لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.
مشخصات اقامتگاه
نوع اقامتگاه : مسافرخانه
نام اقامتگاه : سعدی . بانه
تعداد ستاره : تعداد ستاره
آدرس و تلفن های تماس
تلفن تماس 1 : 08754267545
دورنگار : ثبت نشده !
آدرس : کردستان - بانه - ميدان امام- خ امام
رزرو اقامتگاه - مسافرخانه

امکانات : مسافرخانه دارای 11 اتاق 2 و 3 تخته مجهز به سیستم سرمایشی وگرمایشی ،یخچال وتلویزیون میباشد
10 مقصد رو به‌ رشد گردشگري اروپا

 

کشورهای اروپایی در سال‌های اخیر و با توجه به درگیر بودن در بحران جهانی اقتصادی تلاش‌های زیادی را در جهت جذب بیشتر گردشگران انجام داده‌اند.

در این شرایط سایت «تریپ ادوریزر» در گزارشی به معرفی 10 مقصد برتر گردشگری قاره اروپا پرداخته که در سال‌های اخیر بیشترین میزان رشد جذب گردشگر را داشته‌اند.

براساس این رده‌بندی، شهر «کی‌یف» در کشور اوکراین که یکی از زیباترین شهرهای قاره اروپا به شمار می‌رود بیشترین میزان رشد جذب گردشگر را در سال‌های اخیر داشته است.

پس از این شهر، «مسکو» پایتخت روسیه در جایگاه بعدی قرار دارد. این شهر علاوه‌بر بهره بردن از جاذبه‌های متنوع گردشگری، در سال 2018 به همراه دیگر شهرهای روسیه میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال خواهد بود که می‌تواند نقش چشمگیری در جذب گردشگران به این شهر و کشور روسیه داشته باشد.

در رتبه بعدی این رده‌بندی شهر «تورین» در کشور ایتالیا قرار دارد و دیگر شهر روسیه، «سن پترزبورگ» نیز رتبه چهارم این را در اختیار دارد.

در رتبه پنجم شهر «ناپل» در ایتالیا قرار گرفته و در رتبه ششم نیز شهر «گلاسکو» در اسکاتلند جای دارد. این شهر که در سال‌های اخیر به واسطه توسعه گردشگری گلف رشد چشمگیری گردشگرانش را تجربه کرده، محل ساخت کشتی مشهور «تایتانیک» نیز شمار می‌رود و گردشگران می‌توانند با سفر به این شهر از مکان‌های ساخت تایتانیک که بیشتر آنها به موزه و یا هتل تبدیل شده‌اند، دیدن کنند.

در رتبه هفتم موفق‌ترین شهرهای اروپا در جذب گردشگر نیز شهر «منچستر» قرار گرفته که از جاذبه‌های متنوع گردشگری بهره می‌برد. در رده‌های بدی نیز شهرهای «بلفاست» در ایرلند شمالی، «والنسیا» در اسپانیا و «لیورپول» در انگلیس جای دارند. (گردشگری)

 
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار