لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.

ارتباطات فرا دانش سامان tplink

نوع شرکت/مدرک : تجهیزات شبکه
نام مدیر عامل : . .
تلفن های تماس شرکت : 02188900320
آدرس شرکت : تهران - تهران - خیابان ولیعصر مرکز کامپیوتر ایران طبقه 2 واحد 228تلفن /یزد بلوارصیاد شیرازی مجتمع تجاری الماس 03518285545 /شیراز خیابان ملا صدرا مرکز کامپیوتر پارس طبقه 2 واحد 208 تلفن 07112334000 07112334000
وبسایت/وبلاگ : ورود به وبسایت

شرح خدمات : شرکت ارتباطات فرادانش سامان از سال ۱۳۸۵ با هدف فعالیت های تخصصی در زمینه IT و مخابرات شروع به کار کرده است. این شرکت با بهره گیری از ۲۵ نفر پرسنل فنی و بازرگانی در طول 5 سال اخیر پروژه های متعددی در زمینه شبکه های مخابراتی و کامپیوتری در حوزه های تأمین تجهیزات، اجرا، نگهداری و ارائه خدمات فنی و مهندسی به انجام رسانده است. این شرکت دارای شبکه فروش گسترده با بیش از۲۰ نماینده توزیع و ۲۰۰ فروشنده در سراسر ایران می باشد. گردش مالی شرکت ارتباطات فرادانش سامان رشد سالیانه متوسطی بالغ بر ۱۸۰ درصد طی چهار سال اخیر داشته است. همچنین این شرکت موفق به کسب بیش از ۱۵ درصد سهم بازار محصولات شبکه در ایران در سال ۱۳۸۸ گردیده است. زمینه تخصصی فعالیت شرکت ارتباطات فرادانش سامان، ارتباطات مخابراتی پهن-باند و شبکه های دیتای سیمی و بی سیم می باشد. زمینه های فعالیت شرکت عبارتند از: اجرای پروژه های ADSL و تجمیع دیتا با تجهیزات NG-DSLAM و ارائه انواع سرویس های xDSL سیستم های دسترسی MSAN با پشتیبانی از کانال های RS232، Ethernet، E1، FXS/FXO و E&M سیستم های انتقال فیبرنوری (PDH/SDH)، سیستم های انتقال رادیویی PTP/PTMP و تجهیزات WiMAX انتقال کانال های تلفن، E1 و Ethernet بین مراکز شهری/روستایی روی بستر فیبر یا رادیو مبدل های شبکه دیتا شامل: مبدل های E1 به Ethernet، STM-1 به Ethernet و مودم های E1 تأمین تجهیزات و اجرای شبکه های کامپیوتری LAN، Wireless داخلی و Wireless خارجی اینترنت پر سرعت برای مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری با راه حل های ADSL و Wireless تأمین کنندگان بخش بازرگانی شرکت ارتباطات فرادانش سامان دارای نمایندگی از تولید کنندگان معتبر ذیل می باشد که تأمین کننده تجهیزات مورد نیاز برای پروژه های IT و مخابرات این شرکت هستند: TP-LINK (چین): تولید کننده تجهیزات شبکه های کامپیوتری و Wireless RAISECOM (چین): تولید کننده سیستم های انتقال و دسترسی مخابراتی برای voice و data INTRACOM (یونان): ارائه دهنده سیستم های رادیویی و راه حل های جامع access مخابراتی
نگاهی کوتاه به نقاشی Mozilla در فایرفاکس ۲۹ (Nightly)

هرسلیقه وایده ای دارید
در هرسطح علمی هستید
در هرصنعت وحرفه ای فعالیت میکنید
درهرکجای جهان پهناور زندگی میکنید
لطفا دقایقی از وقتتان را با ما سپری کنید
گردشگری داخل ایران - گردشگری خارج از ایران - سلامت - آشپزی - ایین خانواده وهمسرداری -آی تی  - خلاقیت - دیدنیها -آموزش زبان انگلیسی -بیو گرافی بزرگان وهنرمندان - عکسهای دیدنی وجالب -سخنان کوتاه - کلاسهای موفقیت -عناوین روزنامه ها وهزاران مطلب دیگر در
:


نگاهی کوتاه به نقاشی Mozilla در فایرفاکس ۲۹ (Nightly)

از زمان تولد فایرفاکس تا کنون، این مرورگر محبوب تحولات بسیاری به خود دیده و هم در واسط کاربری ـ هر چند با حفظ چهارچوب اصلی ـ و هم در عملکرد سعی در بهبود داشته است؛ اما این بار شرکت Mozilla فایرفاکس ۲۹ را با یک نمای تا حد زیادی متفاوت و با عملکردی بهتر وارد بازی با رقیبان می‌کند.

به گزارش «تابناک» چندی است که توجهات به نسخه بعدی فایرفاکس که اکنون در مراحل طراحی و آزمون است، زیاد شده ‌و از هم اکنون برخی ‌ویژگی‌های آن ‌نقد و بررسی شده است.

شاید دلیل اصلی این امر را بتوان در دو نکته دانست؛ نخست اینکه این بار فایرفاکس با یک چهره متفاوت‌تر نسبت به نسخه‌های قبلی خود، قرار است ارائه شود‌ و دیگر آنکه در این نسخه، ‌فایرفاکس خود را با نمای مترو ویژه کاربران ویندوز ۸ و ۸.‌۱ ارائه کند.

