لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.
مشخصات اقامتگاه
نوع اقامتگاه : هتل
نام اقامتگاه : هتل شیخ بهایی
تعداد ستاره : تعداد ستاره
آدرس و تلفن های تماس
تلفن تماس 1 : 6-3112207
تلفن تماس 2 : 6-3112207
دورنگار : 311222181
وبسایت/وبلاگ : http://sheykhbahaeihotel.com
آدرس : اصفهان - اصفهان - خیابان چهارباغ عباسی - ابتدای خیابان شیخ بهایی
رزرو اقامتگاه - هتل

امکانات : عماری اصفهان یکی از شاخص ترین مصادیق معماری ایران زمین است.یکی از اصول بنیادین که ریشه درهنر معماری ایرانیان دارد پرهیز از کاستی و بیهوده گویی است. در طراحی و ساخت هتل شیخ بهایی توجه و باز شناسی این اصل به عنوان راهکاری اساسی مورد توجه قرار گرفته است .هدف غایی از بنا نهادن هتل شیخ بهایی ایجاد فضایی ساده وصمیمی ست که میهمان را از خستگی ها و دل مشغولی های خویش بدور می سازد و او را در راه رسیدن به آرامش و لذت حاصل از سفر یاری می نماید ، آنطور که میهمان احساس می کند اینجا خانه و کاشانه اوست. هتل شیخ بهایی همجوار با خیابان زیبا و تاریخی چهار باغ عباسی با قدمتی چهار صد ساله که به عنوان یکی از محوری ترین خیابان های دیار نصف جهان شناخته می شود ، می باشد. مکان هتل کمترین فاصـله زمانی ممــکن را با ابنیه تاریخی کهن شهراصفهان از جمله میدان نقش جهان ، مسجد امام ، عمارت عالی قاپو، کاخ چهل سـتون، سی وسه پل و پل خواجـو دارد. هتل شیخ بهایی دارای 52 باب اتاق مجهز به کلیه امکانات رفاهی بوده و یک هتل سه ستاره با سرویس دهی هتل چهار ستاره محسوب میگردد.انسجام و پیوستگی فضاهای داخلی و دقت و مهارت به کار گرفته شده در انتخاب مصالح و رنگ های به کار گرفته شده در فضـاهای داخلی لابی و اتاق ها به گونه ایست که دراندک زمانی احســـاس آرامـــش و امنیت حاصـــل از اقامت در هتل زیبـــا و مجلل شیخ بهایی اصفهان به شما دست می دهد.
سي‌وسه پل در فهرست 10 پل برتر جهان

 

به گزارش ایرنا، این روزنامه پرمخاطب در صفحه گردشگری و جهانگردی خود نوشت: هدف این طبقه‌بندی نشان دادن مکان‌هایی است که در آن مهندسی‌های خارق‌العاده باعث ساختن مکان‌های بی‌نظیر برای جهانگردان و شناساندن آنان به تمام شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی شده است.

براساس رده‌بندی انجام شده 10 پل در جهان منحصر به فرد و باقدمت‌ترین پل‌ها معرفی شده‌اند که شامل سی‌وسه پل در اصفهان؛ پل برج لندن در انگلیس، پل گلدن گیت در سانفرانسیسکو آمریکا، پل لاینزگیت در ونکوور کانادا، پل بندرگاه سیدنی در استرالیا، پل راه‌آهن اسکاتلند، پونته در فلورانس ایتالیا، پل آبشار ویکتوریا در زیمبابوه، الکساندر در فرانسه و توفلس بوروک در سوئیس می‌باشد.

سی و سه پل با بیش از 400 سال قدمت در دو ردیف و 33 قوس که از آجر زردرنگ و سنگ‌تراشی سنگ آهک در آن استفاده شده، به عنوان بی‌نظیرترین شاهکار مهندسی در زمان خود معرفی شده است.

 
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار