لطفا جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس آگهی اقدام نمایید.
مشخصات اقامتگاه
نوع اقامتگاه : هتل آپارتمان
نام اقامتگاه : هتل آپارتمان صدرا
تعداد ستاره : تعداد ستاره
آدرس و تلفن های تماس
تلفن تماس 1 : 0452 222 3382
تلفن تماس 2 : 0914 955 9035
دورنگار : 0452 222 3383
آدرس : اردبیل - سرعین - خیابان ژنرال ،کوچه ژنرال
رزرو اقامتگاه - هتل آپارتمان

امکانات : هتل آپارتمان صدرا سرعین ، از مجهزترین هتل های شهر و جزوء هتل های نوساز میباشد که در تاریخ 1 فرودین سال 1391 فعالیت خود را شروع کرده است این هتل با قرار گرفتن در منطقه ای خوش آب و هوا با فاصله ای اندک نسبت به تمامی استخر ها ، مراکزتفریحی ، بازارچه های فصلی ، مرکز خرید لاله در 4 طبقه در بهترین نقطه شهر قرار دارد ، رستوران ، کافی شاپ پارکینگ سرپوشیده و ... با20 واحد اتاق سوئیت (دوتخته - سه تخته - چهارتخته - شش تخته) با تمامی امکانات رفاهی ، باکادری جوان و مجرب وتحصیلکرده آماده پزیرایی از میهمانان صلیقه خود میباشد .
دره اومو اتیوپی و قبایل بدوی

در منتهی الیه جنوب غربی کشور اتیوپی در دره رودخانه اومو قبایلی زندگی می کنند که شیوه زندگی آنها از هزار سال پیش تاکنون تغییری نکرده و به رسوم و سنت های خود در این نقطه دورافتاده پایبند هستند.

 
 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از لایف، به دلیل جنگل های انبوه، رودخانه های خروشان و صعب العبور بودن مسیری که به دره اومو منتهی می شود این قبایل تا اواخر قرن نوزدهم شناخته نشده بودند. آنها علی رغم اینکه در منطقه ای مشترک زندگی می کنند اما دارای نژاد و آداب متفاوتی هستند اما امروزه خطر انقراض نسل این قبایل را تهدید می کند.

یک نکته جالب که موجب پوزخند تلخی می شود این است که علی رغم زندگی بدوی و حفظ رسوم اولیه در دست مردان این قبایل تفنگ های خودکار آک 47 مشاهده می شود که هیچ تناسبی با شکل و هیئت آنها ندارد. برنت استایرتون، فتوژورنالیست مشهور و عکاس باتجربه آژانس گتی ایمیجز برای تهیه گزارشی مصور برای لایف به دره رودخانه اومو یا اومو رایورولی رفت و مجموعه عکس هایی را از این سفر برای لایف به ارمغان آورد. عکس هایی از بشریت اولیه البته منهای وجود تفنگ های خودکار آ ک 47. دره اومو اتیوپی و قبایل بدوی.


           
چهره جالب یک زن قبیله مورسی با نعلبکی داخل لبش و عاجهای سنگین گراز که به همراه تزیینات دیگر از گوشهایش آویخته است. شهرت قبیله مورسی به دلیل نعلبکی رسی است که از زمان کودکی به داخل لب پایین گذاشته و هر سال به قطر آنها افزوده می شود و آن را نشانه ای از زیبایی می دانند.


            
تصویر دو کودک عضو قبیله مورسی که بدنشان از خاکستر پهن سوخته گاوها پوشیده شده تا از پشه ها در امان باشند.


            
دو جنگجوی قبیله کارو مسلح به تفنگهای خودکار آک 47 و بدنهای رنگ کرده که از چرا دادن گاوها بازمی گردند. امروز تنها حدود 1500 نفر از اعضای قبیله کارو در دره رودخانه اومو به زندگی ادامه می دهند.


           
سالمندترین عضو قبیله کارو که اعضای قبیله از سن او خبر ندارند اما معتقدند که او سالمندترین عضو قبیله است. در این ناحیه مردم تمایلی به زندگی طولانی و پیر شدن ندارند.


           
سه پیرمرد عضو قبیله داسانک. اعضای قبیله داسانک یکی از بزرگترین قبایل دره رودخانه اومو بوده و ثروتمندترین قبیله محسوب می شوند. قبیله داسانک حدود 60 هزار راس گاو دارد.


            
یک جنگجوی قبیله کارو که سلاحش را بر دوش گذاشته است. جراحاتی که بر پشت او دیده می شود نشانه این مساله است که او در جریان نبرد افرادی را به قتل رسانده است. هنگامی که یک جنگجوی کارو مردی را به قتل می رساند اعضای قبیله او با تیغه یک چاقو بر پشت شانه و بازوها این نشانه ها را ایجاد می کنند.


            
تصویر یک چوپان عضو قبیله هامار که برای حفاظت از گله اش مسلح است. او با دیدن استایرتون (عکاس این گزارش) به او گفت تو که هستی؟ اینجا چه می کنی؟ جوان دیگری که با او بود رفتارش کمتر دوستانه بود و پس از گرفتن این عکس توسط استایرتون با دادن دشنامی از او دور شد.


            
چهره یک جنگجوی کارو در روستای محل زندگی اش در رودخانه اومو. رنگ آمیزی جالب چهره و بدن او و پوشش سنتی اش هیچ تناسبی با سلاحی که بر دوش گذاشته ندارد.

چهره یک دختر نوجوان قبیله کارو و تزیینات سنتی قبیله اش.


            
چهره یک پیرزن عضو قبیله مورسی که نعلبکی لبش را درآورده و لب پایین اش را کاملا جمع کرده است. او در عین حال آویزه های سنگین گوش هایش را نیز از لاله ها جدا کرده است.
دیدگاه های کاربران
برای این آگهی دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *
  • *
  •   
نشریه الکترونیکی سه هزار