البته فایرفاکس ۲۹ هنوز در نسخه Nightly قرار دارد؛ نسخه اولیه که در مراحل ابتدایی طراحی و آزمون است و پس از آن نسخه Aurora که کمی با ثبات‌تر و ایمن‌تر است. سپس نسخه Beta و در پایان که نسخه اصلی عرضه می‌شود، ولی از هم اکنون می‌توان چهره متفاوت آن را دید:


نگاهی کوتاه به نقاشی Mozilla در فایرفاکس 29 (Nightly)

بگذارید نگاهی از نزدیک به تفاوت‌های این نسخه با نسخه‌های قبل فایرفاکس داشته باشیم. در اولین نگاه می‌توان به خوبی تفاوت‌های ظاهری فایر‌‌فاکس ۲۹ را دید. آن گونه که گفته می‌شود، در نسخه جدید مفهومی از طراحی به نام Australia مد نظر قرار گرفته ‌که البته طرح آن کمی متفاوت با آن چیزی است که اکنون در نسخه Nightly هست.
مفهوم طراحی Australia مبنای فایرفاکس 29

 

در نسخه جدید، کاملا مشخص است که ضمن حفظ چهارچوب کلی واسط کاربری معمول فایرفاکس، اما تب‌ها از حالتی مدرن‌تر برخوردار شده اند و منوی مرورگر از سمت چپ به سمت راست نقل مکان کرده و البته حالت آیکون منوی گوگل کروم ‌به خود گرفته است:

اما مهمترین تغییر ظاهری را باید در همین منوی نقل مکان کرده یافت. یک منوی کاملا متفاوت و مدرن که البته درک آن کمی زمان می‌برد:

نگاهی کوتاه به نقاشی Mozilla در فایرفاکس 29 (Nightly)

این منوی جدید در چهار ردیف طراحی شده است: ابزار ویرایشی متن، کنترل بزرگ‌نمایی صفحه، دسترسی به ابزارهای مرورگر همچون تنظیمات و افزونه‌ها و ورود به حالت شخصی‌سازی برای افزودن Tools یا ابزارک‌ها به نوارهای مرورگر:

همچنین در این منو کاربر به آسانی قادر به دسترسی به ابزار Tab Groups است که یکی از ابزارهای موفق و متفاوت فایرفاکس برای مدیریت تب‌هاست که از چند نسخه قبل معرفی شده:

 


آن گونه که مشخص است، نسخه جدید فایرفاکس تلاش دارد ‌یک واسط کاربری متفاوت را ارائه کند و پوسته معمول خود را برای تنوع هم که شده تا حدی تغییر دهد؛ ایده‌ای که به نظر با استقبال کاربران روبه‌رو خواهد شد؛ اما آن گونه که تا کنون مشخص است، این پوسته جدید هنوز با مفهوم Australia تا حدی فاصله دارد که به احتمال بسیار قوی تا آماده شدن نسخه نهایی این فاصله پر خواهد شد.

اما صرف‌نظر از تفاوت‌های ظاهری، فایرفاکس ۲۹ در عملکرد نیز این بار بهتر و متفاوت‌تر از نسخه‌های قبلی‌اش ظاهر شده است. نگاهی به وضعیت استفاده از حافظه RAM در سه مرورگر فایرفاکس ۲۹، گوگل کروم ۳۴و IE ۱۱ نشان می‌دهد که فایرفاکس در استفاده از منابع سیستم به ویژه حافظه تا اندازه بسیاری بهبود پیدا کرده است.

در آزمون انجام گرفته در لابراتوار Sause Labs با استفاده از یک سیستم عامل ویندوز ۸.‌۱ نسخه x۶۴ با ۸ گیگابایت حافظه RAM، هر سه مرورگر نخست با پنج تب فعال، سپس با ۱۵‌ تب و در پایان با چهل تب فعال آزمون شدند. همچنین وضعیت آزاد‌سازی حافظه نیز با کاهش ۴۰ تب به ۱۵ و در ‌‌نهایت ۵ تب بررسی شده است که نتایج زیر به دست آمده:
نگاهی کوتاه به نقاشی Mozilla در فایرفاکس 29 (Nightly)

ارقام پایین‌تر = عملکرد بهتر

 

نگاهی کوتاه به نقاشی Mozilla در فایرفاکس 29 (Nightly)

میزان استفاده مرورگر از حافظه RAM در حالتهای مختلف (ارقام پایین‌تر = عملکرد بهتر)

 


همان گونه که دیده می‌شود، فایرفاکس ۲۹ با نما و عملکردی بهبود یافته، روانه رقابت شده است؛ تفاوت‌هایی که کاربران را مشتاق آزمون و تجربه این نسخه جدید می‌کند، ولی پیش از نصب نسخه جدید فایرفاکس حتما توجه داشته باشید که هم‌‌اکنون این نسخه جدید ‌در مرحله توسعه و طراحی است و تا حدی بی‌ثبات است:

لینک دانلود Firefox 29 Alpha (Nightly)

>>تابناک

 

http://www.zarrehbin.ir/files/slide/1400140836.jpg
مطالب پیشنهادی نشریه ذره بین:


آگهیهای خودرا اعم ازخودرو،ملک و......... به صورت رایگان در سایت ذره بین درج نمایید

  لطفا برروی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo9c8BSJbbB0ckWmrn8M4GNt4wycfBJ4jHG8-M9pAlf9gliVZFnQ

برای ارسال تبلیغات پیامکی واطلاع رسانی خود از پنل پیامکی ذره بین استفاده نمایید
 

لطفاجهت اطلاع از مشخصات سامانه اس ام اس ذره بین
بر روی تصویر ذیل کلیک نمایید

http://www.zarrehbin.com/files/main_ads/1401435123.png

 

دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار