لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

ضد عفونی ودفع افات نباتی پارس

نوع شرکت/مدرک : خدمات تخصصی
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 88518547 - 77726892 - دورنگار: 88514399
آدرس شرکت : تهران - تهران - خیابان شریعتی، نرسیده به سید خندان، کوچه بسطامی، شماره 6، طبقه 8، واحد 32 ص.پ. 3959-15875
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : موسس این شرکت جناب آقای مهندس ناجی فیصلی فعالیت خود را بعنوان اولین تشکیلات تخصصی ضدعفونی در ایران بمنظور کاهش ضایعات فرآورده های کشاورزی در سال 1343 با کمک یک شرکت حمل و نقل بین المللی در مهمترین بندر صادراتی آن زمان یعنی بندر خرمشهر آغاز نمود و در سال 1346 با تأسیس سازمان حفظ نباتات اولین پروانه و مجوز ضدعفونی به نام ایشان صادر گردید. در سال 1347 و بمنظور توسعه خدمات خود در جهت بهبود کیفیت خرمای صادراتی ایران اقدام به تأسیس شرکت ضدعفونی و دفع آفات نباتی خوزستان نموده که این شرکت با دایر کردن بزرگترین مرکز ضدعفونی خرما با دستگاه های واکیوم و با ظرفیت روزانه 500 تن موجب افزایش صادرات خرما از 8000 تن به بیش از 50000 تن در سال گردید. متأسفانه این مرکز مهم با شروع جنگ تحمیلی به کلی تخریب و فعالیت شرکت متوقف شد. در سال 1362 شرکت مشابه دیگری به نام شرکت ضدعفونی و دفع آفات نباتی پارس با همان اهداف قبلی شروع به کار نمودکه خدمات آن جهت ضدعفونی فرآورده های کشاورزی خصوصاً خرما و پسته صادراتی کما بیش ادامه دارد. از سال 1372 با توجه به ناکافی بودن ضدعفونی به روش اتمسفریک و بنا به درخواست خریداران خارجی خشکبار ایران که ضدعفونی با دستگاه های واکیوم را توصیه می کردند این شرکت اقدام به طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی این دستگاه ها در مراکز تولید و کارگاه های بسته بندی خرما نمود که از جمله شرکت حاج اکبر حاج کاظمیان (AHT)، شرکت میوه خشک پارس، شرکت نخل ابرش، شرکت نخل جوان، شرکت ثمرآوران، شرکت پارسان دی سمبل کرمان، از این دستگاه ها استفاده لازم را می نمایند.
روایت جالب رضا کیانیان از شب زفاف یک زن و شوهر( 18)
حکایت و داستان | روایت جالب رضا کیانیان از شب زفاف یک زن و شوهر( 18)

رضا کیانیان گفت وگویی با ماهنامه صنعت سینما کرده ودربخشهایی از این گفت و گو، گفته خاله وشوهر خاله او بسیار تعارفی هستند و تا آخر عمر در نهایت ادب به هم تعارف می کردند ...
 

مثلا وقتی خاله ام می خواست جلوی شوهر خاله ام چای بگذارد شوهر خاله ام می گفت چرا زحمت می کشید؟ یا خاله ام می گفت قند بیاورم برایتان یا نبات؟ شوهر خاله ام می گفت: راضی نیستم خودم بر می دارم.

کیانیان در ادامه گفته: دوستی می گفت عمه و شوهر عمه من هم در تمام عمر همین قدر تعارفی بودند. من زمانی از عمه و شوهر عمه ام پرسیدم: حاج آقا با این همه ادب و تعارف شب زفاف چه کردید؟

گفت: من و عمه ات را بردند حجله و در را قفل کردند. عمه ات آن سمت نشست و من سمت دیگر. رختخواب هم پهن بود. اما هیچ کدام جرات نداشتیم به هم نگاه کنیم.

بعد از یک ساعتی عزمم را جزم کردم. رفتم به سمت عمه ات و روبنده اش را برداشتم. عمه ات آنقدر خجالت کشید و قرمز شد که من نفسهایم به شماره افتاد و به جای خودم برگشتم.

یک ساعت دیگر گذشت و من عزمم را جزم کرد م و این بار کنارش نشستم و گونه او را بوسیدم. عمه ات هم می گفت: قربون لب و دهنتون چرا زحمت میکشید؟...
http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

 آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png  

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار