نيز گرفت كه سايت هاي كاريابي ، خريد و فروش املاك و ماشين ، كنكور و فروشگاه كه امكان فروش Online با وجود درصدهاي تخفيف 30 – 5 درصدي با ارسال رايگان را دارد ، از نتايج اين تصميم مي باشد .
کشیدن نقاشی فوری با انگشت

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:

کشیدن نقاشی فوری با انگشت

فابیان گاته هنرمند 43 ساله اهل شیلی است که نوآوری خاصی را برای نقاشی های انگشتی خود به وجود آورده است و حالا به عنوان هنرمند سریع السیر مشهور شده است. او نقاشی های شگفت انگیزی با انگشت می کشد و برای هر کدام زیر سه دقیقه زمان صرف می کند.
 

نقاشی با انگشت یک هنر است که این روزها هنرمندان بسیاری در آن مشغول به کار هستند اما دنیا بر پایه استعداد و نوآوری بنا شده است پس اگر نقاشی نوآوری داشته باشد می تواند بیش از دیگران خود را محبوب و مشهور کند.


او این روزها هنر خود را در سطح خیابان به نمایش می گذارد و از این راه کسب درآمد هم می کند. هر کدام از این نقاشی های شگفت انگیز 6 یورو قیمت دارد ولی برای خرید سه نقاشی می توان 10 یورو پرداخت کرد که برای یک نقاشی سه دقیقه ای به نظر خوب می آید.

او یک چمدان مشکی که مملو از رنگ های مختلف است را با خود حمل می کند و هر زمان که نیاز به کشیدن یک نقاشی جدید باشد سریعا مشغول به کار می شود و با توجه به درجه سختی نقاشی بین 1 تا 3 دقیقه برای آن زمان صرف می کند. البته او تنها نقاشی از مناظر می کشد ولی همین کار را به بهترین شکل انجام می دهد که از تصاویر به خوبی هویدا است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران


http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار