لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

جنرال مکانیک

نوع شرکت/مدرک : فنی و مهندسی
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 88088360 - 88094593
آدرس شرکت : تهران - تهران - شهرك قدس، فاز يك، خيابان ايران زمين، خيابان گلستان، ساختمان شماره 19 كدپستي 1465865163
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : شركت جنرال مكانيك در تاريخ ۲۸/۱/۱۳۳۳ تحت شماره ۴۳۲۰ در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده و در همان تاريخ شروع به فعاليت نموده است.اين شركت از آغاز فعاليت تا كنون همواره جزو بزرگترين شركت هاي ساختماني و پيمانكاري ايران بوده و طي نزديك به نيم قرن فعاليت، پروژه هاي بزرگي را در داخل و خارج كشور اجرا نموده است. كادر فني و مديريتي شركت از ميان مهندسين و متخصصين با تجربه و خوشنام برگزيده شده اند. تعداد ماشين آلات سنگين شركت بيش از ۶۷۰ دستگاه مي باشد كه هم اكنون در پروژه هاي داخل و خارج كشور مشغول به كار مي باشند.
عاقبت خوش 44 سال جست وجو در پی پدر

عاقبت خوش 44 سال جست وجو در پی پدر

گناوه- ایرنا - یک زن ساکن بندر گناوه استان بوشهر که 49 ساله است پس از44 سال جست وجو برای یافتن پدر به این نتیجه رسید که پدرش 33 سال پیش در دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نایل شده و نام پدرش به عنوان شهید جاوید الاثر ثبت شده است و او این را عاقبتی خوش توصیف کرد.

 

شهربانو محرابی پری متولد شهرستان ملایر استان همدان به همراه موسی استوار همسرش روز پنجشنبه با مراجعه به دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در شهرستان گناوه چگونگی این ماجرا را تشریح کرد.

وی گفت: یک ساله بودم که دست روزگار بین پدر و مادرم جدایی افکند و عمه مادرم که شوهرش را از دست داده و فرزند نداشت، سرپرستی ام را برعهده گرفت.

محرابی پری ادامه داد: با آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعث صدام علیه جمهوری اسلامی ایران به همراه عمه مادرم که در سن پیری بود به گناوه آمدم و در این شهر ساکن شدیم.

وی اضافه کرد: دراین موقع بود که مطلع شدم تنها برادرم که به پدر بزرگ مادری ام پناه برده بود، در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده است.

محرابی پری بیان کرد: هیچ نشانه ای از پدر و خانواده پدری خود نداشتم و تنها نشانی پدرم نامش بود که در شناسنامه ام درج شده بود.

وی افزود: اگرچه در گناوه ازدواج کردم و صاحب فرزندانی شدم اما دلم آرام نگرفت و پرس وجو برای یافتن پدرم را ادامه دادم.

محرابی پری گفت: در فروردین امسال در بین گردشگران و مسافران نوروزی، خانواده ای ازشهرستان ملایر وارد شهرستان گناوه شدند و درخانه همسایه ما چند روزی را اقامت کردند.

وی اضافه کرد: دردیداری که با این خانواده ملایری داشتم با راهنمایی آنها به ثبت احوال گناوه مراجعه کردم تا با ارایه مشخصات شناسنامه ای ردی از پدرم بیابم.

محرابی پری افزود: ثبت احوال گناوه نیز پس از بررسی و تحقیق اعلام کرد که پدرم 33 سال پیش دردوران دفاع مقدس در شهر آبادان به درجه رفیع شهادت نایل شده است.

حالا او هم خواهر شهید و هم فرزند شهید است، هرچند که آرزوی دیدن پدر برای همیشه بر دلش مانده اما خوشحال است که پس از 44 سال برادران وخواهر پدری اش را پیدا کرده است هر چند که هنوز موفق به دیدار آنها نشده است.

رییس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان گناوه با تایید شهید شدن پدراین زن گفت: فرزند این شهید به این نهاد مراجعه و پس از بررسی های انجام شده مشخص شد که پدرش (قدرت الله محرابی پری) در دوران دفاع مقدس در آبادان به درجه رفیع شهادت نایل شده و از شهدای جاویدالاثر است.

محمدرضا ابراهیم زاده افزود: پرونده این شهید جاوید الاثر زیرپوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:

آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png  3

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار