لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.
مشخصات اقامتگاه
نوع اقامتگاه : هتل
نام اقامتگاه : هتل بزرگ تهران(گراند هتل)
تعداد ستاره : تعداد ستاره
آدرس و تلفن های تماس
تلفن تماس 1 : 2224 5080
تلفن تماس 2 : 22245081
دورنگار : ثبت نشده !
وبسایت/وبلاگ : http://tehrangrandhotel.com
آدرس : تهران - تهران - /
رزرو اقامتگاه - هتل

امکانات : هتل بزرگ 4 ستاره تاپ تهران واقع در بهترین منطقه تجاری وخرید تهران بزرگ دارای 200 اطاق و سوئیت مجلل با بهترین امکانات وتسهیلات شامل تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون رنگی، ویدئوسانترال، تلفن، فاکس ، پست الکترونیکی، کانالهای مجاز ماهواره ای، صندوق امانات، استخر سرپوشیده، سونای خشک وبخار، سالن بدنسازی وسرویس پذیرائی 24 ساعته میباشد.
آرامگاه بابا طاهر

آرامگاه بابا طاهر بر فراز تپه ای در شمال باختری همدان قرار دارد. این بنا در طول قرون مختلف شاهد تخریب و بازسازی های متعدد بوده است. در قرن ششم هجری یک برج هشت ضلعی آجری بر روی قبر بابا طاهر ساخته شد که بعدها بر اثر مرور زمان ویران شد. در زمان پهلوی اول از طرف شهرداری همدان بنای جدیدی به جای بنای قدیمی ساخته شد که مصالح آن بیشتر آجر بود.در جریان همین باز سازی، لوح کاشی مربوط به قرن هفتم هجری، که هم اکنون در موزه ایران باستان نگهداری می شود، به دست آمد. بر روی این کاشی فیروزه ای رنگ، آیات قرآن مجید به خط کوفی برجسته نوشته شده است. احداث بنای جدید در سال ۱۳۴۴ خورشیدی با همت انجمن آثار ملی و شهرداری همدان و توسط مهندس محسن فروغی انجام شده است. این بنای تاریخی طی شمار ۱۷۸۰ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۷۶ به ثبت آثار تاریخی و ملی ایران رسیده است. در اطراف بنای جدید فضای سبز وسیعی احداث شده است.

آرامگاه جدید، شاهکاری ممتاز و بدیع از معماری عصر جدید است که طرح اصلی آن تلفیقی از معماری قرن های هفتم و هشتم هجری و عصر حاضر است.

ارامگاه باباطاهر

ارامگاه باباطاهر

منبع 3hezar.irhttp://www.sehezar.ir/site/builing/74
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار