لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

بیرجند مولدینگ

نوع شرکت/مدرک : تولیدی
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 76204508
آدرس شرکت : تهران - تهران - جاده دماوند- منطقه صنعتی جاجرود سعیدآباد -خیابان صنوبر - پ. 20 تهران جاجرود ایران
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : گروه صنعتی بیرجند مولدینگ در سال 1379 توسط گروهی از دانش آموختگان و مهندسین مجرب با هدف گروه صنعتی تاسیس شد که این گروه کار خود را با بخش طراحی و پیاده سازی قالبهای پلاستیک، باکالیت و دایکاست و سمبه و ماتریس شروع کرد. در این بخش مهندسین مجرب انواع قالبها را به کمک cad , catia طراحی می کنند و سپس این قالبها طبق نیاز مشتری با ابزارهای دقیق و پیشرفته ساخته می شود. این شرکت با تلاش کادر اجرایی موفق شد در سال 1382 علاوه بر بخش قالبسازی بخش ساخت قطعات باکالیتی را نیز راه اندازی کرد و قطعات بزرگی همانند قاب کنتور های تکفاز و سه فاز را ساخت و توانایی تولید قطعات باکالیت (ترموست)تا 3000gr را دارد. سپس گروه صنعتی بیرجند مولدینگ علاوه بر بخش های فوق بخش تزریق پلاستیک را نیز راه اندازی کرد و قطعات پلاستیکی در حد 390 گرم رانیز تولید می کند . همچنین برای مونتاژ قطعات پلاستیکی و باکالیتی یک بخش مونتاژ نیز تاسیس شد که قطعات فوق را در صورت نیاز مونتاژ کرده و سپس کلیه قطعات کنترل کیفیت می شود تا قطعه سالم به دست مشتری برسد و رضایت مشتری جلب گردد. شرکت بیرجند مولدینگ به لطف خدا و یاری همکاران و کادر اجرایی و همچنین درایت مدیریت شرکت هم اکنون شامل بخش های طراحی ، قالب سازی ، باکالیت ، پلاستیک و مونتاژ می باشد و این شرکت تا حدودی خود کفا شده و خود می تواند به تنهایی نیاز مشتریان خود را برآورده کند ولی غایت هدف شرکت این نمی باشد و شرکت پیوسته تلاش خود را در راستای توسعه و بهبود فرآیند تولید و کنترل کیفیت ادامه خواهد داد تا ان شاء الله بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز که سرمایه اصلی شرکت می باشید را جلب نماییم.
خوردنی های مفید برای ریه ها

به گفته متخصصان سلامت و تغذیه، مصرف گریپ فروت، موز، ماهی و پنیر در بهبود علائم بیماری مزمن انسدادی ریه موثر است.
 

در این بررسی که اطلاعات مربوط به رژیم غذایی 2167 فرد مبتلا به بیماری مزمن انسدادی ریه در آمریکا و اروپا مورد مطالعه قرار گرفت، مشخص شد در عملکرد ریه ها و تعداد گلبول های سفید خون افرادی که یکی از این خوردنی ها را مصرف کرده اند، بهبودی حاصل شده است.

کورین هانسون، متخصص ارشد این مطالعه گفت:

رژیم غذایی می تواند یک عامل خطرزای بالقوه در ابتلا و نیز تشدید بسیاری از بیماری ها باشد و شواهد علمی نیز وجود دارند که تایید می کنند نوع رژیم غذایی در ابتلا به بیماری مزمن انسدادی ریه و شدت علائم بالینی این بیماری نقش دارد.

اما از سوی دیگر در این آزمایش که با هدف بررسی ارتباط بین رژیم غذایی با بیماری مزمن انسدادی ریه انجام گرفت، آشکار شد افرادی که یک روز قبل از آغاز آزمایش گریپ فروت، موز، ماهی یا پنیر مصرف کرده بودند، عملکرد ریه هایشان در آزمایش های استاندارد بهتر بوده، سریع تر راه می رفتند و شاخص های التهابی در خون آنان نیز به مراتب کمتر بوده است.

متخصصان معتقدند در حالی که رابطه علت - معلولی مصرف این خوردنی ها با بهبود بیماری مزمن انسدادی ریه تایید نشده اما می توان خواص آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی این چهار ماده غذایی را دلیل این رابطه دانست.

  منبع : خبرگزاری ایسنا

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png 
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار